Najlepšia SuperEnalotto Lottery v 2023

SuperEnalotto je najhranejšia lotéria v Taliansku, ktorá funguje už viac ako dve desaťročia. Táto online lotéria má širokú príťažlivosť, pretože ponúka jedny z najväčších jackpotov v hre. Do lotérie sa môže zapojiť každý, kto má 18 rokov a viac, bez ohľadu na národnosť. Aby sa hráči mohli zúčastniť lotérie, stačí si kúpiť lístky online. Nákupná cena tiketu je tiež celkom férová, najmä vzhľadom na to, aké veľké sú jackpoty. Na rozdiel od mnohých iných lotérií, jackpot zvyčajne nerastie od jedného žrebovania k ďalšiemu.

Najlepšia SuperEnalotto Lottery v 2023
História SuperEnalotto
História SuperEnalotto

História SuperEnalotto

Talianska lotéria s názvom Enalotto bola založená v Taliansku už v 50. rokoch minulého storočia. Lotéria fungovala približne štyri desaťročia až do roku 1996, keď jej prevádzku prevzal prevádzkovateľ lotérie SISAL. SISAL upravil lotériu tak, aby sa stala v súčasnosti známym SuperEnalotto. V tom čase neexistovala žiadna konkrétna žrebovacia udalosť na určenie šiestich hlavných výherných čísel. Namiesto toho boli čísla prvými vyžrebovanými číslami v lotériách Bari, Florencie, Milána, Neapola, Palerma a Ríma v tomto konkrétnom poradí.

Duplicitné čísla znemožňovali vyhrať jackpot. SuperEnalotto použilo druhé číslo žrebovania mesta, ak prvé číslo už bolo použité. To pomohlo vyriešiť problém duplicity čísel. To spôsobilo, že pravdepodobnosť, že počet dvoch miest bude rovnaký, je veľmi nízka.

Dňa 30. júna 2009 spoločnosť SuperEnalotto predstavila svoje žreby, ktoré sa používajú aktuálne. V súčasnosti sa žrebovanie uskutočňuje trikrát týždenne. Všetky žrebovania sa konajú v Ríme v utorok, štvrtok a sobotu. Všetky predaje lístkov sa zvyčajne uzatvárajú presne pol hodiny pred žrebovaním.

História SuperEnalotto
Kde kúpiť online lotériové lístky na SuperEnalotto

Kde kúpiť online lotériové lístky na SuperEnalotto

Každý, kto má bydlisko v Taliansku, si môže kúpiť SuperEnalotto vo vybraných predajniach v krajine. Hlavným záujmom hráčov je, ako na to kúpiť žreb online. Jednoduchšou a pohodlnejšou možnosťou pre každého na celom svete je však nákup vstupeniek na hry online.

Niekoľko platforiem online predaja vstupeniek ponúka vstupenky SuperEnalotto medzinárodným hráčom. Takéto platformy fungujú ako sprostredkovatelia, aby bol proces nákupu jednoduchý. Majú miestnych zástupcov, ktorí kupujú skutočné vstupenky v mene tipujúcich.

Kupujúci si musia vybrať svoje šťastné čísla a zaplatiť za vstupenky. Výhry sa v prípade výhry tiketu posielajú na účet majiteľa tiketu vhodnými spôsobmi. V prípade väčších výhier možno bude musieť výherca cestovať do Talianska, aby si cenu prevzal osobne.

Hráči by mali byť mimoriadne opatrní pri výbere online platformy na nákup lístkov na SuperEnalotto. Je to preto, že mnohé podvodné webové stránky využívajú popularitu lotérie na podvádzanie nič netušiacich hráčov. Jednoduchý spôsob, ako sa vyhnúť podvodným webovým stránkam, je kontrolovať skutočné recenzie a hodnotiť weby. Dobrý nápad je tiež držať sa webov, ktoré fungujú už dlho a vytvorili si solídne renomé.

Kde kúpiť online lotériové lístky na SuperEnalotto
Je SuperEnalotto legálne?

Je SuperEnalotto legálne?

SuperEnalotto je legálne fungujúca lotéria. Má všetky prevádzkové licencie vydané vládou. Je tiež regulovaná talianskymi úradmi pre hazardné hry, ktoré zabezpečujú, že všetky jej operácie sú spravodlivé av súlade so zákonmi. SuperEnalotto tiež platí všetky príslušné dane, ako to vyžaduje zákon. 20 % zo všetkých výhier sa zvyčajne odpočítava ako dane.

Je SuperEnalotto legálne?
Ako hrať SuperEnalotto

Ako hrať SuperEnalotto

Hranie SuperEnalotto online je celkom jednoduché. Na začiatok musia hráči nájsť spoľahlivú a serióznu stránku na predaj vstupeniek, ktorá ponúka vstupenky na SuperEnalotto. Ďalším krokom je nákup vstupeniek. Proces nákupu vstupeniek sa môže na jednotlivých stránkach líšiť, najmä pokiaľ ide o spôsob platby použité. Lístky zvyčajne stoja približne 1 € za kus. Na niektorých webových stránkach to však môže byť o niečo drahšie z dôvodu servisného poplatku.

