Najlepšia EuroMillones Lottery v 2023

EuroMillions je na scéne online hazardných hier už nejaký čas. Táto lotéria vyniká ako jedna z najlepších online lotérií na svete z hľadiska ponúkaných jackpotov a počtu aktívnych hráčov. Španielsko patrí medzi krajiny, v ktorých je táto nadnárodná lotéria populárna.

Miestne sa toto loto nazýva EuroMillones. Lotéria funguje už viac ako jeden a pol desaťročia, vďaka čomu si vybudovala nevídanú dôveryhodnosť.

Najlepšia EuroMillones Lottery v 2023
Kde kúpiť lístky do lotérie EuroMillones?
Kde kúpiť lístky do lotérie EuroMillones?

Kde kúpiť lístky do lotérie EuroMillones?

Internetová stránka lotérie EuroMillones

EuroMillones umožňuje tipujúcim nakupovať tikety online priamo z oficiálnej webovej stránky lotérie. Euromilióny bola jednou z prvých lotérií, ktoré ponúkali tikety online bez zapojenia lotériových agentov. Vstupenky sú k dispozícii všetkým tipujúcim v Španielsku bez ohľadu na ich národnosť.

Avšak tipujúci nákup online lotériových lístkov musí byť pri nákupe fyzicky prítomný v krajine. To znamená, že aj turisti, ktorí navštívia Španielsko, môžu hrať. Musia byť tiež fyzicky prítomní v krajine, aby si mohli uplatniť svoje výhry vo výške viac ako 500 EUR.

Jednou z hlavných výhod nákupu tiketov lotérie EuroMillones online je, že tipujúci sa nemusia obávať sledovania žrebov, aby si overili, či vyhrali. Namiesto toho sa automaticky kontrolujú všetky ich čísla a všetci výhercovia sú o svojich výhrach informovaní.

Navyše, stávkujúci nemusia stáť v rade, aby získali lístky u miestnych predajcov. Svoje výhry až do výšky 500 € dostávajú priamo na svoje účty, čím sa vyhnú problémom s ich vyplácaním.

Miestni predajcovia

Miestni predajcovia ponúkajú ďalšiu možnosť, ktorú treba zvážiť pri skúmaní toho, ako si kúpiť lístky na EuroMillones. Predajcovia sa nachádzajú pohodlne v celom Španielsku a všetky ostatné oprávnené krajiny. Stávkujúci, ktorí si zakúpia tikety od miestnych predajcov tiketov, musia ísť do konkrétnych lotériových kancelárií EuroMillones, aby si v prípade výhry vyplatili svoje ceny, bez ohľadu na výhernú sumu.

Agenti lotériových lístkov

Jednotlivci mimo Španielska alebo iných oprávnených krajín môžu napriek obmedzeniam stále hrať lotériu EuroMillones. To je možné prostredníctvom agentov tretích strán. Takíto agenti sa zvyčajne nachádzajú v oprávnených krajinách. Kupujú vstupenky v mene svojich klientov a vyberajú čísla, ktoré si sami určí.

Agenti tiež vyplácajú ceny v mene svojich klientov a posielajú peniaze priamo im. Za svoje služby si však účtujú poplatok, ktorý často zahŕňa aj percentá z výhry za akýkoľvek výherný tiket.

Kde kúpiť lístky do lotérie EuroMillones?
História lotérie EuroMillones

História lotérie EuroMillones

Lotéria EuroMillones bola spustená vo februári 2004 Loterias del Estado zo Španielska, Francaise des Jeux z Francúzska, a Camelot zo Spojeného kráľovstva. Španielsko, Francúzsko a obyvatelia Spojeného kráľovstva boli jediní, ktorí sa v tom čase mohli zúčastniť. Napriek tomu sa neskôr v tom roku stalo oprávneným niekoľko ďalších krajín. Prvé žrebovanie sa uskutočnilo 13. februára 2004 v Paríži. Odvtedy sa žrebuje každý týždeň.

V súčasnosti sa konajú dvakrát týždenne, v utorok a piatok. Všetkým výhercom lotérie EuroMillones boli na rozdiel od prípadu vyplatené jednorazové sumy mnoho ďalších konkurenčných lotérií.

Je lotéria EuroMillones legálna?

Lotéria EuroMillones je v Španielsku prevádzkovaná legálne. Poskytovateľ má platnú licenciu a spĺňa všetky zákonné požiadavky na poskytovanie lotériových služieb v danej krajine. Hra je však obmedzená na tipujúcich starších ako 18 rokov.

História lotérie EuroMillones
Ako hrať lotériu EuroMillones

Ako hrať lotériu EuroMillones

Hrať túto lotériu je pomerne jednoduché. Tipujúci musia začať tým, že pochopia, ako si kúpiť tiket lotérie EuroMillones online, a vybrať svoje šťastné čísla, aby mali šancu vyhrať. Celkom počet náhodných čísel požadovaných na jeden lístok je sedem. Päť čísel sa vyberie zo skupiny 50 a zvyšné dve sa vyberú z inej kolekcie 12, známej ako čísla hviezd.

Potom sa uskutoční žrebovanie, aby sa určili výherné čísla. Ak chcú hráči vyhrať jackpot, musia sa zhodovať so všetkými siedmimi číslami. EuroMillones má však niekoľko ďalších úrovní cien, ktoré umožňujú tipujúcim vyhrať s menším počtom správne predpovedaných čísel.

