Najlepšia Pick 3 Lottery v 2023

Pick 3 Lottery je denná hra na kreslenie organizovaná Národnou lotériou v Belgicku. V tejto hre, ako už názov napovedá, sa žrebujú tri náhodné čísla z rozsahu nula až deväť. Zatiaľ čo všetky vyžrebované čísla sú kritické, ich poradie vzhľadu je rovnako dôležité. Žrebovanie prebieha denne okrem nedieľ a štátnych sviatkov. Preto hra umožňuje hráčom kupovať vstupenky a zúčastňovať sa ich každý deň.

Výber 3 nie je dostupný pre každého; iba tí v Belgicku môžu hrať hru, pokiaľ dosiahli zákonný vek na hranie hazardných hier. Ostatní štátni príslušníci, ktorí navštívia Belgicko, sa však môžu tiež zúčastniť tejto lotérie, pokiaľ sa nachádzajú v rámci hraníc krajiny.

Najlepšia Pick 3 Lottery v 2023
Kde kúpiť vstupenky na Pick 3 (Belgicko)?
Kde kúpiť vstupenky na Pick 3 (Belgicko)?

Kde kúpiť vstupenky na Pick 3 (Belgicko)?

Výber 3 nie je dostupný pre každého; iba tí v Belgicku môžu hrať hru pokiaľ dosiahnu zákonný vek na hranie hazardných hier. Ostatní štátni príslušníci, ktorí navštívia Belgicko, sa však môžu tiež zúčastniť tejto lotérie, pokiaľ sa nachádzajú v rámci hraníc krajiny.

Keď sa rozhodnete hrať Pick 3, musíte si kúpiť tiket, ktorý nájdete v predajni schválenej National Lottery v Belgicku. Lístok stojí 1 €. Pri kúpe tiketu predajca dá hráčovi výplatnú pásku, z ktorej si môže vybrať tri čísla od nuly po deväť.

Samozrejme, číselný tiket musí byť v tvare 000 až 999. Keď maloobchodník spracuje tiket, vydá hráčovi herný tiket obsahujúci hráčove číselné kombinácie a dátum žrebovania. Tento tiket je potrebné poskytnúť pri preberaní výhier.

Pre tých, ktorí nechcú navštevovať predajcov vstupeniek, je tu možnosť zakúpiť si Pick 3 lístky do lotérie online. Môžete to urobiť iba prostredníctvom oficiálnej webovej stránky národnej lotérie. Stránka je prístupná iba z Belgicka, bez ohľadu na to, či je niekto Belgičan alebo cudzinec. Preto je možné hrať hru online bez opustenia pohodlia domova.

Dôležité: Pri kúpe lístka u predajcu by ste si ho mali zabezpečiť a overiť podpísaním na zadnej strane. Ak sa tak nestane a nájde to niekto iný, môže sa podpísať a použiť to na uplatnenie výhry v prípade výhry.

Kde kúpiť vstupenky na Pick 3 (Belgicko)?
História Pick 3

História Pick 3

Pick 3 zaviedla Národná lotéria v septembri 2002. Národná lotéria je štátny subjekt s výhradnými právami organizovať lotériové hry v krajine, či už online alebo offline. Organizácia má dlhú históriu, siahajúcu od koloniálneho obdobia Belgicka.

Vtedy to bolo známe ako koloniálna lotéria. V roku 1962 bola reštrukturalizovaná a jej názov sa zmenil na Národná lotéria. Okrem Pick 3 ponúka aj ďalšie hry v krajine, vrátane EuroMillions. Odkedy bol predstavený Pick 3, hra zostala v podstate rovnaká, pokiaľ ide o pravidlá a formát.

História Pick 3
Je výber 3 legálny?

Je výber 3 legálny?

Pick 3 je v Belgicku 100% legálna hra. Ide o štátnu lotériu, ktorú prevádzkuje Národná lotéria, ktorej história, ako už bolo spomenuté, je dobre zdokumentovaná. To, že poskytovateľ organizuje aj iné hry, ako napr Euromilióny, by mali dať hráčom pokoj, pretože nie všetky spoločnosti majú na to, aby ponúkali jednu z najpopulárnejších online lotériových hier v Európe. Akákoľvek iná hra od Národnej lotérie, vrátane Pick 3, je nielen pravá, ale aj legálna.

Je výber 3 legálny?
Ako hrať výber 3

Ako hrať výber 3

Jedna vec o Pick 3 je, že pravidlá hry sú celkom jednoduché. Ako už bolo vysvetlené, hru môžete hrať online alebo offline.

Každý tiket Pick 3 ponúka päť herných oblastí známych ako mriežky alebo mriežky. Každá mriežka má nula až deväť čísel. Hráči si musia vybrať tri čísla z tohto rozsahu a výber sa musí zmestiť do poradia od 000 do 999. Hráči môžu hrať všetkých päť alebo menej mriežok.

