Najlepšia Lotto Max Lottery v 2023

Jednou z najpopulárnejších online lotériových schém v Kanade je Lotto Max, ktorú spravuje Interprovincial Lottery Corporation. Každý týždeň sa losujú dva Lotto Max: utorok a piatok. Niektorí zainteresovaní hráči možno nevedia, ako si kúpiť lístok do lotérie Lotto Max online. Iní sa snažia pochopiť základné pravidlá hry, šance na výhru a odborné návrhy. Tento príspevok rieši tieto obavy správnym spôsobom.

Keďže ide o národnú lotériu, Lotto Max sa hrá vo všetkých kanadských regiónoch. Každá provincia má jedinečný počítačový systém; distribútori vstupeniek online teda overujú iba vstupenky, ktoré boli zakúpené v ich regiónoch. Tí, ktorí chcú hrať Lotto Max online, by si mali kupovať vstupenky iba na autorizovaných stránkach. Vo väčšine prípadov si musia vytvoriť účet na zvolenej platforme.

Najlepšia Lotto Max Lottery v 2023
Kde kúpiť vstupenky na Lotto Max
Kde kúpiť vstupenky na Lotto Max

Kde kúpiť vstupenky na Lotto Max

Odtiaľ je nákup žrebu online jednoduchý. Väčšina predajcov predávajúcich Lotto Maxtickets online má na svojich webových stránkach aj iné hry. Keď sa teda zákazník prihlási, musí špecifikovať typ lotérie, ktorej sa chce zúčastniť. Po kliknutí na tlačidlo „Kúpiť tiket“ si musí vybrať svoje šťastné čísla, ktoré sa vygenerujú automaticky.

Je bezpodmienečne nutné skontrolovať podrobnosti, napr. počet prehratí, predtým, než sa odhlásite pomocou vhodného spôsobu platby. Pridanie funkcie Multi-Draw je ďalšou výhodou. Dôrazne sa odporúča prihlásiť sa na odber noviniek, aby ste nezmeškali žrebovanie.

Kde kúpiť vstupenky na Lotto Max
História Lotto Max

História Lotto Max

Lotto Max, ktoré prevzalo od svojho predchodcu Lotto Super 7, bolo spustené 19. septembra 2009. Prvýkrát bola hra vyžrebovaná 25. septembra 2009, pričom jackpot bol obmedzený na 50 miliónov CAD. Po celý čas bol dobre prijatý KanadaVýnosy Lotto Max za prvých desať mesiacov boli vyššie ako tržby Super 7 v jeho najpredávanejšom roku.

Celkové výhry, ktoré sa blížia k najväčším americkým jackpotom, boli dôvodom okamžitého úspechu tejto hry. Okrem toho sa verí, že funkcia MaxMillion zvyšuje hráčovu šancu vyhrať väčšiu cenu.

Do júla 2015 dosiahol hlavný jackpot 60 miliónov kanadských dolárov. V nasledujúcom roku spoločnosť Interprovincial Lottery Corporation zaviedla veľké zmeny, ktoré však nadobudli účinnosť pri žrebovaní v roku 2019, ktoré sa uskutočnilo 14. mája. Dňa 8. júna 2018 bolo v žrebovaní zaznamenaných celkom 50 výhier MaxMillion, ale predstihlo ich október žreb, ktorý sa odohral v tom istom roku. Kresby z 26. októbra dosiahli neuveriteľných 115 miliónov kanadských dolárov za 55 MaxMillions. Víťaz tohto žrebovania pochádzal z Edmontonu

História Lotto Max
Je Lotto Max legálne?

Je Lotto Max legálne?

Kanadské zákony umožňujú provinčným vládam spravovať a kontrolovať lotérie vrátane Lotto Max. Občania a medzinárodní obyvatelia sa môžu zúčastniť týchto hier a musia si kúpiť online lotériové lístky v kanadských dolároch. Na provinčné kresby v Ontáriu napríklad dohliada Ontario Lottery and Gaming Corporation.

Podľa Trestného zákona, prevádzkovatelia online lotérií nemôže udeľovať ceny len na základe čistého nedostatku. Účastníci musia financovať stávky peniazmi alebo akýmikoľvek cennými predmetmi. V Quebecu sa organizácie prevádzkujúce lotto musia zaregistrovať na úradoch, pokiaľ ich hry nemajú medzinárodný rozsah alebo nie sú určené hráčom z iných provincií. Operátori musia navyše platiť dane, zaúčtovať bezpečnosť a predložiť podrobnosti o všetkých víťazoch.

Je Lotto Max legálne?
Ako hrať Lotto Max online

Ako hrať Lotto Max online

Lotéria dáva hráčovi právo zúčastniť sa Lotto Max. Jeden lístok stojí 5 kanadských dolárov a je dodávaný s dvoma extra rýchlymi výbermi. K dispozícii je 50 čísel a účastníci si musia vybrať sedem z nich. Hráč si môže vybrať svoju počiatočnú sadu siedmich čísel alebo Rýchly výber pre náhodný výber 3 sád. Každý lístok ponúka maximálne päť hier alebo 15 výberov. S dodatočným 1 C$ môže mať človek automaticky vybrané štyri čísla a má šancu vyhrať pol milióna.

