Najlepšia Melate Lotéria v 2023/2024

Melate je mimoriadne populárna lotéria, ktorú hrajú vo svojom rodnom Mexiku a iní hráči na celom svete. Lotéria má dve žrebovania týždenne s neobmedzeným počtom prevrátení a garantovanými minimálnymi jackpotmi. Existuje deväť úrovní cien s najnižšou úrovňou, ktorá potrebuje dve čísla na zhodu so šancou 1:10 na výhru. Existujú aj možnosti pridania dvoch bonusových hier, aby ste mali ešte väčšiu šancu na výhru.

Melate nemá najlepšie šance na výhru, ale ceny lístkov sú lacné, pričom jeden lístok stojí 15 MXN, menej ako jeden USD, ak je zakúpený v Mexiku.

Najlepšia Melate Lotéria v 2023/2024
Kde kúpiť vstupenky na Melate
Kde kúpiť vstupenky na Melate

Kde kúpiť vstupenky na Melate

Lístky na Melate sa dajú kúpiť v Mexiko alebo na akejkoľvek online lotériovej stránke, kde sú k dispozícii lístky na túto hru. Melate tikety si môžete kúpiť osobne vo viac ako 9 000 agentúrach Pronostics v Mexiku alebo na ich webových stránkach, ako aj na iných online lotériových stránkach.

Hráči si musia kúpiť vstupenky pred hodinovou uzávierkou, ak nakupujú v Mexiku, čo znamená pred 20:15. Ostatní hráči mimo Mexika, ktorí hrajú Melate online, sa budú musieť uistiť, že pred týmto časom budú musieť dať agentom čas. fyzicky ísť a kúpiť si lístky.

Je ľahké vedieť, ako si kúpiť lístok do lotérie Melate online. Jednoducho si vyberte internetovú lotériovú stránku, ktorá ponúka losy Melate, zaregistrujte si u nich účet, dofinancujte účet, vyberte šesť čísel a potom počkajte na kontrolu žrebovania.

Kde kúpiť vstupenky na Melate
História Melate

História Melate

Mexiko má dlhú históriu hry lotériového typu. Prvú národnú lotériu v Mexiku založil španielsky kráľ Carlos III. koncom 18. storočia. V tom čase to hrala hlavne vyššia trieda Mexika. Vzhľadom na jeho popularitu bolo založených oveľa viac tomboly a lotérií, pretože to bol dobrý prostriedok na zvýšenie príjmov pre štát. Lotérie tiež zohrali kľúčovú úlohu pri získavaní finančných prostriedkov pre vojnu za nezávislosť, čo viedlo k rozšíreniu popularity hry najmä medzi vojakmi.

V roku 1920 sa predtým pomenovaná mexická národná lotéria zmenila na Loteria Nacional para la asistencia Publica alebo Národná lotéria za verejnú pomoc. Potom bol Melate predstavený vládou riadenou lotériou Pronosticos v roku 1984. Pôvodne mohli túto lotériu hrať iba občania Mexika, ale to sa zmenilo v roku 2008, keď Pronosticos sprístupnil lotériové lístky online a ďalšie online lotériové stránky začal hru ponúkať.

Pôvodná hra Melate mala loptový bazén s 39 číslami, ktorý sa neskôr zmenil na 56 čísel. V rokoch 1997 a 2010 boli k Melate, Revancha a Revanchita pridané ďalšie dve hry, aby poskytli viac príležitostí na výhru stále s rovnakými číslami Melate.

História Melate
Je melát legálny?

Je melát legálny?

Melate je úplne legálne, ale mexickí občania musia mať aspoň 21 rokov, aby mohli hrať na zemi alebo online. Ak hráči hrajú prostredníctvom webových stránok lotériových agentov, musia si skontrolovať minimálny vek potrebný na hranie v krajine, kde sa webová stránka nachádza. Ak agenti tretej strany majú riadnu licenciu, potom je pre nich legálne predávať losy, pretože kupujú tikety v mene zákazníka na rozdiel od predaja na tikety, ktoré si zakúpili.

Je melát legálny?
Ako hrať Melate

Ako hrať Melate

Melate lotéria sa žrebuje dvakrát týždenne, v stredu a nedeľu o 21:15 v Mexico City, pričom jeden tiket stojí 15 MXN, čo je menej ako jeden USD. Celkovo sa ťahá sedem loptičiek, šesť normálnych alebo prirodzených loptičiek a jedna doplnková loptička. Ak sa hráč zhoduje so všetkými šiestimi normálnymi číslami, vyhral jackpot.

Dodatočná loptička sa používa na určenie niektorých z ďalších ôsmich úrovní cien. Jackpoty môžu dosahovať pomerne vysoké sumy, keďže je povolené prevrátenie, a na jackpot, ktorý má minimálnu výplatu 30 miliónov MXN, nie je stanovený žiadny strop.

