Najlepšia Mega Millions Lottery v 2023

V tomto sprievodcovi lotériou Mega Millions sa dozviete všetko o stávkovaní na jednu z najväčších lotérií v Spojených štátoch. Najväčšia výhra Mega Millions bola neuveriteľných 1,537 miliardy dolárov. Pre začiatok, Mega Millions je online lotéria dostupná pre hráčov v 45 štátoch Spojených štátov amerických popri District of Columbia a Panenských ostrovoch Spojených štátov amerických. Bohužiaľ, v súčasnosti nie je Mega Millions k dispozícii v piatich štátoch; Alabama, Havaj, Aljaška, Utah a Nevada.

Hoci ide o lotériu v Spojených štátoch, hráči mimo Spojených štátov môžu hrať Mega Millions. Toto platí, pokiaľ si lístky fyzicky zakúpia pri návšteve ktoréhokoľvek štátu alebo regiónu, kde sú k dispozícii Mega Millions.

Najlepšia Mega Millions Lottery v 2023
Kde kúpiť online lotériový tiket Mega Millions
Kde kúpiť online lotériový tiket Mega Millions

Kde kúpiť online lotériový tiket Mega Millions

Lístky lotérie Mega Millions je možné zakúpiť v 45 štátoch, kde je lotéria legálna, plus v District of Columbia a na Panenských ostrovoch Spojených štátov amerických. Lístky je možné zakúpiť okrem iného v obchodoch so zmiešaným tovarom, v potravinách a na čerpacích staniciach. Je dôležité poznamenať, že vstupenky na Mega Millions sa nepredávajú na Aljaške, Utahu, Mississippi, Havaji, Nevade a Alabame.

Ako si kúpiť žreb do lotérie online

Online nákup vstupeniek do hry Mega Millions je tiež možný. Existuje mnoho stránok, kde si hráči v Spojených štátoch alebo mimo nich môžu kúpiť lístky do tejto lotérie. Po dokončení nákupu na takýchto stránkach sa vstupenky zakúpia v mene hráča.

Kde kúpiť online lotériový tiket Mega Millions
História Mega Millions

História Mega Millions

História lotérie Mega Millions siaha až do roku 1996, kedy bola známa ako The Big Game. Po jackpote 363 miliónov dolárov v Big Game v roku 2000 vzrástol záujem o lotériové hry. Potom sa New York a Ohio pripojili k New Jersey, Georgia, Maryland, Illinois, Massachusetts, Michigan a Virginia, aby vytvorili Mega milióny.

Predaj vstupeniek Mega Millions začal oficiálne 15. mája 2002, pričom prvé žrebovanie sa konalo 17. mája 2002. Dnes je Mega Millions spolu s Powerball jedným z dvoch najväčších jackpotov v Spojených štátoch.

Najväčší víťazi Mega miliónov

Ako všetky ostatné lotérie, aj Mega Millions zmenila osudy mnohých hráčov. Momentálne je najväčším víťazom anonymný hráč z Južnej Karolíny, ktorý zarobil neuveriteľných 1,537 miliardy dolárov. Druhá najväčšia výhra bola skvelých 1,05 miliardy, ktorú vyhral štvorčlenný lotériový klub z Michiganu.

História Mega Millions
Je Mega Millions legálne?

Je Mega Millions legálne?

Áno. Mega Millions je legálna v 47 jurisdikciách v Severnej Amerike. Lotéria však nie je legálna v Alabame, na Havaji, na Aljaške, v Utahu a Nevade. Potom sa však hráči v týchto štátoch môžu zúčastniť Mega Millions kúpou lístkov, keď navštívia štáty, kde je Mega Millions legálna.

Vekové limity Mega Millions

Hoci mnohé štáty povoľujú Mega Millions, nie každý môže hrať túto lotériu. Každý, kto si kupuje tiket do lotérie Mega Millions, musí dosiahnuť vek 18 rokov.

Mega miliónové dane

Rovnako ako všetky ostatné lotérie, aj tu sú dane, ktoré musia výhercovia zaplatiť federálnej aj štátnej vláde. Federálna daň je štandardná, zatiaľ čo štátne dane sa v jednotlivých štátoch líšia.

Je Mega Millions legálne?
Ako hrať Mega Millions

Ako hrať Mega Millions

Mega Millions je z hľadiska hrateľnosti dosť podobný Powerballu. Hráči nepotrebujú žiadne špeciálne schopnosti, aby sa dostali do hry.

V Mega Millions sú dva bubny; prvá s číslami (biele loptičky) od 1 do 70, zatiaľ čo druhá skupina má čísla (zlatá mega loptička/GMB) od 1 do 25.

Aby sa hráči dostali do akcie, musia si najprv zakúpiť tiket. Každý tiket Mega Million stojí 2 doláre. Po zakúpení tiketu je ďalším krokom výber piatich čísel z prvého bubna a jedného čísla z druhého bubna. Pre tých, ktorí nechcú vyberať čísla ručne, má Mega Millions funkciu generátora náhodných čísel, ktorá automaticky vyberá čísla pre hráčov.

