Najlepšia 6D Lotto Lotéria v 2023/2024

Hazardní hráči žijúci na Filipínach majú niekoľko možností, pokiaľ ide o lotérie, ktoré môžu hrať. Tie najlepšie zvykne organizovať kancelária filipínskych charitatívnych lotérií. Dobrým príkladom je 6D Lotto. Ako už názov napovedá, ide o výber šiestich číslic pre každý lístok. Výhry nastanú, keď sa vyžrebuje presná kombinácia.

Táto hra je obľúbená medzi filipínskymi občanmi, ale momentálne nie je dostupná v online forme. Dobrou správou je, že hráči môžu stále používať online zdroje na kontrolu výsledkov. Žrebovanie prebieha trikrát týždenne. To dáva ľuďom veľa príležitostí otestovať svoje šťastie.

Najlepšia 6D Lotto Lotéria v 2023/2024
Kde kúpiť vstupenky na 6D Lotto
Kde kúpiť vstupenky na 6D Lotto

Kde kúpiť vstupenky na 6D Lotto

Jedným z prvých krokov k dosiahnutiu jackpotu je vedieť, ako si kúpiť tiket lotérie 6D Lotto. Keďže nie je k dispozícii žiadna online hra, má hráč obmedzené možnosti. Nie je to také jednoduché ako kliknúť na aplikáciu a hneď si vybrať čísla.

Namiesto toho musia nájsť predajcu vo svojej miestnej oblasti. Našťastie je tu množstvo predajní Filipíny ponúkajúce tieto lístky do lotérie. PCSO je hlavným menom v komunite hazardných hier v tejto krajine. Nebude ťažké nájsť kamennú prevádzku, ktorá predáva ich herné lístky.

Na druhej strane je 6D Lotto viac výklenkom v porovnaní s populárnymi možnosťami, ako sú Mega, Super a Ultra PCSO Lotto. Kupujúci bude musieť nájsť predajcu, ktorý poskytuje množstvo možností hrania v lotérii. Tieto miesta možno nájsť vykonaním nejakého online prieskumu o miestnej oblasti.

Kde kúpiť vstupenky na 6D Lotto
Stručná história 6D Lotto

Stručná história 6D Lotto

V roku 1995 začala spoločnosť People's Television Network organizovať hernú show s názvom Filipínske loto žrebovanie. Jeho názov sa nakoniec zmenil na PCSO Lottery Draw. Program sa vyvinul tak, aby obsahoval celý rad rôznych hier. Zahŕňali parimutuel, pevné výplaty a lotérie.

Centralizované žrebovania boli zahrnuté v roku 2017. Boli zamerané na konkrétne provincie, ktoré nemali svoje vlastné miestne žrebovania.

Keď sa relácia začala, bola k dispozícii iba v štandardných televíznych formátoch. Hazardné hry však teraz môžu kontrolovať výsledky naživo prostredníctvom webovej stránky PTV, stránky na Facebooku a kanála YouTube. V súčasnosti je k dispozícii deväť rôznych hier. 6D Lotto bolo predstavené koncom roku 1997.

Spočiatku si lístky mohli kúpiť iba ľudia v oblastiach Luzonu. To sa zmenilo v roku 2020, keď sa žrebovanie stalo celoštátnym podujatím. Hra je v štýle obľúbené tradičné lotérie.

Stručná história 6D Lotto
Je 6D Lotto legálne hrať?

Je 6D Lotto legálne hrať?

Korporáciou, ktorá má na starosti túto lotériu, je Philippine Charity Sweepstakes Office. Je vo vlastníctve a pod kontrolou filipínskej vlády. Kancelária prezidenta navyše priamo dohliada na jej činnosť. Preto všetky hry pod záštitou PCSO možno považovať za legálne a legitímne. To zahŕňa 6D Lotto.

Je však dôležité, aby hráči zabezpečili dodržiavanie všetkých miestnych predpisov o hazardných hrách. Na internete si mohli prečítať informácie o príslušnej legislatíve. Najdôležitejšie je poznamenať, že ľudia do 21 rokov sa nemôžu zúčastniť lotérií. Na získanie výplaty za výhru tiketu by osoba mala mať pri sebe dva platné doklady totožnosti.

Je 6D Lotto legálne hrať?
Ako hrať 6D Lotto

Ako hrať 6D Lotto

Toto je jedna z najjednoduchších lotérií, ktoré ponúka PCSO. Na hranie si hráč vyberie šesť číslic v rozsahu od 0 do 9. Tie sú potom označené do hracieho tiketu. Je tiež možné použite šťastný výberový stroj na náhodný výber čísel namiesto toho. Pre šesť po sebe idúcich žrebovaní je povolené použiť rovnaké číslice. Ak hlavný jackpot vyhrá viacero ľudí, potom sa skupina rozdelí v pomere k stávkam každého výhercu.

