Najlepšia EuroJackpot Lottery v 2023

Moderní hráči lotérií majú veľa možností, vďaka ktorým môžu vyhrať veľké sumy. Najmä Eurojackpot sa v posledných rokoch krúti hlavou z tých správnych dôvodov. Nie je prekvapujúce, že hráči teraz využívajú príležitosť vyskúšať si Eurojackpot inline. Eurojackpot je nepochybne jednou z najmladších lotérií na svete. Okrem svojej menej ako desaťročnej prítomnosti vo svete online lotérií sa Eurojackpot vyznačoval udeľovaním niektorých z najväčších lotérií v Európe. Okrem úžasného jackpotu v lotérii sú jeho priaznivé kurzy nepochybne výnimočným lákadlom.

Najlepšia EuroJackpot Lottery v 2023
Kde kúpiť lístky na Eurojackpot?
Kde kúpiť lístky na Eurojackpot?

Kde kúpiť lístky na Eurojackpot?

Každý, kto má 18 rokov alebo starší, môže skúsiť šťastie v jackpote Eurojackpot. Hlavným problémom medzi hráčmi je zvyčajne to, ako si kúpiť lotériový tiket online a kde ho kúpiť. Lístky lotérie Eurojackpot je možné zakúpiť u niektorých predajcov online lístkov. Pri nákupe by však mali byť opatrní online lotériové lístky od súkromných developerov.

Niektorým hráčom sa nechce kupovať lístky od tretích strán. Hráči si tiež môžu zakúpiť tikety Eurojackpot z oficiálnej webovej stránky lotérie. Nákup na webových stránkach Eurojackpot je jednoduchý, stačí si vybrať a zaplatiť tiket.

Kde kúpiť lístky na Eurojackpot?
História Eurojackpotu

História Eurojackpotu

Lotéria Eurojackpot bola prvýkrát navrhnutá v roku 2006 po rozsiahlych ponukách jackpotov v tom čase, najmä od Lotéria Euromilióny. Dohoda o spustení tejto nadnárodnej lotérie bola dosiahnutá v roku 2011 v Helsinkách.

Po dohode sa sedem krajín, Dánsko, Fínsko, Nemecko, Slovinsko, Taliansko a Holandsko, zúčastnilo prvého žrebovania Eurojackpotu 23. marca 2012. Krátko nato hráč z Nemecka vyhral 19,5 milióna eur, čo podnietilo záujem o lotéria mimo účastníckych krajín.

Iné krajiny sa rýchlo pripojili, vrátane Španielska, Nórska, Švédska, Chorvátska, Litvy, Lotyšska, Islandu, Českej republiky a Maďarska. Prijatie Eurojackpotu vo väčšine európskych krajín zabezpečilo široké publikum.

3. mája 2013 vyhral jackpot nórsky hráč Yngvar Borgerson. Toto znamenalo prvé z niekoľkých historických víťazstiev rozložených na niekoľko mesiacov. Prinieslo to aj nový vývoj, ktorý 10. októbra 2014 zaznamenal zmenu formátu.

Tento nový formát však neodradil hráčov od toho, aby sa pustili do veľkého víťazstva. Výhry v jackpotových lotériách vo výške 31,5, 84,8, 90 a 90 miliónov eur boli zaznamenané v októbri 2015, júli 2016, októbri 2016 a januári 2017. Sumu 90 miliónov eur vyhralo päť rôznych hráčov z Nemecka (3 hráči) , Dánsko a Holandsko.

V priebehu rokov sa pripojili ďalšie európske krajiny a od decembra 2020 je počet krajín 18.

História Eurojackpotu
Je Eurojackpot legálny?

Je Eurojackpot legálny?

Dnes existujú stovky lotérií, len niektoré bývajú dosť obmedzujúce. Preto sa pri zmienke o Eurojackpot často objavuje otázka zákonnosti jackpotu. Hoci je Eurojackot oficiálne k dispozícii hráčom z 18 zúčastnených krajín, hra je dostupná aj na webových stránkach lotérií. V ideálnom prípade tieto stránky kupujú vstupenky pre hráčov v konkrétnej zúčastnenej krajine a slúžia vašim najlepším záujmom.

Preto sa odporúča hráčom z krajín, ktoré nie sú uvedené v zozname, aby zabezpečili, že budú hrať túto hru na licencovaných a regulovaných stránkach pod renomovanou jurisdikciou. Teraz, keď sa o teritoriálne obmedzenia dobre starajú online stránky za predpokladu, že hráč starší ako 18 rokov sa môže zúčastniť tejto lotérie.

Je Eurojackpot legálny?
Ako hrať Eurojackpot online

Ako hrať Eurojackpot online

Eurojackpot, ako väčšina online lotérií, je ľahké a zábavné hrať. Dobré na tejto hre je, že nemá zložité pravidlá hry a zbytočné kombinácie. Hráč si musí vybrať päť čísel z 50 a an dve navyše z bazéna. Môžete sa tiež rozhodnúť pridať Dvojitý jackpot funkcia, ktorá vám umožní zdvojnásobiť výhru jackpotu.

Existuje niekoľko spôsobov, ako vyplniť žreb do lotérie. Hráči si môžu vybrať svoje šťastné čísla manuálne alebo využiť možnosť Rýchly výber, ktorú lotéria ponúka. Posledným krokom je kliknutie na tlačidlo odoslať a uzavrieť stávku.

