Najlepšia Bingo 5 Lotéria v 2023/2024

Bingo 5 je obľúbená zábava medzi japonskými hráčmi. Na rozdiel od najlepších online lotérií v iných krajinách tu však nie je veľmi populárny, pretože patril medzi formy hazardných hier, ktoré boli až donedávna zakázané. Vo všeobecnosti však popularita online lotériových hier rýchlo naberá na popredí, pričom do centra pozornosti sa dostáva Bingo 5.

Čo je Bingo 5? Bingo 5 je v podstate osemciferná lotéria. Aj keď názov napovedá, že ide o „5“, nemusí to nutne znamenať, že si hráči môžu vybrať sadu piatich čísel. Namiesto toho má každý tiket deväť polí so sadou piatich čísel v poradí. Stávkujúci si musí vybrať číslo z každého políčka, okrem toho v strede označeného ako „Free“

Kde kúpiť vstupenky na Bingo 5
Kde kúpiť vstupenky na Bingo 5

Kde kúpiť vstupenky na Bingo 5

S rastúcim záujmom o hru nie je prekvapujúce, že tipujúci majú obavy aj z možností nákupu vstupeniek. Ako väčšina online lotérií dnes, aj Bingo ponúka dve hlavné možnosti nákupu tiketov – online a lotériové počítadlá.

Lotériové počítadlá sú synonymom pre hru Bingo 5. Tipujúci musia navštíviť len pozemnú lotériovú prepážku a kúpiť si tiket alebo známkový hárok.

Po odklone od konvenčných nákupov vstupeniek je teraz možné, aby si hráči kupovali online lotériové lístky z oficiálnej stránky lotérie. Pre online nákupy sa hráči musia zaregistrovať na oficiálnej webovej stránke a poskytnúť svoje osobné a platobné údaje.

Kde kúpiť vstupenky na Bingo 5
História binga 5

História binga 5

Zatiaľ čo Japonsko je známe mnohými vecami, technológiami, starými kultúrami a kuchyňou, nie je toho veľa lotériové hry. V zákulisí však Japonci hrali lotériové hry už niekoľko storočí.

V minulosti boli lotérie prevádzkované náboženskými zariadeniami a víťazi dostávali amulety predstavujúce bohatstvo a šťastie. Súčasní hráči lotérie, ktorí sa pohybujú vpred, dostávajú širokú škálu cien. Tu je stručná história lotérie Bingo 5 (JP).

Bingo 5 je relatívne nová hra medzi Japoncami. Táto týždenná lotéria, ktorá organizuje svoje lotérie každú stredu, bola vydaná 3. apríla 2017. Túto lotériu prevádzkuje finančná skupina Mizuho, ktorá zobrazuje aj oficiálne výsledky lotérie.

Čo sa týka minulých víťazov hry a výhier, organizátori ani Mizuho neponúkajú oficiálne záznamy na svojej webovej stránke mizuhobank.co.jp.

Čo sa týka hrateľnosti Bingo 5, v priebehu rokov nedošlo k žiadnym významným zmenám – vyberte si jedno číslo z ôsmich políčok každej hry a počkajte na žrebovanie. Zatiaľ čo v minulosti si hráči museli kupovať lístky vo fyzických obchodoch, súčasní hráči majú zaručenú flexibilitu a pohodlie online hrania.

História binga 5
Je Bingo 5 legálne hrať?

Je Bingo 5 legálne hrať?

Zákonnosť hry Bingo 5 je medzi hráčmi zvyčajne bežným problémom. Táto obava často pramení zo skutočnosti, že väčšina foriem hazardných hier je v Japonsku už mnoho rokov zakázaná. Ako výsledok, športové stávkovanie a lotérie boli v podstate hlavnými možnosťami, ktoré mali tipujúci v minulosti k dispozícii.

Bingo 5 je vo svojej základnej podobe kategorizované ako lotéria. Bingo 5 ako také patrí priamo do zoznamu legálne povolených foriem hazardných hier. Japonskí hráči by sa preto pri hraní tejto hry nemali ničoho obávať. Navyše skutočnosť, že je spojená s finančnou skupinou Mizuho, ešte viac podčiarkuje jej zákonnosť.

Je Bingo 5 legálne hrať?
Ako hrať Bingo 5

Ako hrať Bingo 5

Hranie Binga 5 by malo byť jednoduché aj pre začínajúcich hráčov. Hranie hry však môže byť niekedy mätúce. Aby hráči pochopili, ako hrať túto „ľahko hrateľnú“ lotériu, musia vedieť, ako hra funguje.

Bingo 5 používa deväť políčok, osem s číslami a jeden voľný. Deväť štvorcov je obsiahnutých v troch radoch a troch stĺpcoch, ktoré tvoria väčší štvorec, v ktorom sú zapuzdrené menšie očíslované štvorce.

Centrálny štvorec nie je očíslovaný (ZADARMO), zatiaľ čo ostatné políčka obsahujú päť po sebe idúcich čísel. Ako taký, každý majiteľ online lotériového lístka sníva o tom, že vyberie čísla, ktoré tvoria čo najviac riadkov.

