Najlepšia Joker Lottery v 2023

Joker je populárna a vzrušujúca lotéria dostupná v rôznych krajinách po celej Európe. Je to známa a veľmi obľúbená hra, ktorá existuje už mnoho rokov. Tri takéto krajiny, ktoré v súčasnosti majú lotériu Joker, sú Maďarsko, Rumunsko a Dánsko. Hráči si vyberú 5 čísel a 6. číslo „Jokera“, ktoré budú hrať. Jackpoty môžu byť obrovské – cena sa neustále mení, kým nenájdete víťaza. Vďaka vývoju v online lotériových hrách si môžete kúpiť lístky na hru Joker online na hry Joker v Maďarsku, Rumunsku a Dánsku z mnohých online zdrojov, ako sú multilotto.net, thelotter.com a danskelotto.com.

Ak chcete hrať Joker online a vaša krajina nemá stránku na hranie Jokera online, najskôr si overte, či môžete hrať na zahraničnej webovej stránke na základe miestnych zákonov. Môžete to urobiť prieskumom, ako si kúpiť lístok Joker online z príslušnej krajiny.

Najlepšia Joker Lottery v 2023
História Jokera
História Jokera

História Jokera

Hra Joker sa dá hrať v Rumunsku od roku 2000. V marci 2022 sa Joker Rumunsko získal svoju najväčšiu výhru vo výške viac ako 6,7 milióna eur.

In Dánsko, dánsky pár nedávno vyhral 80 miliónov eur, pričom ich šanca na výhru takejto ceny je jedna k 6 724 520 Maďarsko, lotéria Joker existuje od roku 1993 a je jednou z najobľúbenejších hier miestnej lotérie.

Je legálne hrať Jokera?

Áno, lotéria Joker je určite legálna lotéria a hráči sa môžu pohodlne zúčastniť s vedomím, že hra je legálna a riadne monitorovaná. Ako už bolo povedané, pri kúpe tiketu online sa uistite, že kupujete z renomovanej lotériovej stránky, ktorá je v súlade s vašimi miestnymi zákonmi a predpismi.

História Jokera
Ako hrať Joker online

Ako hrať Joker online

Joker je jednoduchá a priamočiara hra na hranie. Na jednej z overených webových stránok na nákup lotérií platných pre vašu krajinu jednoducho vyberte päť čísel zo 45 čísel spolu so šiestym číslom (vo forme žolíka) z 20 čísel. Joker je v podstate „Powerball“. Je len na vás, ako si vyberiete čísla – môžete použiť dátum narodenia, šťastné čísla alebo si urobiť prieskum vzorcov (pozri naše tipy nižšie).

Ak si nie ste istí, ktoré čísla si vybrať, môžete využiť funkciu „Rýchly výber“, ktorá za vás automaticky vyberie náhodné čísla. Mnoho ľudí si rado zahrá možnosť rýchleho výberu, pretože im to bráni premýšľať nad výberom čísla a vďaka použitiu čísel rýchleho výberu sa vyhralo veľa jackpotov.

Jokera môžete hrať v ktorýkoľvek deň v týždni, čo znamená, že si môžete vybrať svoje číslo a kúpiť si tiket v ktorýkoľvek deň v týždni, pričom žrebovanie prebieha len vo vybrané dni. Napríklad v Rumunsku sa žrebuje žolík vo štvrtok a nedeľu večer, zatiaľ čo v Maďarsku a Dánsku sa žrebuje iba raz týždenne v sobotu večer.

Ako hrať Joker online
Aké sú šance na výhru v lotérii Joker?

Aké sú šance na výhru v lotérii Joker?

Najlepší žolík

The šance na výhru v hre sú založené na počte čísel, ktoré si môžete vybrať, z koľkých čísel máte na výber (v Jokeri si vyberáte 5 čísel zo 45 čísel a jedno číslo z 20 čísel) a pridanom prvku powerball (alebo v tomto prípade , Joker). Powerballové hry majú vo všeobecnosti nižšie šance, pretože je štatisticky ťažšie získať správne všetky čísla, ako aj powerball. Ako už bolo povedané, výsledkom je, že jackpoty sú často veľmi vysoké kvôli početným prevráteniam.