Čím viac mriežok človek hrá, tým vyššia je šanca na výhru v hre. Viac mriežok však prináša väčšie výdavky. Každá mriežka stojí 1 €, čo znamená, že pri hraní všetkých piatich mriežok sa musíte rozlúčiť s 5 €. Zatiaľ čo všetky mriežky môžu mať rovnaký výber, hráči si môžu vybrať aj iné čísla pre každú mriežku, aby zvýšili svoje šance.

Žrebovanie zahŕňa tri výherné čísla. Ak hráč zhodí všetky tri číslice v správnom poradí, vyhrá cenu, ktorá je od roku 2022 500 EUR. Hráči vyhrajú 80 EUR, ak správne započítajú čísla, ale nezaznamenajú správne poradie. Cena za správne uvedenie prvých dvoch číslic je 50 €.

Jedna vec, ktorá nemusí byť pre hráčov Pick 3 dobrá, je, že ceny sú pevné. Neexistuje nič ako masívny jackpot alebo rollovery. Ale čím viac mriežok dokáže správne spárovať, tým vyššia je cena.

Ako hrať výber 3
Aké sú šance na výhru výber 3?

Aké sú šance na výhru výber 3?

V hre Pick 3 musia hráči získať všetky tri čísla v správnom poradí, aby vyhrali najvyššiu cenu. Pravdepodobnosť, že sa to stane, je jedna k 1 000. Možno to nie sú najlepšie predpoklady, ale pravdou evanjelia je, že tieto šance sú oveľa lepšie ako väčšina online lotérií ponúknuť.

Malo by sa však pamätať na to, že existujú rôzne úrovne cien, ako je uvedené v predchádzajúcej časti. Šance sa teda líšia v závislosti od úrovne. Napríklad správne uhádnuť prvé dve čísla je jednoduchšie ako správne uhádnuť všetky tri čísla.

Aké sú šance na výhru výber 3?
Možnosti výplaty, ak vyhráte, vyberte 3 (Belgicko)

Možnosti výplaty, ak vyhráte, vyberte 3 (Belgicko)

V závislosti od výšky výhier môžu hráči získať svoje ceny rôznymi spôsobmi.

  • Výhry až do 1 000 €: Výhercovia, ktorí spadajú do tohto rozsahu, si môžu vyzdvihnúť svoje peniaze na ktoromkoľvek predajnom mieste povolenom národnou lotériou. Hráči môžu byť požiadaní, aby sa vrátili neskôr v prípade, že nie je dostatok plavidiel.
  • Výhry od 1 001 € do 2 000 €: V tejto kategórii majú víťazi tri možnosti. Peniaze si môžu vyzdvihnúť na predajnom mieste, v ktorejkoľvek regionálnej kancelárii Národnej lotérie alebo v sídle prevádzkovateľa. Jeden musí prísť s číslom účtu, výherným tiketom a ID.
  • Od 2 001 € do 25 000 €: Hráči si môžu svoje výhry vyzdvihnúť buď v regionálnej kancelárii Národnej lotérie, alebo vo svojom sídle. Kancelárie sú otvorené počas pracovných dní od 9:00 do 16:00 belgického času.
  • Výhry nad 25 000 €: Táto kategória je určená pre veľkých víťazov. Z bezpečnostných dôvodov si ich výhry možno vyzdvihnúť iba v centrále Národnej lotérie v Bruseli, hlavnom meste Belgicka. Hráč musí mať pri sebe svoj občiansky preukaz, lístok a číslo účtu.
Možnosti výplaty, ak vyhráte, vyberte 3 (Belgicko)
Tipy a triky na hranie Výber 3

Tipy a triky na hranie Výber 3

Neexistuje nič ako istý spôsob, ako vyhrať v lotérii Pick 3. Či už hráte online alebo offline, jedna vec, ktorá sa nikdy nezmení, je, že výsledky lotérie závisia od šťastia.

Áno, žiadne množstvo herných schopností nemôže poháňať žiadneho hráča k víťazstvu. Aj keď je správne predpovedať výherné čísla náročné, hráči môžu sledovať špecifické vzorce a trendy z histórie žrebovania hry.

Odhalením týchto opakujúcich sa vzorov je možné múdro odstrániť niektoré čísla zo svojho hracieho fondu. Táto stratégia však nemusí fungovať vo všetkých prípadoch, pretože výherné čísla sú generované náhodne.

To znamená, že tu je niekoľko praktických tipov a trikov, ktoré pomôžu hráčom Pick 3 získať najlepší herný zážitok.

  • Zníženie dvoch číslic na každej pozícii 3-miestneho čísla. To zvyšuje pravdepodobnosť výhry na 1 ku 512. Eliminácia viac ako dvoch číslic zvyšuje šance na výhru ešte viac.
  • Pre hráčov online lotérie je kúpa losov Pick 3 iba z oficiálnej webovej stránky národnej lotérie jediným istým spôsobom, ako sa vyhnúť podvodníkom.
  • Nákup viacerých mriežok. Hráči s viac ako jednou mriežkou majú vyššie šance na výhru ako hráči s jednou mriežkou. Hráči však nikdy nesmú ísť cez palubu, pokiaľ ide o míňanie peňazí na hazardné hry.
Tipy a triky na hranie Výber 3