Najlepšia German Lotto Lottery v 2023

Nemecké loto je jednou z najväčších európskych lotérií, hoci má nízku cenu. Lotéria, známa aj ako German Lotto 6Aus49, sa môže pochváliť obrovskými jackpotmi, desiatimi samostatnými úrovňami výhier a tromi ďalšími bonusovými hrami, čo z nej robí lotériu majstra sveta. Šesť zo 49 je doslovným prekladom výrazu 6 aus 49. Superčíslo sa žrebuje po zhode bežných šiestich čísel, keď jednotlivci hrajú nemecké loto online.

Toto číslo sa zhoduje s predtým priradeným sériovým číslom. K dispozícii sú tiež až tri bonusové hry, pričom dve tomboly sa žrebujú v stredu a tri žrebované hry v sobotu, čo dáva hráčom ešte viac šancí na výhru.

Najlepšia German Lotto Lottery v 2023
Kde kúpiť lístky na nemecké loto?
Kde kúpiť lístky na nemecké loto?

Kde kúpiť lístky na nemecké loto?

Hráči si môžu kúpiť nemecké loto lístky online na https://www.lotto.de/. Oficiálni predajcovia lotérií sú tiež k dispozícii online na nákup lístkov. Jedna línia stojí 1,20 €, zatiaľ čo línia s dvojitým jackpotom stojí 2,40 €. Jednotlivci si môžu skontrolovať, ktoré ďalšie hry chcú hrať, pretože aj tie sú za príplatok. 1,25 € za Super6, 2,50 € za Spiel77 a 5,00 € za GlücksSpirale.

Sériové číslo je základnou súčasťou nemeckej lotérie. Toto číslo je predtlačené na fyzických zverejnených lístkoch predávaných v Nemecku. Majú vplyv na hlavnú hru a tri bonusové hry.

Kde kúpiť lístky na nemecké loto?
História nemeckého lotta

História nemeckého lotta

Píše sa rok 1955 a je to čas obrovského technologického rozvoja a významných kultúrnych revolúcií. Nemecké loto 6Aus49 sa tiež zrodilo v tomto roku, keď štyri nemecké štáty vytvorili spoluprácu na jeho riadení slávna lotériová hra.

Prvé žrebovanie Lotto 6Aus49 bolo v Hamburgu 10. septembra 1955 s bubnom vyrobeným z dreva a skla. Hra vstúpila do súčasnej éry 4. septembra 1965, kedy boli žrebovania vysielané naživo v televízii. Žrebovanie sa vysielalo v televízii do roku 2013 a momentálne sa vysiela naživo zo štúdia Saarländischer Rundfunk na internete.

V roku 1974 začalo fungovať Deutscher Lotto- und Totoblock (DTLB), keď sa k Lottu 6Aus49 pripojili ďalšie nemecké štáty. Lotteriefegescllschaften zoskupuje 16 lotérií. DTLB má povesť pre svoju charitatívnu prácu s darmi vo výške viac ako 23 miliónov EUR na miestne účely.

Súčasnosť

Od svojho uvedenia na trh sa táto pútavá hra zakorenila v nemeckej spoločnosti a definovala sa ako jedna z najznámejších hier kvôli jej cenám, jednoduchej hre a vysokým jackpotom. Lotéria 6Aus49 každoročne rozdelí výhry v hodnote takmer päť miliárd eur. Nie je žiadnym prekvapením, že táto lotéria je solídnym favoritom medzi nemeckými hráčmi, s rekordnou cenou 45,3 milióna eur, ktorú v roku 2007 vyhrali traja šťastní výhercovia. V roku 2006 vyhral jeden hráč jackpot 42,6 milióna eur, čo bola najväčšia výhra jackpotu s jedným tiketom. niekedy.

O niekoľko týždňov neskôr zaznamenalo Lotto 6Aus49 svoju druhú najvyššiu výhru jackpotu za jeden tiket online lotérie s výhrou 37,7 milióna eur, ktorú vyhral šťastný hráč. Lotto 6Aus49 garantuje jackpot milión eur počas týždňa a tri milióny eur cez víkend.

História nemeckého lotta
Je hranie nemeckého loto legálne?

Je hranie nemeckého loto legálne?

Nemecká lotéria je zákonná a hráči sa jej môžu zúčastniť bez obáv z právnych následkov. Je však potrebné zabezpečiť, aby ich krajina takéto hranie povoľovala. Nová štátna zmluva o hazardných hrách v roku 2021 stanovuje zodpovednosť federálnych štátov za verejnú bezpečnosť a poriadok. Nové normy navyše ukončujú neistotu ohľadom európskych nariadení a licencií a mnohých obmedzení v nemeckých spolkových krajinách.

Online lotériové webové stránky na poskytovanie svojich služieb v Nemecku potrebujú obchodnú adresu v Európskom hospodárskom priestore (EHP) a nemeckú licenciu. Predajcovia lotérií musia dodržiavať mnohé normy týkajúce sa pravidiel zodpovedného hrania a prania špinavých peňazí.

Je hranie nemeckého loto legálne?
Ako hrať nemecké loto online

Ako hrať nemecké loto online

Jednotlivci môžu hrať Nemecko Lotto výberom šiestich čísel od jedna do 49 a jedného extra čísla od nuly po deväť.

Jednotlivci vidia kópiu losov, ktoré si zakúpili online pred príslušným večerným žrebovaním v rámci služby Lottery's See-Your-Ticket Service. Žrebovanie prebieha každú sobotu o 7:25 SEČ večer a v stredu o 18:25 SEČ.