Automatizovaný výber

Tipujúci, ktorý si zakúpi tiket lotérie online, sa môže rozhodnúť pre automatický výber čísla a nemusí sa veľa učiť o tom, ako hrať EuroMillones online. Táto automatizačná funkcia využíva generátor náhodných čísel na automatický výber čísel. Táto možnosť je užitočná pre tipujúcich, ktorí nakupujú veľa lístky na žrebovanie alebo tých, ktorí si kupujú lístky na poslednú chvíľu.

Budúca hra

K dispozícii je tiež možnosť hrať vopred až na osem žrebovaní. Inými slovami, ten istý tiket možno použiť až na osem žrebovaní pre hráčov, ktorí hrajú EuroMillones online, s použitím rovnakých šťastných čísel. Ak tiket vyhrá pred posledným oprávneným žrebovaním, ponúkne sa výmenný tiket na pokrytie žrebov zostávajúcich v hre vopred.

Ako hrať lotériu EuroMillones
Aké sú šance na výhru v lotérii EuroMillones?

Aké sú šance na výhru v lotérii EuroMillones?

Pravdepodobnosť výhry akejkoľvek ceny v lotérii EuroMillones je pomerne vysoká, 1 ku 13. Jej priaznivé kurzy výrazne posilňujú pozíciu lotérie medzi najlepšími online lotériami súčasnosti. Špecifické šance na výhru špeciálnych cien sú však nižšie a zhoršujú sa so zvyšujúcou sa úrovňou cien.

Špecifické kurzy úrovne

Najnižšia úroveň cien vyžaduje výber iba dvoch správnych čísel zo skupiny 50, ktorá má kurz 1 ku 22. 12. úroveň vyžaduje dve čísla a jednu hviezdu, čo dáva pravdepodobnosť 1 ku 49. Vyhráva predpovedanie jedného čísla a dvoch hviezdičiek cena 11. úrovne s kurzom 1 ku 188. Správna predpoveď troch čísel a troch čísel plus jedna hviezdička vyhrá desiatu a deviatu úroveň s kurzom 1 ku 314 a 1 ku 706.

Správna predpoveď dvoch čísel a dvoch hviezd vyhráva cenu 8. úrovne a má kurz 1 ku 985. Cenu 7. úrovne vyhráva presná predpoveď štyroch číslic s kurzom 1 ku 13 811. Ceny 6. až 2. úrovne sa udeľujú tipujúcich, ktorí predpovedajú tri čísla plus dve hviezdičky, štyri čísla plus jedna hviezdička, štyri čísla plus dve hviezdičky a päť čísel plus jedna hviezdička.

Šance sú 1 ku 14 125, 1 ku 31 075, 1 ku 621 503, 1 ku 3 107 515 a 1 ku 6 991 908. Výhra jackpotu, ktorá vyžaduje správne predpovedanie všetkých siedmich čísel, má najnižší kurz 1 ku 19 838 160.

Aké sú šance na výhru v lotérii EuroMillones?
Možnosti výplaty, ak vyhráte lotériu EuroMillones

Možnosti výplaty, ak vyhráte lotériu EuroMillones

Možnosti výplaty závisia od vyhranej sumy. Akékoľvek výhry vo výške 500 € alebo menej sa posielajú priamo na účet použitý na nákup výherného tiketu, ak bol zakúpený online. V prípade tiketov zakúpených od miestnych predajcov sa musia tipujúci vrátiť do obchodov, kde si zakúpili svoje výherné tikety, aby si mohli uplatniť výhry.

Výhry nad 500 EUR je možné vyplatiť iba z lotériových kancelárií EuroMillones, pričom výhercovia si ich musia prevziať osobne.

Možnosti výplaty, ak vyhráte lotériu EuroMillones
Tipy a triky ako hrať lotériu EuroMillones

Tipy a triky ako hrať lotériu EuroMillones

Tipujúci môžu využiť niekoľko tipov a trikov na zvýšenie svojich šancí na výhru pri hraní lotérie EuroMillones. Je však nevyhnutné poznamenať, že žiadna rada ani schéma nemôže zaručiť ziskovú výhru. Stávkujúci by tak mali hrať zodpovedne aj napriek zlepšeným šanciam na výhru.

Nákup viac vstupeniek

Jedným z najlepších tipov je, že tipujúci by si mali kúpiť veľa tiketov EuroMillones na žrebovanie v rámci rozpočtu a zabezpečiť, aby sa vybrané šťastné čísla na každom tikete líšili od ostatných. Nákup ďalších losov EuroMillones online zlepšuje matematické výherné šance a zvyšuje celkové šance na výhru pre akúkoľvek úroveň cien.

Alternatívnym riešením je vstup do lotériového syndikátu. To však prichádza s upozornením na zdieľanie výhier medzi členmi syndikátu.

Načasovanie jackpotu

Ďalším tipom je hrať viac, keď sa jackpot nahromadí na vyššiu sumu. Tým sa zvyšuje pomer rizika a výhry bez akýchkoľvek zmien vo výherných kurzoch. Inými slovami, hrať, keď je jackpot na vrchole, znamená vyššiu možnú výhru za rovnaké riziko, keďže ceny tiketov zostávajú rovnaké.

Sledujte žrebovania lotérií

Stávkujúci, ktorí si kupujú tikety od miestnych predajcov, by ich mali vždy držať v bezpečí a dvakrát si s nimi porovnať čísla žrebovania. Došlo k mnohým nenárokovaným výhram, pretože tipujúci stratili svoje tikety alebo nevedeli, že vyhrali.

Tipy a triky ako hrať lotériu EuroMillones