Najlepšia New York Lotto Lottery v 2023

New York Lotto online je lotéria so sídlom v USA, ktorá bola založená v roku 1967. Po New Hampshire a Portoriku to bola tretia lotéria tohto druhu v krajine. Lotéria je štátom riadeným podnikom, konkrétne zo strany New York State Gaming Commission. Výťažok z tejto lotérie smeruje na verejné vzdelávanie. Štátna lotéria má sídlo v Schenectady a je prísne obmedzená na hráčov vo veku najmenej 18 rokov.

Pre variáciu Quick Draw, ktorá je formou keno, je minimálny vek stanovený na 21 rokov. Výhry z tejto lotérie podliehajú štátnym a federálnym daniam

Najlepšia New York Lotto Lottery v 2023
Kde kúpiť vstupenky na New York Lotto (6-ball, 7-ball)

Kde kúpiť vstupenky na New York Lotto (6-ball, 7-ball)

Aby ste mali nárok na šancu na lístky na New York Lotto online, musíte získať lístok, ktorý ho automaticky zaradí do žrebovania. `Ak má hráč požadovaný vek, má nárok na lotériový tiket. Lístky do lotérie sa zvyčajne získavajú online prostredníctvom určených mobilných aplikácií. Prípadne si môžete kúpiť žreb do lotérie u odporúčaných predajcov. Niektorí predajcovia sídlia v predajniach alkoholu. Na takýchto miestach musia mať kupujúci vstupeniek minimálne 21 rokov.

Lístky je potrebné zakúpiť v odporúčaných predajniach, aby ste sa vyhli falzifikátom. Medzi najvyhľadávanejších online predajcov vstupeniek na New York Lotto patria Radfan INC, You Jia Grocery INC, Mahbub Deli a Market INC a šťastný Lotto Gourmet Deli&Groc, ktoré sa nachádzajú v Brooklyne.

Stávkujúci v New Yorku čelia výzve, že si nemôžu kúpiť online lístky. Na rôzne hry sú vstupenky k dispozícii na konkrétne dni. Napríklad lístky na Powerball sú dostupné v pondelok, stredu a sobotu, zatiaľ čo lístky na MegaMillions sa predávajú iba v utorok a piatok.

Kde kúpiť vstupenky na New York Lotto (6-ball, 7-ball)
História New York Lotto

História New York Lotto

Prvý významný vývoj v lotériovom sektore v r Spojené štáty bolo v roku 1966, keď obyvatelia New Yorku hlasovali za dodatok k ústave, ktorý umožňoval vládne lotto. So 60 % hlasujúcich za bola v rámci ministerstva daní a financií vytvorená lotériová komisia. Výťažok z lotérie mal podľa zákona pomôcť chodu školstva.

Prvý slogan tohto žrebu online bol „Vaša životná šanca pomôcť vzdelávaniu“. K dnešnému dňu lotéria splnila svoj cieľ, pretože sa jej podarilo vyzbierať viac ako 34 miliárd dolárov, pričom všetky boli použité na financovanie vzdelávania.

Cesta lotérie nebola úplne hladká. V jednom bode v roku 1976 bol po škandalóznej udalosti pozastavený predaj lístkov na približne deväť mesiacov. Ako výhercovia boli vybrané nepredané vstupenky. Pri inej príležitosti sa vládni zamestnanci podieľali na ovplyvňovaní poštových lístkov v podateľni.

Nedávno v roku 2013 zlúčila spoločnosť New York Lotto operácie s činnosťou Štátnej rady pre dostihy a stávky v New Yorku a vytvorila Štátnu hernú komisiu v New Yorku.

História New York Lotto
Zákonnosť lotérie v New Yorku

Zákonnosť lotérie v New Yorku

New York Lotto je štátna prevádzka a je samozrejmé, že tento podnik je legálny. Ak sú účastníci plnoletí, môžu sa zúčastniť. Štátne zákony sa používajú na reguláciu lotérie, ktorá pomáha pri zvyšovaní príjmov. Činnosti považované za nezákonné a trestné zahŕňajú predaj vstupeniek neplnoletým osobám.

Zákonnosť lotérie v New Yorku
Ako hrať New York Lotto

Ako hrať New York Lotto

Ako hrať New York Lotto online je pre tipujúcich pomerne jednoduchá úloha a zvyšok je ponechaný na lotériu, ktorá vykoná žrebovanie. Od hráča sa vyžaduje, aby si vybral svoje preferované šťastné čísla. Výherné čísla sa vyberajú automaticky pomocou mechanickej gule. Kým prebiehajú žrebovania, nezávislí rozhodcovia chcú dohliadať na proces.

