Najlepšia Mark Six Lotéria v 2023/2024

Oddaní hráči online lotérie v Hong Kongu investujú svoj čas do výberu najlepších hier, na ktoré sa dajú staviť, a často sa uspokoja s Markom Sixom. Ale možno majú sklon hrať túto lotériu, pretože neprichádza so zložitými pravidlami. Namiesto toho Hong Kong Jockey Club (HKJC) stanovuje kroky, ktoré musia hráči dodržiavať, aby sa mohli zúčastniť a odísť s jackpotom, ak budú mať šťastie.

Okrem toho Mark Six existuje už desaťročia (je to najdlhšia čínska lotéria), takže sa dá s istotou povedať, že si získala dôveru mnohých tipujúcich v regióne. Ak je to tak, neváhajú na to staviť, pretože vedia, že je to legitímne.

Najlepšia Mark Six Lotéria v 2023/2024
Kde kúpiť vstupenky na Marka Sixa
Kde kúpiť vstupenky na Marka Sixa

Kde kúpiť vstupenky na Marka Sixa

„Kde a ako si kúpiť lístok do lotérie Mark Six online“ je otázka, ktorú si kladú mnohí Hongkončania, keď túžia staviť na túto možnosť kasína. Tu je jedna fantastická správa – existuje niekoľko spoľahlivých spôsobov, ako to urobiť.

Pre začiatočníkov môžu hráči získať svoje online lotériový tiket z dostihových dráh Happy Valley a Sha Tin. Stávkujúci, ktorí sa nemôžu dostať na tieto dve miesta, môžu voľne navštíviť ktorúkoľvek zo stávkových pobočiek HKJC mimo ihriska, ale stojí za zmienku, že ich otváracie hodiny závisia od toho, či je v ten istý deň naplánovaný futbal. Alternatívne je možné zakúpiť vstupenky na Mark Six online alebo telefonicky.

Cena štandardnej položky Mark Six je 10 HK$ a tipujúci môžu čiastočne investovať 5 HK$. Jeden si musí kúpiť svoj lístok pred 21:15 v dňoch, kedy sa žrebuje, zvyčajne v utorok, štvrtok a sobotu. Žrebovanie sa presúva na nedeľu, ak sa v druhom prípade konajú dostihy.

Kde kúpiť vstupenky na Marka Sixa
Krátka história Marka Sixa

Krátka história Marka Sixa

The Hong Kong Jockey Club spustila spoločnosť Mark Six v prvý septembrový týždeň 1975 v nádeji, že v tom čase odstráni narastajúce nelegálne žrebovania o ceny. Mnoho tipujúcich však táto hra zaujala, pretože predstavovala príležitosť rýchlo zarobiť peniaze.

Napríklad prvé žrebovanie Mark Six malo jackpot 120 000 HK$, čo bolo dosť na kúpu bytu v niektorých mestských oblastiach Hong Kongu koncom 70. rokov. V krátkom čase si však hazardní hráči uvedomili, že šance na výhru v hre sú mizivé, a tak na ňu stavili pre zábavu.

Spočiatku Mark Six prišiel s formátom 6 zo 14, ktorý sa zmenil na kresbu 6 z 36 v roku 1976. Dnes sa pýši formátom 6 zo 49, ktorý je účinný od r. 2002

Krátka história Marka Sixa
Je Mark Six legálny?

Je Mark Six legálny?

Áno, lotéria Mark Six je povolená vyhláškou o hazardných hrách (kapitola 148) v Hong Kongu. Je to však legálne len pre hráčov vo veku 18 a viac rokov; títo jednotlivci naň môžu stávkovať online alebo vo fyzických hazardných zariadeniach, kde sú jeho stávky akceptované.

Je potrebné spomenúť, že turisti môžu staviť aj na Mark Six, keď sú v Hongkongu, ale nie, keď sú mimo regiónu. Ale opäť, táto lotériová hra je jednou z mála zákonných foriem hazardných hier. Takže stávkujúci by si nemali zamieňať jeho zákonnosť s inými zakázanými možnosťami, ako je napríklad offshore online stávkovanie.

Je Mark Six legálny?
Ako hrať Mark Six Lotto?

Ako hrať Mark Six Lotto?

Ako sa očakávalo, každý stávkujúci, ktorý má záujem, musí vedieť, ako si kúpiť tiket na Marka Sixa, než sa zúčastní. Potom, po jeho získaní, sa môžu naučiť proces hrania hry.

Takže, tu je návod, ako sa to robí. Hráči začínajú výberom typu záznamu; dostupné možnosti sú:

 • Slobodný
 • Viacnásobné
 • Bankár
 • Rýchly výber

Vstup hráča zvyčajne určuje ďalšie kroky. Napríklad jedna položka vyžaduje, aby si vybrali šesť čísel v rozsahu 1-49. Môžu si však vybrať sedem alebo viac čísel v rovnakom rozsahu, ak vytvoria iné položky, ako napríklad Multiple alebo Banker.