6D Lotto sa hrá trikrát týždenne okrem vianočných sviatkov. Žrebovanie prebieha každú sobotu, utorok a štvrtok. Šesťmiestne výherné číslo sa bude pohybovať od 000 000 do 999999. Aby hráč získal cenu za prvé miesto, musí poskladať všetky svoje číslice v presne rovnakom poradí.

V posledných rokoch veľa lotérií po celom svete vytvorili špeciálne aplikácie pre svojich hráčov. Tie im umožňujú nakupovať lístky a automaticky získavať svoje výhry. V súčasnosti však nie je možné hrať 6D Lotto online. Namiesto toho sa hra musí hrať prostredníctvom kamenného predajcu. Je možné, že v blízkej budúcnosti bude k dispozícii online verzia tejto lotérie.

Ako hrať 6D Lotto
Aké sú šance na výhru 6D Lotto?

Aké sú šance na výhru 6D Lotto?

V lotériových hrách, ak tiket obsahuje vysoký počet číslic, potom bude kurz nižší ako priaznivý. V 6D Lotto je 1 000 000 možných kombinácií, z ktorých každá môže byť víťazným ťahom. To znamená, že hráč bude mať šancu vyhrať hlavnú cenu 1 ku 1 miliónu.

Navonok to môže znieť dosť vysoko. V porovnaní s inými národnými lotériami však dáva hráčovi rozumnejšiu šancu. To platí najmä pre numerické.

Keď sa úroveň cien zníži, šance na výhru sa stanú oveľa zhovievavejšie. Hráč bude mať šancu 1 ku 100 000, že si vyberie číslo, ktoré vyhrá druhú cenu. Ich šance na výhru na najnižšej úrovni klesajú ešte viac na 1 ku 100. Nie je možné presne predpovedať 6-cifernú kombináciu. Na druhej strane sa šance osoby môžu zvýšiť, ak dlhodobo používajú určité stratégie.

Aké sú šance na výhru 6D Lotto?
Možnosti výplaty 6D Lotto

Možnosti výplaty 6D Lotto

Ak má daná osoba to šťastie a vyhrá, výplatu môže dostať osobne. Ceny v rozsahu od 24 do 10 000 Php je možné získať v ktorejkoľvek predajni oficiálne schválenej PCSO. Pokiaľ ide o vyššie jackpoty, sú k dispozícii iba dve miesta. Toto sú pobočky a ústredia PCSO v meste Mandaluyong.

Ide o pomerne štandardnú politiku národných lotérií. Môže však sklamať hazardných hráčov, ktorí si užívajú ďalšie pohodlie prijímania výplat online.

Výhercovia by mali na tiket napísať svoj podpis a mať dva platné doklady totožnosti. Treba tiež poznamenať, že jackpot bude zdanený 20%. Agent PCSO, ktorý predal výherný tiket, dostane províziu vo výške 1 %. Hráči to budú musieť vziať do úvahy pri výpočte celkovej výplaty.

Možnosti výplaty 6D Lotto
Tipy a triky, ako hrať 6D lotto

Tipy a triky, ako hrať 6D lotto

Online lotérie sú hazardné hry. Nikto nie je schopný spoľahlivo predpovedať presnú kombináciu pre 6D Lotto. Na zvýšenie svojich šancí však mohli použiť taktiku. Je bežné, že ľudia si vyberajú čísla podľa narodenín.

Problém je v tom, že im to zabráni používať 0 ako číslicu. Každé číslo v lotérii bude mať rovnakú šancu na vyžrebovanie. Preto je nerozumné zanedbávať 0. Ďalšou chybou je zámerný výber čísel, ktoré idú za sebou. Osoba môže byť napríklad v pokušení vybrať si číselnú kombináciu 123456. Rozmanitejšia a náhodnejšia kombinácia je múdrejšia.

Čím viac lístkov si človek kúpi, tým väčšia bude jeho šanca na výhru. To však bude znamenať riskovať viac svojich peňazí. Je dôležité, aby hráč stavil len zanedbateľnú sumu, ak chce hrať lotériu pravidelne.

Lotériové syndikáty sa stali veľmi populárnymi v posledných rokoch. Zahŕňajú viac ľudí, ktorí spájajú svoje peniaze. To im umožňuje zakúpiť si viac tiketov a majú väčšiu šancu potenciálne vyhrať jackpot. Ak budú mať šťastie, prostriedky sa rozdelia medzi každého člena.

Tipy a triky, ako hrať 6D lotto