Najlepšia EuroMillions Lottery v 2023

EuroMillions je offline a online lotéria, ktorá sa hrá súčasne v deviatich európskych krajinách (Rakúsko, Belgicko, Francúzsko, Írsko, Luxembursko, Portugalsko, Španielsko, Švajčiarsko a Spojené kráľovstvo). Žrebovanie prebieha dvakrát týždenne; jackpot zaručene nikdy nebude nižší ako 17 miliónov eur a môže narásť až do výšky 230 miliónov eur. okrem toho rôzne krajiny prevádzkujú doplnkové hry, do ktorých je vstup obmedzený na príslušnú krajinu.

Najlepšia EuroMillions Lottery v 2023
Kde kúpiť lístky na EuroMillions
Kde kúpiť lístky na EuroMillions

Kde kúpiť lístky na EuroMillions

Môžete si kúpiť online lotériový tiket pre EuroMillions prihlásením sa na stránku EuroMillions vo vašej krajine za predpokladu, že:

 • V tom čase ste v tejto krajine; a
 • Táto krajina je jednou z deviatich krajín, v ktorých EuroMillions pôsobí.

Je to dôležitá úvaha, pretože – z právnych dôvodov – účasť v tejto online lotérii je obmedzená na ľudí, ktorí sa v tom čase nachádzajú v účastníckej krajine. Ak je to v inej krajine, váš nákup online lotériového tiketu bude znemožnený.

A druhý problém nastáva, ak vyhráte a je takmer rovnaký – na ktorý bankový účet chcete, aby previedli peniaze? Samozrejme, ak ste vyhrali veľmi vysokú sumu, oplatí sa vycestovať do danej krajiny, usadiť sa na krátkom mieste a otvoriť si bankový účet – ale to bude sotva rozumné, ak máte povedzme päť eur. .

Kde kúpiť lístky na EuroMillions
História EuroMillions

História EuroMillions

Pôvodným zámerom bolo toto spustiť online lotériová hra v roku 1999 v rovnakom čase, ako bola uvedená na trh nová mena EÚ, euro – ale z rôznych dôvodov sa tak nestalo. EuroMillions sa nakoniec začalo o päť rokov neskôr vo februári 2004. V tom čase boli jedinými zúčastnenými krajinami Francúzsko, Španielsko a Spojené kráľovstvo, z ktorých tretia ešte ani nezaviedla euro (a stále neprijala a ani teraz nie je dokonca členom EÚ) a prvý jackpot mal hodnotu 15 miliónov eur.

V nasledujúcich rokoch sa pripojili Rakúsko, Belgicko, Írsko, Luxembursko, Portugalsko a Švajčiarsko (ktoré tiež nie je v EÚ a tiež nemá euro ako svoju menu). Jedným z najúžasnejších aspektov EuroMillions je samotná veľkosť ponúkaných cien. V súčasnosti je najväčší jackpot, aký kedy vyhral, 190 miliónov eur.

Pomerne často jackpot vyhráva a lotériový syndikát – výhru 183 miliónov eur si rozdelili traja ľudia, ktorí si spoločne kúpili rovnaký tiket – ale Dolores McNamara v Írsku vyhrala 77 miliónov libier v dvetisícpäťke a v roku 2009 neznáma Španielka vyhrala 110 miliónov libier.

História EuroMillions
Je EuroMillions legálne?

Je EuroMillions legálne?

Jednoduchá odpoveď znie: Áno, je. Podlieha však aj zákonom krajín, v ktorých pôsobí, a tie sa môžu v jednotlivých krajinách líšiť. Napríklad v Spojenom kráľovstve nemôžete hrať EuroMillions online, pokiaľ nemáte aspoň 18 rokov.

Je EuroMillions legálne?
Ako hrať EuroMillions online?

Ako hrať EuroMillions online?

Po prvé, majte na pamäti, že žrebovanie sa uskutočňuje o 20:00 britského času (čo sa bude líšiť v iné európske krajiny) v utorok a piatok. Ak chcete hrať, musíte si kúpiť herné lístky online pred ukončením žrebovania – najneskôr do 19:30 britského času v deň žrebovania, ale nikdy nezabúdajte, že online transakcie môžu byť prerušené z viacerých dôvodov a rozumný hráč online lotérie si kúpi tikety skôr.

Nezabudnite si pozrieť lotériu Výsledky EuroMillions po hraní tohto typu lotérie. Bola by škoda, keby ste si svoje výhry nemohli vyzdvihnúť kvôli premeškaniu kontroly výsledkov lotérie EuroMillions.

Výber vašich čísel

Musíte si vybrať päť hlavných čísel medzi 1 a 50 a dve ďalšie čísla medzi 1 a 12 (tieto čísla sú známe ako vaše čísla Šťastnej hviezdy). Ak by ste radšej všetko nechali na náhodu, požiadajte o Lucky Dip a počítač EuroMillions to urobí vyberte si čísla náhodne.

Koľko týždňov chcete hrať?