Melate je veľmi jednoduchá hra, rovnako ako mnoho iných lotérií na svete. Hráči Melate si musia vybrať šesť čísel z čísel 1-56. Zvolené čísla môžu byť podľa vlastného výberu hráča alebo náhodne generované webom.

Je tu tiež možnosť zahrať si dve bonusové hry Revancha a Revanchita, stále s rovnakými šiestimi pôvodne vybranými číslami. V týchto dvoch hrách sa žrebuje viac loptičiek a môže skončiť s minimálnym jackpotom 20 miliónov MXN za zhodu všetkých šiestich čísel, ako aj viacerých úrovní cien.

Ako hrať Melate
Aké sú šance na výhru Melate?

Aké sú šance na výhru Melate?

Vzhľadom na pomerne široký rozsah čísel je šanca na výhru jackpotu Melate pomerne vysoká. Nie sú to najhoršie kurzy na svete a celkom dobre sa porovnávajú s množstvom medzinárodných lotérií. Niektoré alebo tieto lotérie ponúkajú vyššie jackpoty, ale aj ceny ich tiketov sú vyššie. Krása lotérie Melate je v jej lacných tiketoch a množstve rôznych výherných úrovní, ktoré ponúka, ako aj v garantovanom minimálnom jackpote, ktorý sa môže otáčať neobmedzene veľakrát.

Týchto deväť úrovní ponúka množstvo spôsobov, ako vyhrať tisíce cien v každom žrebovaní. Šanca klesá, keď sa úrovne cien znižujú, až kým nedosiahne šancu jedna ku desiatim, že sa zhodujú s dvoma číslami. Celková šanca na výhru je jedna ku pätnástim. Siedma loptička alebo dodatočná loptička dáva možnosť vyhrať na štyroch úrovniach cien.

Aké sú šance na výhru Melate?
Možnosti výplaty, ak hru vyhráte

Možnosti výplaty, ak hru vyhráte

Výhry v lotérii v Mexiku sú zdaňované sadzbou 7%, pričom niektoré dodatočné dane môžu byť splatné medzinárodným hráčom v ich vlastných krajinách. Ceny je potrebné uplatniť do 60 kalendárnych dní odo dňa nasledujúceho po víťaznom žrebovaní. Všetky ceny sa vyplácajú ako jednorazové platby bez možnosti anuít. Mexickí hráči si môžu vyzdvihnúť akúkoľvek cenu od mnohých agentúr Pronosticos alebo zo svojho sídla v Mexico City, prípadne priamo na webovej stránke.

Online hráči hrajúci mimo Mexika dostanú svoje výhry priamo na svoj účet na stránke. Čas sa však pri niektorých stránkach líši platby uvoľnenie trvá až niekoľko dní. Niektoré stránky môžu vyžadovať, aby hráči overili svoje ID a domácu adresu, ale keď sa tak stane, v budúcnosti sa to už nebude vyžadovať. Hráči by si tiež mali prečítať Ts a Cs stránky, pretože niektorí budú účtovať províziu za veľké ceny.

Možnosti výplaty, ak hru vyhráte
Tipy a triky ako hrať Melate

Tipy a triky ako hrať Melate

Hoci všetky lotérie generujú náhodné čísla, štatistiky môžu byť použité na pokus o zlepšenie hráčovej šance na výhru. Štatistiky z predchádzajúcich hier ukazujú, že hráč musí zabezpečiť rovnováhu nepárnych a párnych čísel, pretože je nepravdepodobné, že všetky výherné čísla budú párne alebo nepárne.

S najväčšou pravdepodobnosťou to bude kombinácia 2/4, 4/2 alebo 3/3, pretože tieto sa vyskytujú vo viac ako 80 % prípadov. Výherné čísla sa tiež s najväčšou pravdepodobnosťou vyskytnú v celom rozsahu čísel, pričom vysoké a nízke čísla sú pravdepodobnejšie v rovnakých mixoch, ako je uvedené vyššie pre nepárne a párne čísla.

Môže sa tiež ukázať, že určité číselné rozpätia (napr. tínedžeri, dvadsiatnici atď.) neboli v minulých výherných číslach vyžrebované, čo znamená, že ak ich hráč vynechá zo svojho mixu, môže mať väčšiu šancu.

Ďalšou stratégiou je sčítať všetky čísla, ktoré si hráč pre hru vybral, a pokúsiť sa uistiť sa, že ich súčet bude medzi 131 a 211, pretože 70 % všetkých výhier jackpotov Melate spadá do tohto rozsahu. Existujú aj iné stratégie, ale na konci dňa je lotéria stále hazardnou hrou.

Tipy a triky ako hrať Melate