Stávkujúci potom musia vyplniť zakúpené tikety výberom šiestich z 90 dostupných čísel. Hráči tak môžu urobiť manuálne alebo sa rozhodnúť použiť funkciu rýchleho výberu, ktorá automaticky vyberá náhodné čísla v mene tipujúcich.

Po výbere čísel a odoslaní tiketu zostáva hráčom už len čakať na ďalšie žrebovanie. Ak sú všetky vyžrebované čísla podobné číslam zvoleným hráčom, hráč vyhráva jackpot. Hráči môžu tiež vyhrať niekoľko vedľajších cien priradením niekoľkých čísel.

V SuperEnalotto je šesť úrovní cien, čo dáva tipujúcim veľa šancí na výhru. Hráči by si mali uvedomiť, že v prípade štátneho sviatku môžu byť žrebovania odložené na nasledujúci deň alebo sa môžu konať deň pred rozpisom. Vstupenky by tak mali dostať včas.

Ako hrať SuperEnalotto
Aké sú šance na výhru SuperEnalotto

Aké sú šance na výhru SuperEnalotto

Napriek obrovskému jackpotu má SuperEnalotto jedny z najnižších výherných kurzov zo všetkých lotérií na svete. Pravdepodobnosť zhody všetkých čísel na výhru jackpotu je 1 ku 622 614 630 a pravdepodobnosť zhody piatich čísel je 1 ku 103 769 105. Napriek zlým kurzom je stále veľmi možné vyhrať. To je zrejmé z mnohých tipujúcich, ktorí vyhrali v priebehu rokov lotérie.

Minimálna suma, ktorú môže hráč vyhrať, je 5 €. Na to musí hráč porovnať iba dve čísla. Pravdepodobnosť je 1 ku 21, čo je celkom dobré. Zodpovedajúce tri čísla majú kurz 1 ku 327 a minimálnu cenu 26 Є. Sumy cien sa zvyčajne líšia pre rôzne žrebovania v závislosti od sumy dostupnej v banke.

V SuperEnalotto sa jackpoty zvyčajne neprevracajú. Ak žiadny tipujúci nevyhrá jackpot, peniaze, ktoré sú k dispozícii pre bank, sa rozdelia na percentá a zrolujú sa nadol na ostatné úrovne cien. Ak nevyhráte druhú cenovú úroveň, stane sa to isté. Inými slovami, v každom žrebovaní sa musí vyhrať celkový cenový fond. To znamená, že hráči môžu vyhrať značné sumy aj tým, že sa zhodujú iba s niekoľkými číslami. To trochu kompenzuje nízke šance na výhru v lotérii.

Celková výhra v každom žrebovaní je nevýhodná. V ideálnom prípade jackpot nikdy nerastie, ako je to pri väčšine iných lotérií. Jackpot je však zvyčajne dostatočne veľký na to, aby prilákal väčšinu tipujúcich. Hráči si tiež môžu zakúpiť viac ako jeden tiket. Čím viac tiketov si tipujúci zakúpi, tým vyššia je šanca na výhru. Neexistuje však spôsob, ako pokryť všetky šance so ziskom.

Možnosti výplaty SuperEnalotto

Možnosti výplaty SuperEnalotto závisia od faktorov, ako je spôsob platby použitý na nákup lístka a vyhraná suma. Platby za nízke sumy sa zvyčajne uskutočňujú rovnakým spôsobom platby, aký sa používa pri nákupe lístkov. Platby vysokých súm môžu byť uskutočnené priamym bankovým prevodom alebo môžu byť ponúknuté osobne prostredníctvom bankového šeku. Hráči si musia svoje výhry uplatniť do 90 dní po žrebovaní.

Aké sú šance na výhru SuperEnalotto
Tipy a triky ako hrať SuperEnalotto

Tipy a triky ako hrať SuperEnalotto

Stávkujúci môžu použiť niekoľko tipov a trikov, aby zvýšili svoje šance na výhru SuperEnalotto. Prvým a pravdepodobne najzrejmejším tipom je kúpiť si veľa lístkov na rovnaké žrebovanie. Každý lístok by mal mať iné čísla. Ak tak urobíte, zvyšuje sa pravdepodobnosť získania výherných čísel, najmä v prípade nižších úrovní cien.

Ďalším tipom je použiť spoľahlivú metódu zadávania systému. Príklady zahŕňajú Multistella System, Bases and Variants Systems a Reduced System. Sú navrhnuté tak, aby maximalizovali šance na výhru.

Jediný možný spôsob, ako vyhrať SuperEnalotto, je hrať v lotérii. Častejšie hranie tak zvyšuje aj šance na výhru. Stávkujúci by sa preto mali snažiť odohrať čo najviac remíz. Ďalším jasným tipom je po žrebovaní pozorne skontrolovať všetky tikety, aby ste zistili, či niektorý z tiketov vyhral.

Hráči by si tiež nemali zabudnúť vyzdvihnúť svoje ceny do 90 povolených dní. Na uplatnenie výhry musia hráči poskytnúť výherné tikety a doklad o kúpe tiketu. Pre tipujúcich, ktorí hrajú online, to zvyčajne nie je veľký problém.

Tipy a triky ako hrať SuperEnalotto