V každom žrebovaní sa vyberie šesť čísel z hlavného poľa a vyberie sa bonusová loptička. Hlavný bank čísel je medzi 1 a 59. Ak sa niekto chce zúčastniť žrebovania, mal by si zabezpečiť, aby si 15 minút pred žrebovaním zakúpil tikety, aby prekonal konečný termín. Ak chcete získať vstup do žrebovania, musíte získať približne 1 dolár. 1 dolár dáva hráčovi dva rôzne riadky čísel.

Ako hrať New York Lotto
Aké sú šance na výhru v lotérii New York Lotto (6 loptičiek, 7 loptičiek)?

Aké sú šance na výhru v lotérii New York Lotto (6 loptičiek, 7 loptičiek)?

Táto lotéria sa môže pochváliť množstvom žrebov, ktoré môžu hráči vyhrať. Medzi dostupné žrebovania patria Powerball a Megamilióny. V tejto lotérii sú dostupné aj hry ako Cash4Life, Numbers, Win4, Take 5, Pick 10 a Quick Draw. Hry a žreby priťahujú rôzne šance a výplaty. Hráč má šancu 1 ku 46,02 vyhrať jednu z piatich cien ponúkaných v tejto lotérii.

V prípade jackpotu je výherný kurz nižší a predstavuje 1 ku 45 057 474. Kurz na druhú pozíciu, ktorá sa zhoduje s 5 číslami a a bonus sú na 1 z 7 509 579. Tretia pozícia s piatimi zhodnými číslami má kurz 1 ku 144,415. Zosúladenie štyroch čísel má tiež cenu a hráčsky kurz s touto možnosťou je 1 ku 2 180. Aby mal hráč šancu na akúkoľvek cenu, musí zhodovať tri čísla a kurz je 1 ku 96.

Aké sú šance na výhru v lotérii New York Lotto (6 loptičiek, 7 loptičiek)?
Možnosti výplaty pri výhre v New York Lotto

Možnosti výplaty pri výhre v New York Lotto

New York Lotto je ďalšou formou žrebovania, na ktorom sa môžete zúčastniť. Žrebu sa venuje minimálna pozornosť z dôvodu nízkych výplat. Tu by si hráči mali vybrať šesť čísel zo skupiny 59 čísel. Minimálny jackpot v tomto žrebovaní začína na 2 miliónoch dolárov. Tento údaj sa môže časom zvýšiť v dôsledku prevrátenia. Prevrátenie znamená scenáre, keď sa uskutočnia žrebovania a žiadny hráč nevyhrá jackpot.

S každým žrebom bez víťazstva sa toto číslo zvýši o 300 000 dolárov. Toto online lotériový tiket nemá žiadne limity. Znamená to, že výhry môžu dosiahnuť nekonečnú hodnotu za predpokladu, že žiadny hráč nezodpovedá šiestim číslam. Tri zodpovedajúce čísla sú odmenené 1 dolárom, čo je minimum, ktoré môžete získať.

Žrebovanie prebieha každú stredu a sobotu o 20:15 východného času. Peňažné výhry vo výške až 600 USD je možné získať a vyzdvihnúť u akéhokoľvek maloobchodného predajcu lotérií za predpokladu, že ho vopred upozornil. Akékoľvek vyššie uvedené údaje by mali byť vyzdvihnuté v reklamačnom centre New York Lotto.

Možnosti výplaty pri výhre v New York Lotto
Tipy a triky, ako hrať New York Lotto

Tipy a triky, ako hrať New York Lotto

Hráči hrajú New York Lotto Online s víťaznou mentalitou. Výhry nie sú v New York Lotto online nikdy zaručené. Online lotéria je hra o šťastí, ale stále je možné použiť niektoré stratégie pri výbere čísel. Je možné použiť vedecky kombinované čísla, ktoré sú produkované lotériovými systémami. Ďalšie triky, ktoré môže hráč použiť, aby sa ubezpečil, že z New York Lotto vyťažia maximum (6 loptičiek, 7 loptičiek), sú:

Miešanie čísel

Pri vyberaní čísel je vhodné, aby si hráči nevyberali jednočíselné skupiny, ako napríklad 20, alebo dokonca jednociferné čísla ako 1 a 5. To má zabezpečiť, aby sa hrala vyvážená hra, čím sa zvýšia šance hráča na výhru. Kombinácia čísel by mala rovnomerne obsahovať vysoké a nízke čísla v danom číselnom poli.

Zmiešajte párne aj nepárne čísla

Pri výbere kombinácie šiestich čísel je dobrým trikom vybrať rovnomerne nepárne aj párne čísla, povedzme tri nepárne čísla a tri párne čísla. Pri takomto rozložení čísel má hráč väčšiu šancu pri žrebovaní.

Tipy a triky, ako hrať New York Lotto