Pravidlá Eurojackpotu

Pravidlá Eurojackpotu by mali byť jasné väčšine hráčov, dokonca aj začiatočníkom. Po prvé, hráč si musí pred žrebovaním online zakúpiť herné lístky. Zúčastnení hráči musia byť starší ako 18 rokov alebo starší. Estónski hráči vo veku 16 rokov a starší sa však môžu zúčastniť.

Hráči, ktorí sa zúčastňujú Eurojackpotu online, musia akceptovať zmluvné podmienky predajcu, aby mohli vyhrať. Najdôležitejšie je, že len jediný vlastník výherného tiketu alebo účtu môže získať jackpot.

Hry Eurojackpot tiež vyžadujú, aby sa všetky výhry v lotérii získavali z krajiny, v ktorej bol tiket zakúpený. Hráči by preto pri výbere prevádzkovateľov lotérií mali na túto požiadavku pamätať. Upozorňujeme tiež, že víťazi jackpotu sú vždy dobré pripraviť si plán, na čo minú svoje výhry.

Ako hrať Eurojackpot online
Aké sú šance na výhru EuroJackpot

Aké sú šance na výhru EuroJackpot

Pravdepodobnosť výhry jackpotu v lotérii je vždy nízka a Eurojackpot nie je výnimkou. Napríklad šanca na výhru jackpotu je 1:95,344,20. Eurojackpot je výnimočný tým, že tento jackpot je navrhnutý tak, aby mal častejšie výplaty ako väčšina jackpotov. Celková šanca na výhru na Eurojackopt je však 1:35. To znamená, že každý hráč má pri hraní tejto lotérie šancu vyhrať cenu 35 ku 1.

Zoznam kurzov, ktoré ponúka Eurojackpot:

 • 5 čísel + 2 euročísla (jackpot – 1 z 95 344 200
 • 5 čísel + 1 euročíslo - 1 z 5 959 013
 • 5 čísel -1 z 3 405 150
 • 4 čísla + euročísla - 1 z 423 752
 • 4 čísla + 1 euročíslo - 1 v 26 485
 • 3 čísla + 2 euročísla - 1 ku 9 631
 • 4 čísla – 1 z 15 134
 • 2 čísla + 2 euročísla - 1 z 672
 • 3 loptičky + 1 euročíslo - 1 v 602
 • 3 čísla – 1 z 344
 • 1 číslo + 2 euročísla – 1 z 128
 • 2 čísla + 1 euro - 1 ku 42
Aké sú šance na výhru EuroJackpot
Možnosti výplaty, ak hráč vyhrá hru

Možnosti výplaty, ak hráč vyhrá hru

Hranie Eurojackpotu stojí približne 2 € za líniu. Hráči, ktorí majú to šťastie vyhrať jackpotovú cenu, majú dve možnosti: loto jackpot a anuitu. Avšak, možnosť výplaty ponúkané hráčovi sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, z ktorej hrajú. Online hráči však majú len možnosť paušálu. Jackpot začína na 10 000 000 € a môže dosiahnuť až 90 000 €.

Eurojackpot ponúka podrobné informácie o platbách v zúčastnených krajinách. Niektoré krajiny podriaďujú výhry jackpotu zdaneniu, zatiaľ čo iné nie sú zdanené. Možnosť anuitnej platby je obzvlášť príťažlivá pre hráčov z krajín, ktoré vyhrávajú v daňovej lotérii. Vo väčšine prípadov hráči z krajín, ktoré nezdaňujú výhry v lotérii, nemusia mať problémy so získaním celej sumy.

Pozoruhodné je, že online hráčom bude celá suma prevedená na ich účty bez odpočítania dane.

Možnosti výplaty, ak hráč vyhrá hru
Tipy a triky ako hrať EuroJackpot

Tipy a triky ako hrať EuroJackpot

Eurojackopt môže byť pre začínajúcich hráčov dosť mätúci. Aj keď má táto jackpotová lotéria vysoké kurzy a hráči majú malé šance, existuje veľa, čo môže hráč urobiť, aby zvýšil svoje šance na výhru. Tu je niekoľko tipov, ktoré pomôžu hráčom Eurojackpotu hrať inteligentnejšie:

 • Mať kombináciu párnych a nepárnych čísel. Vyplýva to z predchádzajúcich pozorovaní, že približne 70 % výhier Eurojackpotu má kombináciu nepárnych a párnych čísel.
 • Vyhnite sa sekvenčným číslam. Vo väčšine prípadov nie sú výherné čísla postupné, ale sú zvyčajne rozložené v celom spektre. Hráči by si preto mali zvoliť kombináciu vysokých (26-50) a nízkych (1-25) čísel.
 • Sledujte posledné žrebovanie. Výherné čísla budú mať často aspoň jedno opakované číslo z posledného žrebovania. Tieto čísla sa môžu objavovať opakovane, horúce čísla a pravdepodobne pomôžu hráčovi vyhrať.
 • Vyhnite sa vzorom. Hráči by sa mali vyhýbať vytváraniu vzorov. Platí to pre nepárne alebo párne čísla alebo čísla končiace konkrétnou číslicou. Sady čísel alebo vzory málokedy vyhrajú.
 • Kúpte si viacero lístkov. Keďže zodpovedné hranie je kritické, hráčom sa odporúča, aby si zakúpili viacero herných lístkov online, aby zvýšili svoje šance na výhru jackpotu. Namiesto míňania mesačného rozpočtu na viacero žrebovaní zvyšujete šance na výhru nákupom viacerých tiketov v jednom žrebovaní.
Tipy a triky ako hrať EuroJackpot