Môžete sa rozhodnúť hrať v utorkovom žrebovaní, piatkovom žrebovaní alebo oboch a môžete hrať až 4 týždne vopred.

Pravidlá hry

V každom žrebovaní EuroMillions systém úplne náhodne vyberie 5 čísel a 2 šťastné hviezdy. Cenu vyhráte, keď zhodíte niektoré alebo všetky tieto čísla. Vyrovnajte všetkých sedem a získate podiel z jackpotu (ak nikto iný nevyrovná všetkých sedem, získate žreb!) to je najvyššia úroveň lotérie EuroMillions – existuje dvanásť ďalších úrovní, takže môžete vyhrať cenu až po zhodu iba dvoch čísel.

Ako hrať EuroMillions online?
Aké sú šance na výhru EuroMillions?

Aké sú šance na výhru EuroMillions?

Pravdepodobnosť jackpotu EuroMillions na výhru najnižšej ceny, ktorú získate, ak zhodíte iba dve zo svojich čísel, je 1 ku 22. Odtiaľ až po najvyššiu cenu – jackpot – pre ktorú musíte zhodovať všetkých päť čísel. plus obe vaše čísla Lucky Star – sú 1 ku 139 838 160. Každá z ôsmich úrovní medzi týmito dvoma má svoje vlastné kurzy.

Aké sú šance na výhru EuroMillions?
Tipy a triky ako hrať EuroMillions

Tipy a triky ako hrať EuroMillions

Možno si myslíte, že je nemožné vypracovať systém, ktorý by zvýšil pravdepodobnosť výhry EuroMillions – ale v skutočnosti to tak nie je. Čo musíte urobiť, je premýšľať o tom, čo sa už stalo v minulosti. Ako celkom jednoduché životné pravidlo, ktoré hovorí, že to, čo sa deje najčastejšie, sa s najväčšou pravdepodobnosťou stane znova, zatiaľ čo to, čo sa stane. Je najmenej pravdepodobné, že sa to zopakuje. Keď to vezmeme do úvahy, tu je to, čo nám história výhier EuroMillions hovorí, že vám s najväčšou pravdepodobnosťou pomôže získať cenu:

 • Keď si vyberáte čísla, vyberte si kombináciu párnych a nepárnych
 • Keď si vyberáte čísla, vyberte si kombináciu vysokých a nízkych

Prečo tieto dve pravidlá? Pretože viac cien bolo s kombináciou nepárnych a párnych čísel, než s koncentráciou na jedno – a to isté platí pre kombináciu vysokých a nízkych čísel.

Všetky čísla, ktoré vyhrali, sú na webovej stránke. Môžete ich skúmať. Nájdete vzory. Niektoré skupiny čísel sa vyskytujú častejšie ako iné. To platí aj pre niektoré jednotlivé čísla. Zistite, aký je vzor a ktorý vám povie, kedy ich máte hrať.

Tipy a triky ako hrať EuroMillions
Najväčší počet víťazov EuroMillions

Najväčší počet víťazov EuroMillions

Francúzsko a Spojené kráľovstvo majú najväčší počet individuálnych výhercov jackpotu v lotérii EuroMillion, každý po 114; Španielsko je tesne pozadu so 112. Na opačnom konci rebríčka má Luxembursko len 3 a Írsko 18.

Najväčšie ceny, ktoré krajina získala

 • Rakúsko 130 miliónov eur
 • Belgicko 188 miliónov eur
 • Francúzsko 220 miliónov eur
 • Írsko 188 miliónov eur
 • Luxembursko 66 miliónov eur
 • Portugalsko 190 miliónov eur
 • Španielsko 190 miliónov eur
 • Švajčiarsko 230 miliónov CHF
 • Spojené kráľovstvo 170 miliónov eur

Doplnkové hry pre každú krajinu

Rakúsko má žreb ÖsterreichBonus, ktorý je bezplatný a v každom žrebovaní vám môže vyhrať 100 000 eur. Za príplatok je k dispozícii aj Joker; dostanete šesť číslic a môžete vyhrať ceny priradením čísel v poradí, v akom sú vyžrebované.

 • Belgicko má Môj bonus, ktorý je zadarmo a má štandardnú cenu 500 €
 • Francúzsko garantuje jedného výhercu 1 milión € v každom žrebovaní s My Million a má tiež Etoile+ na zvýšenie cien, ktoré nie sú jackpotové
 • Írsko má 10 výhercov po 5 000 EUR v každom žrebovaní s Írskom Only
 • Luxembursko má bezplatný žreb Extra Lux a umožňuje aj vstup do Jokera
 • Portugalsko má voľný žreb M1lhão o šancu vyhrať 1 milión eur
 • Španielsko má voľný žreb El Millón o šancu vyhrať 1 milión eur
 • Švajčiarsko má 2 šance a Super-Star
 • Spojené kráľovstvo má zadarmo Millionaire Maker s cenami 1 milión £
Najväčší počet víťazov EuroMillions