V nemeckom Lotte je deväť veľkých výherných divízií, z ktorých päť zahŕňa Super číslo. Superčíslo, tiež známe ako „Superzahl“, je doplnkové číslo využívajúce predikčný rozsah nula až deväť na určenie odmeny jackpotu v nemeckom Lotto a tretej, piatej, siedmej a deviatej výhernej divízie.

Prevrátenie jackpotu

Začiatkom roka 2009 prijalo nemecké Lotto 6aus49 úpravu pravidiel, ktorá obmedzila dĺžku série prevrátení na trinásť žrebovaní. Ďalšia úprava bola vykonaná v auguste 2020, pričom odmena za jackpot sa predĺžila, až kým nedosiahne strop 45 miliónov eur.

Keď jackpot dosiahne strop, každé ďalšie žrebovanie s jackpotom musí byť vyhraté. Ak sa žiadne lístky nezhodujú s celými šiestimi hlavnými číslicami bonus Superčíslo v tomto žrebovaní sa výherný fond rozdelí medzi nasledujúcich príjemcov s najväčšími cenami.

Ako hrať nemecké loto online
Aké sú šance na výhru v nemeckom Lotte?

Aké sú šance na výhru v nemeckom Lotte?

Jackpot má šancu na výhru jedna ku 139 838 160. Prípadné výhry z tejto lotérie sa v Nemecku nezdaňujú. Obyvatelia iných krajín by si však mali skontrolovať, či musia zo svojich výhier platiť dane. Ocenenie zápas-6 za druhé miesto je najväčšou cenou, ktorú môžu hráči vyhrať bez super čísla.

Prijatie Superzahlu a bonusovej lopty v roku 2013 prinieslo ešte viac úprav. Superzahl zvýšil šance na výhru akéhokoľvek jackpotu Lotto 6Aus49 o 74 percent. Tento nárast bol z jedného z 54 na jeden zo 6,6. Najzaujímavejšie zo všetkého je, že keď jednotlivci dosiahnu celkových sedem čísel, vyhrajú mesačnú výhru 10-tisíc eur, ktorá sa vypláca každý mesiac počas nasledujúcich dvadsiatich rokov.

Aké sú šance na výhru v nemeckom Lotte?
Možnosti výplaty, keď hráči vyhrajú nemecké loto

Možnosti výplaty, keď hráči vyhrajú nemecké loto

Hra Spiel77 koreluje so všetkými siedmimi číslicami sériového čísla a na výhru sa čísla musia nielen zhodovať, ale musia byť aj v rovnakom poradí ako zvolené čísla. Spojte všetkých sedem v správnom poradí a vyhrajte pohyblivý jackpot, ktorý začína na sume 177 777 EUR a pravidelne presahuje jeden alebo dva milióny s rollovermi.

Existuje šesť ďalších výherných tried s vopred určenými hodnotami, ktoré môžete vyhrať. Druhá cena je 77 777 €, ktorú vyhrávate spojením posledných šiestich čísel v správnom poradí.

Super6 funguje podobne ako Spiel77, až na to, že sa žrebuje iba šesť čísel. Posledných šesť číslic sériových čísel účastníkov súvisí s týmito číslami. Jeden sa musí opäť zhodovať so správnymi číslami, ktoré musia byť v rovnakom poradí ako tie vyžrebované. Existuje šesť výhier s pevnou hodnotou, počínajúc garantovaným jackpotom 100 miliónov eur.

Napokon sa v sobotu žrebuje GlücksSpirale. Aby hráči vyhrali, musia replikovať číslice aj vzor svojej kresby na základe ich sériového čísla. Hráči môžu vyhrať 10 eur iba zhodením posledného čísla na GlücksSpirale. Okrem toho môžete vyhrať 100 000 eur, ak sa správne zhodujú s poslednými šiestimi číslicami.

Možnosti výplaty, keď hráči vyhrajú nemecké loto
Tipy a triky ako hrať nemecké loto

Tipy a triky ako hrať nemecké loto

Hrať v každom žrebovaní Lotto 6Aus49 je jedným z najlepších spôsobov, ako zvýšiť šance na výhru jackpotu. V nasledujúcich žreboch možno použiť rovnaké čísla. Hráči môžu túto možnosť využiť aj na zvýšenie počtu budúcich žrebovaní, do ktorých sa chcú zapojiť.

Kúpte si niekoľko Lotto Lotéria 6Aus49 tikety s odlišnými číselnými kombináciami na zvýšenie šancí na výhru jackpotu. Nákup niekoľkých lotériových lístkov na rovnakú udalosť môže byť nákladný. Menej nákladnou možnosťou je pripojiť sa alebo založiť lotériový syndikát.

An online lotto syndikát umožňuje hráčom rozdeliť si náklady na nákup mnohých online lotériových lístkov so skupinou ľudí, ako sú spolupracovníci, príbuzní alebo priatelia. Nevýhodou je, že ak syndikát dosiahne jackpot, jednotlivci si musia výnosy rozdeliť.

Keď jeden použije metódu rýchleho výberu, získa čísla, o ktorých by ostatní hráči nemuseli premýšľať. Generátor náhodných čísel im môže poskytnúť aj čísla, ktoré by mohli vyhrať jackpot Lotto 6Aus49. Jednotlivci si tiež môžu vybrať svoje šťastné čísla podľa toho, či sú „teplé“ alebo „studené“. Tieto čísla sú založené na pravidelne žrebovaných a menej často žrebovaných číslach a číslach po splatnosti. Dodržiavanie týchto čísel je ďalšou vynikajúcou taktikou.

Tipy a triky ako hrať nemecké loto