Bingo 5 metóda/ pravidlá

Z deviatich políčok je cieľom hráča urobiť správne predpovede vyjadrené čiarami. Hra má celkom 8 riadkov, tri vertikálne, tri horizontálne a dve uhlopriečky. Ak sa číslo prihlášky hráča zhoduje s číslom žrebu v lotérii vrátane voľného políčka v strede, vyhráva prvú cenu. Tu je prehľad niektorých možných výherných scenárov:

 • Osem riadkov zhodných s cieľom kvalifikovať sa do úrovne prvej ceny (jackpot)
 • Šesť zhodných riadkov sa kvalifikuje na druhú úroveň ceny
 • Päť riadkov sa zhodovalo, aby sa kvalifikovalo do tretej cenovej úrovne
 • Štyri riadky sa zhodovali so štvrtou úrovňou cien
 • Tri horizontálne zhodné línie sa kvalifikujú do piatej cenovej úrovne
 • Dva riadky sa zhodovali, aby sa kvalifikovali do šiestej cenovej úrovne
 • Jeden riadok sa zhodoval, aby sa kvalifikoval do siedmej cenovej úrovne
Ako hrať Bingo 5
Aké sú šance na výhru Bingo 5?

Aké sú šance na výhru Bingo 5?

Každý hráč, ktorý chce hrať Bingo 5, by sa nepochybne zaujímal o šance na výhru. Väčšina hráčov je vtiahnutá do lotérií s pôsobivými kurzami, ale to nijako neovplyvňuje ich šance na výhru. Výhra v Bingo 5 je predovšetkým otázkou šťastia.

Hráči zamestnávajú rôzne stratégie nakloniť misku váh vo svoj prospech. Niektorí si môžu vybrať často vyberané čísla, zatiaľ čo iní sa rozhodnú pre funkciu rýchleho výberu (QP). Či tak alebo onak, použitie rýchleho výberu alebo manuálne nemení pravdepodobnosti. To znamená, že tu je pravdepodobnosť výhry v lotérii Bingo 5:

 • Prvá cena (8 riadkov) – 1/390 625
 • Druhá cena (6 riadkov) – 1/24 414
 • Tretia cena (5 riadkov) – 1/8 138
 • Štvrtá cena (4 riadky) – 1/2 035
 • Piata cena (3 riadky) -1/313
 • Šiesta cena (2 riadky) – 1/59
 • Siedma cena – (1 riadok) 1/7

Zatiaľ čo pravdepodobnosti sú v podstate konštantné, peňažné odmeny pre príslušné úrovne sa často líšia v závislosti od počtu víťazov. Napríklad menšiemu počtu výhercov sa výhra môže upraviť smerom nahor, zatiaľ čo väčší počet výhercov výhru zníži.

Aké sú šance na výhru Bingo 5?
Možnosti výplaty, ak vyhráte Bingo 5

Možnosti výplaty, ak vyhráte Bingo 5

Možnosti výplaty dostupné pre každého tipujúceho, ktorý má tiket Bingo 5, zahŕňajú:

 • Prvá cena – 5 556 200 JPY
 • Druhá cena – 300 000 JPY
 • Tretia cena – 45 000 JPY
 • Štvrtá cena – 18 200 JPY
 • Piata cena – 2 500 JPY
 • Šiesta cena – 700 JPY
 • Siedma cena – 200 JPY

Pokiaľ ide o výplaty, Bingo 5 sa spolieha na riadky a nie na uhádnuté alebo vybrané čísla. Napríklad správny výber vľavo hore, vľavo uprostred a vpravo dole sa nekvalifikuje na výhru, pretože tieto tipy netvoria líniu.

Možnosti výplaty, ak vyhráte Bingo 5
Tipy a triky ako hrať Bingo 5

Tipy a triky ako hrať Bingo 5

Výhra v lotérii Bingo 5 môže byť beh na dlhé trate, ale to neznamená, že hráči sú považovaní za bezmocných, keď nakláňajú misku váh vo svoj prospech.

Hráči lotérie nepochybne nie sú imúnni voči tipom lotérie, ktoré nefungujú. Keďže nie je známy žiadny spôsob, ako by hráč mohol presne predpovedať vyžrebované čísla v týždennom žrebovaní Bingo 5, hráči by mali zostať realistickí pri dosahovaní hlavnej ceny.

To znamená, že tu je niekoľko tipov pre hráčov online lotérie, ktorí by mohli zvýšiť ich šance na výhru:

 • Čísla vyberajte náhodne a vyhnite sa pokušeniu vymyslieť „šikovný“ vzor
 • Využite funkciu rýchleho výberu pri vypĺňaní online lotériového tiketu online
 • Často si vyberajte „zriedkavo vybrané“ čísla nie preto, aby ste zvýšili svoje šance, ale aby ste získali plnú výplatu

Čo sa týka používania trikov a „predbehnutia“, stále nie sú známe žiadne triky, ako hrať Bingo 5 online. Na rozdiel od najlepších online lotérií a číselných hier však existujú prípady, keď jednoduchý odhad dvoch čísel vytvorí líniu, čo v konečnom dôsledku zvyšuje ich šance. A tak najznámejším trikom je hrať často a zodpovedne.

Tipy a triky ako hrať Bingo 5