Napríklad, keď tipujúci urobí jeden vstup, vyberie si šesť loptičiek alebo čísel a jednu ďalšiu (bonusovú loptičku) vyžrebuje z nevybratých 43 loptičiek; sedmička tvorí víťaznú kombináciu. Ak ich zrkadlia vyžrebované v lotérii, hráč si zabezpečí jackpot.

Niektorí tipujúci nevedia, ako hrať Mark Six online, ale nemali by sa tým obávať, pretože postup je rovnaký, ako je vysvetlené vyššie. Je tu však ďalšia požiadavka; ak chcete staviť na lotériu, musíte si zaregistrovať stávkový účet v HKJC.

Ak tak urobíte, budú musieť ísť do jednej z pobočiek stávkových kurzov inštitúcie so svojou identifikačnou kartou, bankomatom pre svoj bežný alebo sporiaci účet v Hong Kongu a vkladom 100 HK$.

Ako hrať Mark Six Lotto?
Aké sú šance na výhru Mark Six?

Aké sú šance na výhru Mark Six?

Stávkujúci vždy chcú poznať svoje šance na odmenu, kedykoľvek budú hrať Mark Six. Táto lotéria má sedem úrovní výhier a pravdepodobnosť výhry jackpotu je 1 ku 13 983 816. Na druhej strane, pravdepodobnosť získania cien v iných divíziách je 1 ku 54.

Mark Six ponúka minimálny jackpot vo výške 8 miliónov HK$, ale výhercovia dostali oveľa viac v histórii tejto lotérie vďaka žrebovaniu Snowball. Napríklad jeden tipujúci vyhral v septembri 2017 86,8 milióna HK$ a ďalší získal 164,49 milióna HK$ v tom istom mesiaci v roku 2014.

Aké sú šance na výhru Mark Six?
Možnosti výplaty, ak hráč vyhrá Mark Six

Možnosti výplaty, ak hráč vyhrá Mark Six

Hong Kong Jockey Club umožnil víťazom Mark Six získať výplaty. Ak teda niekto vstúpi online, jackpot je vyplatený priamo na jeho herný účet; môžu ho podľa vlastného uváženia stiahnuť, pokiaľ boli overené.

 • Neoverené stávkové účty môžu iniciovať výplaty až po tom, čo ich majitelia predložia doklad totožnosti a adresu.
 • Výhercovia Mark Six, ktorí si zakúpili svoje tikety offline, by si mali ísť vyzdvihnúť ceny do pobočky stávok mimo ihriska HKJC v ich blízkosti. Musia to urobiť do 60 dní od výhry.
 • Jackpoty Mark Six sa vyplácajú iba ako jednorazové vysoké sumy a sú nezdanené.

Čo ak je víťazom cudzinec?

Ak má výherca jackpotu sídlo mimo Hongkongu, stále si môže nárokovať svoju cenu. Tí, ktorí si kúpili tikety v regióne, si môžu na získanie výhier prenajať služby autorizovaného lotériového agenta. Samozrejme, tí, ktorí hrajú hru online, to majú jednoduchšie, pretože peniaze sa vkladajú na ich overené stávkové účty.

Zahraniční víťazi Mark Six sa musia oboznámiť s miestnymi zákonmi svojej krajiny, aby vedeli, či sú ich výhry zdanené alebo nie.

Možnosti výplaty, ak hráč vyhrá Mark Six
Tipy a triky, ako hrať Mark Six

Tipy a triky, ako hrať Mark Six

 • Neexistuje žiadny istý spôsob, ako vyhrať Mark Six, pretože rovnako ako všetky ostatné online lotérie sú jeho výhercovia náhodní. Hráči pripravení riskovať a staviť na to sa však môžu aspoň vyzbrojiť niekoľkými trikmi, aby si užili hladké stávkové zážitky.
 • Takže prvá vec, ktorú by mal účastník Mark Six urobiť, je zvládnuť hru. Iste, je to super ľahké hrať! Ale je tiež jedinečný, čo znamená, že jeho pravidlá nie sú podobné pravidlám iných možností. Napríklad, ak hráč nevie, čo sa od neho očakáva, je zbytočné kupovať tiket, pretože aj s ním je jeho šanca na výhru nulová.
 • Ešte niečo, čo môžu online stávkujúci Mark Six urobiť, aby sa pri hraní hry skvele zabavili, je využiť predikčné nástroje na generovanie čísel, ktoré pravdepodobne vyhrajú v nasledujúcom žrebovaní. Tento softvér zvyčajne sleduje vzory, ako sú čísla, ktoré sa vždy objavujú vo všetkých výherných kombináciách, aby vymyslel studené a horúce čísla. Posledne menované sú tie, ktorých pravdepodobnosť vyžrebovania je vysoká.
 • Hlbšie vŕtanie v Mark Six je tiež cenným tipom pre stávkarov, aj keď vedia, ako to hrať. To im dáva prehľad o kritických veciach, ako je typ vstupov, ktoré môžu urobiť, čo robiť, ak vyhrajú, a ako často môžu staviť v lotérii.
Tipy a triky, ako hrať Mark Six