Najlepšia Super Lotto Lottery v 2023

Aj keď ruské vojenské kampane môžu práve teraz (od roku 2022) uhryznúť Ukrajinu, láska krajiny k online lotériám neupadla. To je dôvod, prečo Super Lotto, jedna z najpopulárnejších lotériových hier v krajine, je stále silná. Vďaka žrebovaniu dvakrát týždenne v sobotu a stredu je zrejmé, že táto hra priťahuje milióny Ukrajincov a iných štátnych príslušníkov. Super Lotto organizuje Ukrajinská národná lotéria (UNL), ktorá je jedným z dvoch štátnych prevádzkovateľov v krajine.

Tento príspevok je plný šťavnatých podrobností o tejto hre vrátane jej histórie, kde kúpiť vstupenky, ako ju hrať, pravdepodobnosti výhry a jej právneho postavenia v krajine. Nechýbajú ani tipy a triky, ktoré pomôžu hráčom v tejto hre.

Najlepšia Super Lotto Lottery v 2023
Kde kúpiť vstupenky na Super Lotto (Ukrajina)
Kde kúpiť vstupenky na Super Lotto (Ukrajina)

Kde kúpiť vstupenky na Super Lotto (Ukrajina)

Čo stojí za zmienku, Ukrajina dáva šancu hrať každému bez ohľadu na národnosť. Nezáleží na tom, odkiaľ človek hrá; hra ponúka niekoľko jednoduchých a pohodlných spôsobov nákupu lístkov. Hráči, najmä z iných krajín, si môžu kúpiť vstupenky online cez internetoví loto agenti.

Všetko, čo hráči musia urobiť, je vybrať si svoje čísla a dokončiť platbu. O zvyšok sa postará stránka. Pre obyvateľov je rozmiestnených minimálne 5 200 predajcov lístkov po celej Ukrajine. Vstúpiť do ktoréhokoľvek z nich a kúpiť si lístok by malo byť super jednoduché.

Kde kúpiť vstupenky na Super Lotto (Ukrajina)
História ukrajinského Super Lotto

História ukrajinského Super Lotto

Počiatky Super Lotto možno vysledovať do roku 2001, kedy bola hra prvýkrát predstavená milovníkom lotérie na Ukrajine UNL, prevádzkovateľom štátnej lotérie založenom v roku 1997. Prevádzkovateľ neskôr zmenil maticu hry (6/39) na súčasný (6/52) v roku 2008.

V laickom jazyku to znamená, že od lovcov jackpotov sa teraz vyžaduje, aby vybrali šesť čísel v rozsahu od 1 do 52. Jackpot začína na 3 000 000 UAH a rastie, kým jackpot nevyhrá.

Najväčší jackpot Super Lotto padol v roku 2007 a mal hodnotu 15,2 milióna UAH (0,57 milióna USD). Nasleduje 14 128 UAH wonov v roku 2012.

História ukrajinského Super Lotto
Je Super Lotto (Ukrajina) legálne?

Je Super Lotto (Ukrajina) legálne?

Pre pochybovačov je Super Lotto na Ukrajine legálne a štát ho uznáva. Po prvé, hru organizuje a riadi UNL, subjekt štátu. Subjekt bol zámerne založený vládou Ukrajiny, aby prevádzkoval rôzne hry v mene štátu.

Štát plne reguluje UNL a ako také sú všetky jeho hry legitímne. Operátor okrem Super Lotta organizoval aj množstvo ďalších hier, vrátane Lotto Maxima, Keno, Second Luck a Lotto Triyka. Všetky tieto produkty sú na Ukrajine uznané ako legálne.

Okrem toho, UNL je jedným z Svetová asociácia lotériíčlenov (WLA). Asociácia je globálnou autoritou, ktorá zabezpečuje, aby všetci členovia prevádzkovali svoje prísne pravidlá a etické princípy. To znamená, že všetky hry UNL, vrátane Super Lotto, sú zaručene bezplatné a spravodlivé.

Je Super Lotto (Ukrajina) legálne?
Ako hrať ukrajinské super loto

Ako hrať ukrajinské super loto

Ukrajinské super loto má jednoduchú maticu 6/52. To znamená, že každé žrebovanie zahŕňa šesť výherných čísel z rozsahu od 1 do 52. Prvá vec, ktorú musia hráči pri hraní hry urobiť, je vybrať šesť čísel z rozsahu. Existujú dva spôsoby výberu čísel.

Hráči môžu využiť funkciu Rýchly výber, v ktorej umožňujú systému náhodne vybrať čísla v ich mene. Ďalším je výber šťastných čísel. Keďže výsledok každého žrebovania je náhodný, spôsob výberu čísel žiadnym spôsobom neurčuje výsledok.

Super Lotto ponúka šesť úrovní cien. To znamená, že hráči nemusia zhodovať všetkých šesť výherných čísel, aby vyhrali cenu. Čím väčší počet čísel sa hráč zhoduje v konkrétnom žrebovaní, tým väčšia je cena. Výhra najnižšej ceny vyžaduje, aby hráči zhodovali aspoň dve čísla z vyžrebovanej šestky.

