Najlepšia SuperLotto Lotéria v 2023/2024

SuperLotto je populárna online lotéria, ktorá sa odohráva v Kalifornii. Každý týždeň sa v stredu a v sobotu večer konajú dve žrebovania. Zvyčajne začínajú tesne pred 20:00 PT. Hráči si musia kúpiť lístok do 19:45, aby boli spôsobilí. Toto je hraničný bod pre každé žrebovanie. V posledných rokoch sa ľudia rozhodli hrať SuperLotto online kvôli väčšiemu pohodliu. Značný počet tipujúcich ich však stále rád získava od kamenných predajcov.

Jackpoty často začínajú na hranici 7 miliónov dolárov. Táto figúrka sa prevracia, kým nakoniec niekto nevyhrá. Nebol stanovený žiadny limit na to, o koľko môže jackpot narásť. V roku 2002 dosiahol celkovú výšku 193 miliónov dolárov.

Najlepšia SuperLotto Lotéria v 2023/2024
Kde kúpiť vstupenky na SuperLotto
Kde kúpiť vstupenky na SuperLotto

Kde kúpiť vstupenky na SuperLotto

Ak chce hráč získať tiket staromódnym spôsobom, môže ísť k vybranému predajcovi. V celej krajine ich je najmenej 21 000 Spojené štáty štátu Kalifornia. Internet umožnil stávkujúcim užiť si túto hru bez toho, aby museli vyjsť z domu. Ľudia, ktorí chcú vedieť, ako si kúpiť tiket lotérie SuperLotto online, si radi prečítajú, že tento proces je jednoduchý.

Existujú webové stránky, ktoré ponúkajú služby, na ktorých bude agent kupovať losy v mene zákazníkov. Sú bezpečne uložené až do začiatku žrebovania. Ak sa stane víťazom, stránka o tom hráča čoskoro informuje. Bohužiaľ, v minulosti sa objavili správy o podvodných webových stránkach. Z tohto dôvodu sa hráč musí uistiť, že služba, ktorú si vyberie, je legitímna.

Kde kúpiť vstupenky na SuperLotto
História SuperLotto

História SuperLotto

Kalifornská štátna lotéria bola prvýkrát založená v roku 1984. Predchádzala jej zmena legislatívy. Voliči dostali možnosť rozhodnúť, či chcú, aby vznikla nová lotéria. Keď návrh 37 prešiel, umožnil CSL pohnúť sa vpred. Začalo sa vyvíjať množstvo variácií na štandardnú hru. To zahŕňalo SuperLotto v roku 1986. Bolo navrhnuté tak, aby malo podobný formát ako Mega Millions.

Tí, ktorí sú zodpovední za implementáciu so sídlom v Kalifornii lotériové hry v minulosti to robili veľmi rýchlo. Je to preto, že zákon o lotériách nariaďuje veľmi krátke lehoty na dokončenie takýchto projektov. Výsledkom je, že v priebehu rokov sa nové online lotériové hry, ako napríklad SuperLotto, posunuli z plánovacej fázy do prevádzkového stavu v krátkom čase.

História SuperLotto
Je SuperLotto legálne?

Je SuperLotto legálne?

Pred zakúpením lístkov SuperLotto online je dôležité, aby sa hráč uistil, že sú legálne oprávnené. Musia mať 18 alebo viac rokov. Okrem toho musia hráči preukázať svoju totožnosť. Mnoho ďalších lotérií v Spojených štátoch umožňuje anonymitu. Toto nie je prípad spoločností so sídlom v Kalifornii. V dôsledku toho je pre nespôsobilé osoby ťažšie kúpiť si lístok.

Ľudia v komunite lotérií vždy kontrolujú legitímnosť hier, ktoré hrajú. SuperLotto sa považuje za bezpečné a spoľahlivé. Spravuje ho Kalifornská štátna lotéria a zároveň je členom Asociácie viacštátnych lotérií. Najvyšší súd Kalifornie v minulosti prijal zákony, ktorých cieľom je udržať SuperLotto čo najspravodlivejšie. Hráči ho preto môžu považovať za veľmi dôveryhodnú formu hazardu.

Je SuperLotto legálne?
Ako hrať SuperLotto

Ako hrať SuperLotto

V každom žrebovaní sú čísla od 1 do 47. Hráč si musí vybrať päť z nich a tiež MEGA číslo. Toto sa pohybuje od 1 do 27. Je ľahké sa naučiť hrať SuperLotto online. Existujú možnosti výberu konkrétnych čísel alebo namiesto toho vstúpiť do šťastného ponoru.

