Najlepšia SuperStar Lottery v 2023

SuperStar vyniká ako jeden z najzaujímavejších prírastkov do najznámejšej talianskej lotérie SuperEnalotto. Ponúka tipujúcim možnosť vyhrať ďalšie ceny, ale za príplatok. Výberom možnosti SuperStar sa počet cien zvýši na 15, oproti siedmim ponúkaným pre SuperEnalotto. Priradenie čísla superstar tiež zvyšuje veľkosť jackpotu a môže zvýšiť bežné ceny až 100-krát.

Väčšina hráčov online lotérie, najmä tí noví, zvyčajne vyjadrujú určité obavy z toho, ako si kúpiť lístok do lotérie SuperStar online. Pre začiatok si tipujúci s bydliskom v Taliansku môžu kúpiť lístky na SuperStar od mnohých predajcov lotériových lístkov po celej krajine. Je to jednoduchá alternatíva, ktorá však môže byť pre mnohých ľudí nepohodlná, pretože cesta k predajcovi trvá dlho a niekedy dokonca stojí v rade na získanie lístkov.

Najlepšia SuperStar Lottery v 2023
Kde kúpiť vstupenky na SuperStar
Kde kúpiť vstupenky na SuperStar

Kde kúpiť vstupenky na SuperStar

Pokiaľ ide o to, ako hrať SuperStar online, čo príde vhod pre nerezidentov, lístky sa dajú kúpiť len cez autorizovaných online predajcov. Rýchle online vyhľadávanie môže pomôcť tipujúcim nájsť spoľahlivých predajcov lotériových lístkov a kúpiť lístky na SuperStar. Stojí za zmienku, že niektorí predajcovia môžu účtovať poplatky za uľahčenie a iní môžu mať skryté poplatky. Spôsoby platby sa môžu u jednotlivých predajcov líšiť.

Hráči majú tiež možnosť zakúpiť si vstupenky cez a lotériový syndikát. Týka sa to skupiny tipujúcich, ktorí združujú svoje peniaze a spoločne nakupujú viacero tiketov, čím zvyšujú šance na výhru v lotérii. Stávkujúci musia byť pri vstupe do syndikátu mimoriadne vyberaví, aby sa zaistilo, že nebudú podvedení.

Kde kúpiť vstupenky na SuperStar
História SuperStar

História SuperStar

Lotéria SuperStar, a SuperEnalotto vo všeobecnosti vlastní a spravuje spoločnosť SISAL. Spoločnosť SISAL bola založená v roku 1945, ale až v roku 1997 založila SuperEnalotto. SuperEnalotto nahradilo SuperEnalotto, ktoré sa zapínalo a vypínalo od 50. rokov minulého storočia. Prvé žrebovanie sa konalo 3. decembra 1997. SuperEnalotto sa rýchlo stalo top lotériou v Taliansku a Európe. SuperStar bola predstavená 28. marca 2006 s cieľom zvýšiť počet víťazov.

Lotéria SuperStar vyvolala vzrušenie, pretože ponúkla tipujúcim obrovské výherné príležitosti, ale väčšina elitných tipujúcich zostáva do istej miery skeptická k „nerealistickým kurzom“. Až 2. decembra 2008 sa však tiket zhodoval so všetkými šiestimi hlavnými číslami lotérie a číslom SuperStar. Tiket prilákal jackpot 45 miliónov eur a ďalšie 2 milióny eur za dorovnanie čísla SuperStar. Jackpot vyhral syndikát 30 tipujúcich v Cosenze.

História SuperStar
Je lotéria SuperStar legálna?

Je lotéria SuperStar legálna?

Lotéria SuperStar je legálna. Prevádzkuje ho spoločnosť oprávnená poskytovať služby v oblasti hazardných hier Maltským úradom pre hazardné hry pod licenčným číslom MGA/B2C/609/2018. Existujú však obmedzenia týkajúce sa toho, kto môže hrať lotériu z dôvodu jurisdikčných problémov.

Tipujúci z niekoľkých krajín sa nesmú zúčastniť lotérie, najmä tí z jurisdikcií, kde sú hazardné hry zakázané. Existuje aj vekové obmedzenie pre tipujúcich, ktorí môžu hrať lotériu online. Hráči musia mať 18 alebo viac rokov alebo 21 rokov v niektorých krajinách.

Je SuperStar férová?

SuperStar je férová lotéria. Všetky žrebovania prebiehajú transparentne a dohliadajú na ne príslušné regulačné orgány. V súvislosti s lotériou tiež neboli podané žiadne prípady podvodu alebo iných podobných problémov.

Je lotéria SuperStar legálna?
Ako hrať lotériu SuperStar

Ako hrať lotériu SuperStar

Hrať lotériu SuperStar je celkom jednoduché. Stávkujúci musia začať zakúpením vstupenky SuperEnalotto akýmkoľvek spôsobom uvedeným vyššie. Potom musia vybrať šesť šťastných čísel od 1 do 90. Zhodou všetkých šiestich čísel vyhráva jackpot.