Ako už bolo uvedené, pravdepodobnosť výhry jackpotu Joker môže byť jedna ku 6 724 520.

Pravdepodobnosť výhry ďalšej najvyššej ceny za päť zhodných čísel je jedna ku 200 000, stredná cena 3 čísla plus žolík je jedna ku 4 031 a najnižšia cena jedného čísla plus žolík je jedna ku 56.

Výplaty

Jackpot Joker začína na sume približne 200 000 eur a ako už bolo spomenuté, bude sa zvyšovať s každým prehodením, pričom bude výrazne rásť vždy, keď sa nenájde víťaz. Existuje deväť výherných kategórií a hráči môžu vyhrať cenu dokonca aj s jedným normálnym číslom a loptičkou Joker, pričom bank na ceny rastie o ďalšie čísla. Sumy sa líšia v závislosti od toho, aký je celkový jackpot, takže sa pri uzatváraní stávky nezabudnite pozrieť na to, na čo jackpot stojí.

Možnosti výplaty

Lotéria Joker sa vypláca ako jednotná suma (na rozdiel od tranží). Bez ohľadu na veľkosť vašej výhry, nárok si uplatníte priamo z webovej stránky, na ktorej ste uzavreli svoju stávku, a môžu od vás vyžadovať určité dokumenty, aby mohli vašu výhru vyplatiť. V závislosti od krajiny, v ktorej ste hrali a vyhrali, môže cena podliehať určitým daniam, preto je dôležité pred hraním pochopiť tieto dôsledky.

Aké sú šance na výhru v lotérii Joker?
Tipy a triky na hranie lotérie Joker

Tipy a triky na hranie lotérie Joker

Ako všetky lotérie, aj Joker je čisto hazardná hra. Existujú však určité tipy a triky, ktoré môžete použiť na základe historických výsledkov a ktoré vám môžu pomôcť priblížiť sa k veľkej výhre. Väčšina online lotériové webové stránky zobrazujú históriu predchádzajúcich žrebovaní, ako aj štatistiku toho, ako často sa žrebujú určité čísla. Nazývajú sa to vzory a „horúce čísla“. Tieto vzory a štatistiky môžete použiť, aby vám (dúfajme) pomohli pri výbere výherných čísel.

Pokiaľ ide o čísla žolíka, pravidlom je pokúsiť sa o párnu kombináciu nepárnych a párnych čísel a kombináciu vysokých a nízkych čísel, napríklad 3 nízke čísla a dve vysoké čísla a naopak. Zmeny v tom, že máte všetky vysoké alebo všetky nízke čísla, sú len päť percent.

Trik v tomto ohľade je vziať všetky svoje čísla a spočítať ich. Mali by sa rovnať medzi 86 a 144. To vám pomôže skontrolovať, či máte rovnomerné rozloženie čísel, a vzory naznačujú, že vybrané čísla spolu v tomto rozsahu tvoria sedemdesiat percent jackpotov v lotérii.

Hry Joker sú známe tým, že majú „opakované zásahy“, čo znamená, že číslo sa v žrebovaní objavilo viackrát za sebou. Môžete sledovať tento trend a zvoliť si čísla opakovaných zásahov v nádeji, že budú opäť vyžrebované.

Nakoniec je ľahké zistiť, aké sú „horúce“ a „studené“ čísla pre vašu hru. V súčasnosti je v rumunskom Jokeri 36, 9, 33, 11 a 18 top 5 studených čísel a 21,44,37,10 a 6 je top 5 horúcich čísel, pričom 21 je najšťastnejšie číslo v hre.

Joker je jedným z najobľúbenejšie lotto hry z nejakého dôvodu, takže je to určite hra, ktorá stojí za vyskúšanie, ak budete mať príležitosť. Existuje toľko rôznych možností, ako si túto hru vyskúšať, bez ohľadu na to, kde na svete sa nachádzate, a keďže je to taká populárna hra, na internete je veľa informácií o páteroch a štatistikách, ktoré vám zaručia, že budete môcť správne skúmať. aké čísla zvoliť, čím zvýšite svoje šance na úspech.

Tipy a triky na hranie lotérie Joker