Tí, ktorí sa zhodujú so všetkými šiestimi číslami vybranými v žrebovaní, kráčajú domov s jackpotom Super Lotto, čo je najvyššia úroveň cien. Jedna vzrušujúca vec na hre je, že jackpot nie je obmedzený, čo znamená, že neexistuje žiadny maximálny limit, koľko môžete vyhrať. Jackpot po každom žrebovaní neustále rastie, až kým hráč nevyhrá.

Ako hrať ukrajinské super loto
Aké sú šance na výhru Super Lotto Ukrajina?

Aké sú šance na výhru Super Lotto Ukrajina?

Super Lotto Ukrajina ponúka päť rôznych úrovní, ktoré môžu hráči vyhrať každú stredu a sobotu večer. Je známe, že hra ponúka jedny z najatraktívnejších kurzov v lotériovom priemysle, pričom každá úroveň ponúka iné kurzy.

Pravdepodobnosť výhry jackpotu (cena najvyššej úrovne), ktorá vyžaduje, aby hráči zhodovali všetkých šesť vyžrebovaných čísel, je jedna ku 20 358 520. Kurz na cenu druhého stupňa je jedna ku 73 763. Táto úroveň vyžaduje, aby hráči správne priradili päť čísel zo šiestich.

Pre lovcov cien z tretej divízie je kurz 1 ku 1 311 na zhodu štyroch zo šiestich vyžrebovaných čísel. Pre štvrtú úroveň je šanca hráča na výhru jedna ku 67. Tu musia hráči získať veľa 3 výherných čísel. Na piatej úrovni hráči vyhrávajú, ak sa im zhodujú iba dve čísla zo šiestich. Táto úroveň prichádza s kurzom jedna ku ôsmim.

Z vyššie uvedených kurzov možno vyvodiť záver, že dosiahnuť jackpot v Super Lotto je najťažšia vec. Ako každá iná hra, čím väčšia cena, tým nižšia šanca na výhru. Takže múdri hráči si možno budú chcieť dvakrát premyslieť, než sa pokúsia vyhrať najvyššiu cenu. To však neznamená, že veľké víťazstvo je nemožné. Bod, ktorý stojí za to zdôrazniť, je, že výsledky Super Lotto sú náhodné a také sú výsledky každej online lotériovej hry.

Celkové kurzy

Po znalosti kurzov na každej úrovni je dôležité poznať celkové šance na výhru ceny Super Lotto Ukrajina. Hra ponúka celkový kurz 1 ku 7. Aj keď to nemusia byť najlepšie kurzy vo svete online lotérií, sú skvelé pre národnú lotériu.

Aké sú šance na výhru Super Lotto Ukrajina?
Možnosti výplaty pre víťazov hry

Možnosti výplaty pre víťazov hry

Ukrajinské Super Lotto ponúka paušálnu platbu ako jedinú dostupnú možnosť. Akúkoľvek cenu vo výške 500 UAH a menej si môžete uplatniť u ktoréhokoľvek z 5 200 licencovaných predajcov v kraji. Ceny od 500 do 25 000 UAH si môžu vyzdvihnúť v jednej z regionálnych kancelárií UNL vrátane kancelárií Simferopol, Charkov, Ľvov, Doneck, Dnepropetrovsk a Odessa.

Hráči, ktorí vyhrajú akúkoľvek cenu nad 25 000 UAH, musia navštíviť sídlo UNL, aby dostali svoje peniaze. Pre medzinárodných hráčov si musia naplánovať návštevu Ukrajiny, aby si vybrali svoje peniaze, ak vyhrajú jackpot alebo akúkoľvek významnú sumu.

Možnosti výplaty pre víťazov hry
Tipy a triky ako hrať super loto

Tipy a triky ako hrať super loto

Lotériové hry sú hazardné hrya ukrajinské Super Lotto nie je výnimkou. Najlepší hráči online lotérie však nekupujú len tikety a nechávajú všetko na Lady Luck. Áno, neexistuje žiadny trik alebo tip, ktorý by zaručil výhru, ale existujú spôsoby, ako môžu hráči maximalizovať zážitok a dokonca minimalizovať straty. Tu sú niektoré z týchto tipov a trikov.

  • Nákup ďalších lístkov: Na zvýšenie šancí na výhru sa odporúča, aby si hráči kúpili viac ako jeden tiket online lotérie, aj keď to prináša vyššie výdavky. Ak si niekto kúpi menej tiketov, pravdepodobnosť výhry sa zníži.
  • Nákup online lotériových lístkov od autorizovaných predajcov lotérií: Pri mnohých lotériových podvodoch online môžu hráči ľahko napadnúť jeden. Aby sa tomu zabránilo, hráči Super Lotto by si mali kupovať lístky iba od autorizovaných predajcov.
  • Aby to bolo zábavné: Super Lotto je hazardná hra, čo znamená, že výhra nie je zaručená. Preto vyhráva len niekoľko šťastných hráčov. Aby sa predišlo sklamaniu, hráči by mali byť motivovaní zábavnou povahou hry a nie peňažnými cenami.
  • Zacielenie na nižšie ceny: Ako vysvetlené v tomto návode, väčšie ceny sa získavajú ťažšie ako menšie. Keďže pravdepodobnosť výhry jackpotu je jedna ku 20 358 520, je rozumnejšie hľadať ceny nižšej úrovne.
Tipy a triky ako hrať super loto