Hlavné žrebovanie priťahuje jackpot vo výške najmenej 10 miliónov kanadských dolárov a maximálne 70 miliónov kanadských dolárov. Ak cena dosiahne 50 miliónov kanadských dolárov, uskutoční sa ďalšie žrebovanie o pomocné ceny MaxMillions, pričom každá z nich bude stáť 1 milión kanadských dolárov. MaxMillions sa naďalej hromadia, kým sa nenájde víťaz.

Každý týždeň budú udelené ďalšie ceny, ak sa nezískal jackpot vo výške 50 miliónov C$ alebo viac. V prípade, že niekto vyhrá hlavný jackpot, k jackpotu sa pripočíta nevyzdvihnutá cena MaxMillions. Výhercom sa vypláca jednorazová suma bez dane.

Aby si hráč mohol nárokovať výhru online lotériového tiketu zakúpeného inde, mal by sa vrátiť tam, kde pôvodne tiket získal a poslať ho na príslušnú spiatočnú adresu. Odporúča sa vytlačiť oficiálne meno a spiatočnú adresu a priložiť ich k reklamačnému formuláru. To zaisťuje, že v prípade straty tiketu si výhru nenárokuje žiadna iná osoba.

Ako hrať Lotto Max online
Aké sú šance na výhru Lotto Max?

Aké sú šance na výhru Lotto Max?

Zmienka o probléme s hazardom môže vyvolať myšlienky, že hráč vyprázdni svoje bankové účty a úspory, aby mohol hrať Lotto Max online. Ale pravdupovediac – hranie online lotérie je formou hazardu. Nie je však na škodu uchmatnúť si nejaké lístky pre zábavu a šancu vyhrať ďalšie peniaze.

Počet Kanaďanov, ktorí sa zúčastňujú Lotto Max a každý rok vyhrajú jackpot, je extrémne nízky v porovnaní s tými, ktorí prehrajú. Vzhľadom na to, že skutočný kurz je malý, hráči by si mali naplánovať svoj stávkový rozpočet na základe pravdepodobnosti výhry, aby sa vyhli nadmerným výdavkom.

Lotto Max má síce mizivé šance na výhru, ale stojí cena za potenciálnu cenu? Keď sa pozrieme na šance na výhru v rôznych zápasoch, tu sú čísla.

Cena lístka 5 C$ v troch výberoch

 • Hlavný jackpot: 33 294 800
 • MaxMillions 7/7: 33 294 800
 • 6/7+ Bonusové číslo: 4 756 400
 • 6/7: 113 248
 • 5/7+Bonusové číslo: 37 749
 • 5/7: 1 841
 • 4/7+Bonusové číslo: 1 105
 • 4/7: 82,9
 • 3/7+Bonusové číslo: 82,9
 • 3/7 (hranie zadarmo za 5 USD): 8.5
 • Akákoľvek cena: 7

Pokiaľ ide o MaxMillions, ak sa hráč nezhoduje s číslami 7/7, nemôže vyhrať sekundárnu cenu. Ak neexistuje žiadny výherný tiket, hlavný jackpot sa prenesie do nasledujúceho žrebovania. V prípade viacerých výherných výberov sa celková cena rozdelí zodpovedajúcim spôsobom. Treba poznamenať, že 4/7, 3/7 a 3/7+Bonus sú súčasťou výherného fondu, zatiaľ čo zvyšok sa platí z fondu poolu.

Cena lístka 1 C$ v štyroch výberoch

Extra lístok, ktorý stojí dodatočný 1 C$, sa platí nasledovne.

 • 1/4: 6.8
 • 2/4: 141
 • 3/4: 9 906
 • 4/4: 3,764,376

Hlavná cena za Extra je 500 000 C$. Každý výherca získa celú sumu aj v prípade viacerých výherných čísel.

Aké sú šance na výhru Lotto Max?
Tipy a triky pre hru Lotto Max

Tipy a triky pre hru Lotto Max

Úspech an online lotériový tiket nie je všetko o šťastí. História ukazuje, že hráči, ktorí si osvojili správne stratégie, majú väčšiu šancu vyhrať jackpot Lotto Max. Niekoľkokrát sa vyskytli prípady, keď si ľudia odniesli domov hlavné ceny. Určité techniky sú kľúčové, ak chce hráč zvýšiť svoje šance na výhru.

 1. Vyhýbanie sa stávkam na vzory a násobky
 2. Výber čísel so súčtom 141 a 240
 3. Žiadne stávkovanie na 7 po sebe idúcich čísel
 4. Hrá sa iba jedno číslo z predchádzajúceho žrebovania
 5. Kombinovanie 3/4 alebo 4/3 nepárnych a párnych čísel

Vo všeobecnosti je vhodné kúpiť si viac Lotto Maxtickets online, pričom treba brať do úvahy svoje finančné možnosti. Dôvod, prečo sa neodporúča po sebe idúce čísla, je ten, že väčšina výherných čísel (asi 70 %) tvorí súčet od 104 do 176. Podobne čísla v rovnakých skupinách čísel alebo s podobnými poslednými číslicami nie sú dobrou voľbou.

Stojí za zmienku, že každý online lotériový tiket má rovnakú pravdepodobnosť výhry. Aj keď žiadna známa aplikácia nedokáže predpovedať presného víťaza, je lepšie hrať s najunikátnejšími a najneobvyklejšími číslami.

Tipy a triky pre hru Lotto Max