Najlepšia Mega Sena Lottery v 2023

Mega-Sena je hodnotená ako najväčšia lotéria v Brazílii. Kasíno funguje už viac ako dve desaťročia pod vedením Caixa Economica Federal Bank. Napriek tomu, že lotéria sídli v Brazílii, umožňuje hráčom z celého sveta skúsiť šťastie. To je možné prostredníctvom nákupu žrebov online. Lotéria priťahuje veľa tipujúcich, a to z dobrých dôvodov, ako bude zdôraznené v tomto článku.

Najlepšia Mega Sena Lottery v 2023
História Mega-Sena
História Mega-Sena

História Mega-Sena

Mega-Sena bola založená v marci 1996 federálnou bankou Caixa Economica, ktorá lotériu prevádzkuje dodnes. V Brazílii sa stal veľmi populárnym hneď od svojho uvedenia na trh a jeho popularita naďalej rýchlo rástla. Asi o desaťročie neskôr si už získal popularitu na medzinárodnom trhu.

Operácie a hrateľnosť lotérie zostali počas rokov relatívne rovnaké. Jediným rozdielom bola úprava zariadenia používaného pri žreboch, aby mali modernejší vzhľad bez toho, aby to ovplyvnilo integritu žrebu. Mega-Sena dodnes rastie.

História Mega-Sena
Kde kúpiť vstupenky na Mega-Sena

Kde kúpiť vstupenky na Mega-Sena

Bohužiaľ, Mega-Sena nepredáva svoje vstupenky priamo tipujúcim online. Spoločnosť predáva vstupenky iba v mnohých maloobchodných predajniach po celej Brazílii. Vstupenky Mega-Sena sú dostupné online na rôznych webových stránkach špecializovaných na predaj lotériových lístkov. Takéto webové stránky majú zvyčajne miestnych zástupcov, kde sa lotéria hrá v miestnej krajine.

Zástupcovia uskutočňujú nákupy online lotériové lístky v mene tipujúceho. Háčik je v tom, že prevádzkovatelia webových stránok si za službu zvyčajne účtujú malý poplatok. Pre šancu zúčastniť sa v lotérii, ktorá ponúka až milióny dolárov, cena účtovaná za nákup tiketu väčšinou nie je pre väčšinu tipujúcich celkom dôležitá.

Hráči musia pri hľadaní stránky, na ktorej sa predávajú vstupenky do Mega-Sena, usilovne snažiť, aby neboli podvedení. Podvodníci uvádzajú na trh mnohé stránky ako najlepšie na poskytovanie služieb predaja vstupeniek. To môže byť celkom atraktívne pre nových tipujúcich, ktorí chcú prvýkrát kúpiť lístky na Mega-Sena a viesť k tomu, že prídu o svoje peniaze. Hráči by si mali vybrať online platformy na predaj vstupeniek s dobrou povesťou, ktorým stávkujúci na celom svete dôverujú.

Kde kúpiť vstupenky na Mega-Sena
Je Mega-Sena legálna?

Je Mega-Sena legálna?

Lotéria Mega-Sena funguje legálne v súlade so všetkými brazílskymi zákonmi a nariadeniami o hazardných hrách. Spoločnosť, ktorá za ňou stojí, Caixa Economica Federal Bank, má všetky príslušné licencie a certifikácie na prevádzkovanie lotérie podľa zákonov krajiny. Podrobnosti o licenciách a predpisoch sú jasne uvedené na oficiálnej webovej stránke lotérie. Lotéria je regulovaná regulačným úradom pre hazardné hry v Brazílii, aby sa zabezpečilo dodržiavanie všetkých zákonov a nariadení.

Mega-Sena je tiež na trhu dostatočne dlho bez toho, aby voči nim boli podniknuté právne kroky na základe zákonnosti operátora. To je jasný dôkaz, že lotéria funguje legálne.

Je Mega-Sena legálna?
Ako hrať Mega-Sena online?

Ako hrať Mega-Sena online?

Aby sa hráči mohli zúčastniť lotérie, musia si zakúpiť vstupenky do Mega-Sena. Na začiatok si hráči musia vybrať šesť čísel z celkového počtu 60 čísel. Výber je možné vykonať manuálne alebo pomocou nástroja Rýchly výber, ktorý robí výbery náhodne a automaticky. Tipujúci by si mali vybrať každé číslo iba raz. Pomocou nástroja Rýchly výber si hráči musia najprv zvoliť počet lístkov, ktoré si chcú kúpiť. To môže byť 1, 3, 5, 10 alebo 15 lístkov na nákup.

Po výbere šťastných čísel si hráči môžu zvoliť počet žrebovaní, do ktorých chcú vstúpiť s rovnakými tiketmi. Čím viac žrebov, tým viac budú lístky stáť. Technicky, výber viacerých remíz tiež zvyšuje šance hráčov na výhru.