Stojí 1 dolár za hru, pričom je možné tak urobiť maximálne päťkrát na jednom tikete. Niektorí ľudia radi využívajú funkciu Advance Play. Automaticky ich zaraďuje do po sebe nasledujúcich budúcich žrebovaní. Celkovo sa to dá urobiť 20-krát.

Keď tipujúci uskutoční platbu, dostane tiket SuperLotto. Musia sa o to postarať, pretože v prípade výhry poslúži ako účtenka. Jackpoty sa dosiahnu, ak sa zhoduje všetkých päť hlavných čísel a MEGA číslo. Existuje tiež osem nižších úrovní cien.

Napríklad jeden z nich vyhráte jednoduchým priradením MEGA čísla. Nedávno bol predstavený kód SuperLotto 2nd Chance. Vďaka tomu majú hráči nárok na dodatočné žrebovanie, ktoré piatim šťastným výhercom ponúka jackpot vo výške 15 000 $.

Ako hrať SuperLotto
Pravdepodobnosť výhry SuperLotto

Pravdepodobnosť výhry SuperLotto

S 9 možnými šancami na výhru môže byť lákavé kúpiť si lístok na SuperLotto. Čím je však cena vyššia, tým sú šance na výhru menšie. Pokiaľ ide o hlavný jackpot, pravdepodobnosť je okolo 1 ku 42 miliónom. Ak sa stávkujúci pozerajú na lotériu týmto spôsobom, môžu si pomyslieť, že vstúpia do lotérie. Existuje šanca 1 ku 1 500 000, že sa zhodujú všetky hlavné čísla, ale nie MEGA číslo.

Odtiaľ sa šance zlepšujú s nižšími úrovňami cien. V skutočnosti zhoda MEGA čísla bez akéhokoľvek hlavného čísla je 1 ku 49. Tieto šance sú celkovo lepšie ako v lotérii Powerball a Mega milióny. Navyše s každým nevyzdvihnutým žrebom sa do banku pridá viac peňazí. Môžu sa hromadiť milióny dolárov bez toho, aby to ovplyvnilo šance na výhru.

Pravdepodobnosť výhry SuperLotto
Možnosti výplaty

Možnosti výplaty

Po dokončení žrebovania máte 180 dní na uplatnenie nároku na výherný tiket. Ak je cena nižšia ako 600 USD, osoba môže ísť k miestnemu predajcovi a získať výplatu v hotovosti. Prípadne môžu poslať reklamačný formulár spolu so svojim tiketom do centrály lotérie v Sacramente. Toto je tiež možnosť pre výhry nad 600 $.

Jackpotové ceny sa vyplácajú v 30 splátkach ročne. Je známy ako anuita. Aj keď ide o predvolenú možnosť výplaty, osoba by si namiesto toho mohla nárokovať alternatívu peňažnej hodnoty. Na podanie takejto žiadosti budú mať 60 dní po schválení reklamácie. Nakoniec to však bude menej ako inzerovaný jackpot. Je to spôsobené tým, že hodnoty veľkých cien SuperLotto sú založené na anuitách investovaných v priebehu času.

Možnosti výplaty
Tipy a triky pri hraní SuperLotto

Tipy a triky pri hraní SuperLotto

Kedy výber čísel na tiket lotérie online niektorí hráči radi kombinujú kurzy a páry. Pri tejto taktike sú bežné dva páry a tri kurzy. Má to závažný dôvod. Existujú veľmi nízke šance na to, že remíza skončí so všetkými pármi. Medzitým 2 párne/3 kurzy alebo 2 kurzy/3 párne môžu byť vhodnou kombináciou v 65 % hier SuperLotto.

Hrajte SuperLotto online a vyhrajte tak, že sa uistíte, že súčet čísel tiketu bude medzi 89 a 151. Pri analýze minulých žrebovaní je jasné, že čísla v týchto súčtoch sa vyskytujú vo veľkej väčšine výhier. Pravidelní hráči lotérie tiež radi vyberajú vysoké aj nízke čísla.

Je bežné vybrať si výročia a narodeniny. Problém je, že to obmedzí najvyšší možný počet len na 31. Táto možnosť preto nemusí byť taká šťastná, ako sa zdá. Určité čísla často volí veľké množstvo ľudí. Patria medzi ne 7, 13 a 23. Vyhýbanie sa im pomôže minimalizovať šance, že si budete musieť rozdeliť jackpot s niekým iným.

Tipy a triky pri hraní SuperLotto