Cieľom tejto lotérie je spojiť všetky výherné čísla. Aby hráči dosiahli jackpot, musia správne spojiť všetky čísla z dvoch bazénov. Pre porovnanie, prvých päť čísel nemusí byť v úplnom poradí.

Čo je Mega Millions Megaplier?

Megaplier, ktorý bol predstavený v januári 2011, je funkcia, ktorá umožňuje hráčom zvýšiť svoje ceny, ktoré nie sú jackpotové, 2, 3, 4 alebo 5-krát, ale za príplatok 1 USD za každý tiket. Pre záznam, Mega Millions Megaplier je k dispozícii vo všetkých štátoch a jurisdikciách, kde sa predávajú vstupenky na Mega Millions, okrem Kalifornie.

Ako hrať Mega Millions
Mega Millions kurzy a možnosti výplat

Mega Millions kurzy a možnosti výplat

Všetci kupujúci tiketov Mega Million dúfajú, že dosiahnu veľký jackpot alebo aspoň niečo vyhrajú. Ale slon v miestnosti je, aké sú šance na výhru jackpotu alebo inej ceny v tejto lotérii? No, šanca na získanie hlavnej ceny je veľmi malá.

Mega Millions kurzy a možnosti výplat
Aké sú šance na výhru Mega Millions?

Aké sú šance na výhru Mega Millions?

V Mega Millions existuje celkovo 9 spôsobov, ako vyhrať, pričom počiatočný jackpot sa líši v závislosti od predaja tiketov. Počiatočný jackpot je oznámený pred každým žrebovaním.

Nižšie je uvedených deväť spôsobov, ako vyhrať v Mega Millions a príslušné kurzy.

  • Hlavná cena (jackpot) – zápas 5WB a GMB: Šance sú 1 ku 302 575 350
  • 1 000 000 $ – zápas 5WB: Šance sú 1 ku 12 607 306
  • 10 000 $ – zápas 4WB a GMB: Šance sú 1 ku 931 001
  • 500 $ – zápas 4WB: Šance sú 1 ku 38 792
  • 200 $ – zápas 3WB a GMB: Šance sú 1 ku 14 547
  • 10 $ – zápas 3WB: Šance sú 1 ku 606
  • 10 $ – zápas 2WB a GMB: Šance sú 1 ku 606
  • 4 doláre – zápas 1WB a GMB: Šance sú 1 ku 89
  • 2 doláre – zápas GMB: Šance sú 1 ku 37

Celková šanca na výhru v hre Mega Millions je 1 ku 24

Okrem vyššie uvedených deviatich výherných spôsobov existuje exkluzívna funkcia s názvom Len jackpot. Tento tiket stojí 3 doláre a obsahuje dve hry len o jackpot. Ako už názov napovedá, Just the Jackpot sa vzťahuje len na hlavnú cenu.

Mega Millions žrebovania a možnosti výplat

Žrebovanie Mega Millions sa koná dvakrát týždenne, v utorok a piatok o 23:00 ET. Pokiaľ ide o výplaty, existujú dve možnosti. Víťazi môžu získať hotovosť alebo anuitu.

Aké sú šance na výhru Mega Millions?
Mega Millions tipy a triky

Mega Millions tipy a triky

V tejto poslednej časti tohto sprievodcu lotériou Mega Millions sa tento príspevok zameriava na tipy a triky, ktoré pomôžu hráčom vyhrať aspoň cenu v tejto lotérii.

Prvým tipom je nákup mnohých lotérií Mega Millions. Výhodou nákupu mnohých tiketov je, že hráči zvyšujú svoje šance na výhru. Ale potom by sa hráči mali uistiť, že hrajú zodpovedne. Základným pravidlom je stanovenie rozpočtu na nákup lístkov a jeho striktné dodržiavanie.

Ďalším tipom je zapojiť sa do lotérií. Nákup mnohých tiketov môže byť finančne vyčerpávajúci, ale čo keby hráči vytvorili lotériové skupiny, hrali spolu a rozdelili si korisť? No, toto je trik, ktorý fungoval v minulosti.

Zameranie sa na bežné čísla Mega Millions je tiež ďalšou stratégiou. Niekoľko čísel bolo vyžrebovaných viackrát.

Vyššie uvedené tipy môžu zvýšiť šancu hráčov vyhrať v Mega Millions. Ale potom nezaručujú výhru.

Mega Millions tipy a triky
Zabaľovanie

Zabaľovanie

To je všetko, ľudia, dokonalý sprievodca, ako hrať lotériu online. Mega Millions je skutočne jednou z najvýnosnejších lotérií. Osudy mnohých hráčov sa zmenili cez noc. Ale potom by sa hráči mali pri hraní Mega Millions vždy držať pravidiel a predpisov zodpovedných hazardných hier. Lotérie by nemali byť alternatívou školy alebo práce.

Zabaľovanie