Mega-Sena tiež ponúka 5% zľavu z ceny vstupenky pre tipujúcich, ktorí si vyberú 20 žrebovaní. Stávkujúci potom môžu kliknúť na možnosť pokladne a zaplatiť za vstupenky. Zvyčajne existujú rôzne možnosti platby k dispozícii, čo umožňuje tipujúcim vybrať si pre nich najvhodnejšie.

Keď si hráči zakúpia lístky, nemôžu svoj výber žiadnym spôsobom zmeniť. Ďalším krokom je počkať na žrebovanie a skontrolovať, či niektorý z tiketov má čísla zhodné s číslami zo žrebovania. Zhodné čísla vedú k výhram. Čím viac sa čísla zhodujú, tým väčšia je výhra. Výsledky žrebovania sa zvyčajne posielajú e-mailom všetkým tipujúcim, ktorí si zakúpia svoje tikety online, čo je užitočné pre tých, ktorí nemôžu sledovať žrebovanie.

Ako hrať Mega-Sena online?
Výherný kurz Mega-Sena

Výherný kurz Mega-Sena

Mega-Sena má relatívne dobré výherné šance v porovnaní s mnohými inými lotériami hranými online. Ponúka tri úrovne cien pre začiatočníkov, čo dáva tipujúcim veľmi dobré šance niečo vyhrať. Prvá úroveň cien s názvom Sena má výherný kurz 1 ku 50 063 860. Cena je udelená hráčom, ktorí sa zhodujú so všetkými šiestimi číslami a majú percento výhry 35 %.

Druhá úroveň cien sa nazýva Quina a má výherný kurz 1 ku 154 518. Hráči musia zhodovať päť čísel, aby sa dostali do tohto cenového fondu. Quina má 19% podiel na výhre. Quadra je tretia cenová úroveň s kurzom 1 ku 2 332. Má tiež percento výhry 19%. Zvyšné percento výherného fondu sa používa na financovanie lotérie a rôznych iných žrebovaní.

Výherný kurz Mega-Sena
Suma ceny

Suma ceny

Mega-Sena ponúka minimálny jackpot približne 1 milión eur. Ak nikto nevyhrá sumu jackpotu, jackpot sa presunie do ďalšieho žrebovania. To znamená, že jackpot sa neustále zvyšuje, kým ho nevyhrá šťastný tipujúci. Neexistuje žiadne obmedzenie, koľko môže kvetináč vyrásť.

Ak jackpot vyhrá viac ako jeden hráč, hráči si rozdelia sumu rovným dielom. Najnižšia suma, ktorú môžu tipujúci vyhrať, je zvyčajne asi 120-krát vyššia ako cena tiketu. Vďaka výške výhier je lotéria Mega-Sena celkom atraktívna pre väčšinu tipujúcich, vrátane začiatočníkov.

Niečo, čo treba poznamenať, je to lotériové syndikáty zvyčajne ovplyvňujú výherný kurz v lotérii. Lotový syndikát zvyšuje počet zakúpených tiketov, čím zlepšuje šance na výhru. Napríklad šanca na výhru 1 ku 50 063 860 jackpotu v lotérii Mega-Sena sa zlepší na 1 ku 50 068,86 pre syndikát, ktorý kúpi 1 000 tiketov. Syndikáty však zvyčajne rozdeľujú ceny medzi všetkých členov, čím sa znižuje suma, ktorú môže vyhrať každý jednotlivec.

Suma ceny
Tipy a triky ako hrať Mega-Sena

Tipy a triky ako hrať Mega-Sena

  • Na výber čísel použite vzorec: V lotérii Mega-Sena nie je možné predpovedať správne čísla. Stávkujúci by však stále mali vymyslieť vzorec alebo stratégiu, ktorá dobre funguje pri výbere čísel. To platí najmä pri nákupe mnohých lístkov. Vzorec by mal zabezpečiť, aby boli vybrané čísla dostatočne rozložené, aby poskytli najvyššie šance na výhru v akejkoľvek úrovni cien.
  • Nákup čo najväčšieho počtu lístkov: Ďalším tajomstvom je zakúpenie čo najväčšieho počtu lístkov na žrebovanie. Čím viac lístkov bude zakúpených, tým vyššia je šanca hráča na výhru. Tento tip má však háčik. Hodnota všetkých výhier niekedy nemusí kompenzovať peniaze vynaložené na nákup tiketov.
  • Výber neobvyklých čísel: Tipujúci Mega-Sena vyberajú určité čísla častejšie. Výber čísel ktoré sa vyberajú len zriedka, je to skvelý nápad. To znižuje šance na zdieľanie cien v prípade výhry. Taktiež to žiadnym spôsobom neovplyvňuje šance na výhru, pretože všetky čísla majú rovnakú pravdepodobnosť žrebovania.
Tipy a triky ako hrať Mega-Sena