Za účasť v lotérii SuperStar si však môžu zaplatiť príplatok 0,50 eura za vstup. To im umožňuje vybrať si extra číslo z inej sady čísel v rozsahu od 1 do 90. To znamená, že tipujúci si môžu vybrať rovnaké číslo pre svoj počiatočný výber a výber SuperStar. Tipujúci môžu využívať aj rôzne nástroje rýchleho výberu alebo generátory náhodných čísel.

Po výbere čísel musia tipujúci počkať na príslušné žrebovanie. Žrebovanie lotérie SuperStar sa koná zvyčajne trikrát týždenne, a to v utorok, štvrtok a sobotu. Výherné čísla určujú žrebovanie.

Ak sa všetky čísla žrebovania zhodujú s tým, čo si tipujúci vybral pri kúpe tiketu, tipujúci vyhráva jackpot a navyše 2 milióny eur za superstar číslo. V lotérii existuje aj niekoľko ďalších úrovní výhier, čo znamená, že tipujúci môžu vyhrať, ak zhodujú iba tri hlavné čísla a číslo SuperStar.

Ako hrať lotériu SuperStar
Aké sú šance na výhru SuperStar?

Aké sú šance na výhru SuperStar?

Šance na výhru v lotérii SuperStar závisia od výhry v hlavnom ťahu SuperEnalotto. Na zhodu všetkých šiestich hlavných čísel a čísla SuperStar je kurz 1:56 035 316 700. Cenou za to je jackpot plus 2 milióny eur. Zhoda piatich hlavných čísel, veselý a číslo SuperStar má kurz 1:9,339,219,450.

Na párovanie piatich čísel plus číslo SuperStar je kurz 1:112 520 716. Úroveň cien je taká nízka, že sa zhoduje iba s číslom SuperStar, ktoré má kurz 1:138. Celkový kurz na tipujúceho vyhrá superstar cenu je 1:90.

Ceny

Ceny za zhodu s číslom SuperStar sa líšia v závislosti od počtu zhodných hlavných šiestich čísel v lotérii SuperEnalotto. Po zhodení všetkých šiestich čísel vyhrávate jackpot a ďalšie 2 milióny eur. Pri zhode piatich čísel, veselého čísla a čísla SuperStar získa víťaz 25-násobok ceny za piaty zápas.

Štyri a tri zhodné čísla plus číslo SuperStar majú 100-násobok 4. zápasu a ceny za zápas. Tipujúci, ktorí zodpovedajú iba číslu SuperStar a žiadnemu z hlavných čísel, získajú výhru 5 €.

Aké sú šance na výhru SuperStar?
Možnosti výplaty

Možnosti výplaty

Možnosti výplaty závisia od vyhranej sumy a spôsobu platby použitého na nákup žrebu. Treba poznamenať, že tipujúci si musia svoje ceny uplatniť do 90 dní od žrebovania tiketov, po ktorých cena prepadá. Všetky ceny nad 500 EUR navyše podliehajú dani vo výške 20 %.

Hráči si vždy môžu vyžiadať ceny nižšie ako 520 EUR od predajcov vstupeniek alebo 39 000 predajcov cez Taliansko. Stávkujúci môžu získať sumu v hotovosti alebo šekom. Ceny od 521 € do 5 200 € je možné uplatniť len v príslušnej predajni, kde bol lístok zakúpený, alebo v kanceláriách SISAL. Napokon, ceny presahujúce 52 000 EUR je možné uplatniť len v kanceláriách SISAL a platby sa uskutočňujú bankovým prevodom.

Možnosti výplaty
Tipy a triky, ako hrať lotériu SuperStar

Tipy a triky, ako hrať lotériu SuperStar

Neexistujú žiadne konkrétne tipy alebo triky, ktoré by tipujúci mohli použiť, aby zaručili výhru v lotérii SuperStar. Niektoré však môžu výrazne zvýšiť šance na výhru, niektoré z nich sú uvedené nižšie.

Kúpte si ďalšie položky

V ideálnom prípade si tipujúci, ktorí hrajú SuperStar online, zvyšujú svoje šance na výhru kúpou ďalších lístkov. Avšak, vybrané šťastné čísla na akomkoľvek danom lotériový lístok online pre rovnaký žreb by mal byť odlišný.

Náklady na nákup príliš veľkého množstva lístkov do online lotérie môžu byť pre mnohých tipujúcich zdrvujúce. Vstup do lotériových syndikátov je jednoduchý spôsob, ako udržať nízke náklady a zároveň zvýšiť šance na výhru, aj keď peňažné odmeny sa budú musieť rozdeliť medzi všetkých členov syndikátu.

Hrajte často

V ideálnom prípade nemajú tipujúci, ktorí si nekúpia online žreb na žreb, žiadnu šancu na výhru v lotérii. Hranie tak často dáva tipujúcim viac šancí na výhru napriek tomu, že šance na výhru zostávajú pri každom žrebovaní rovnaké.

Použite efektívnu stratégiu na výber šťastných čísel

Existuje množstvo stratégií, ktoré môžu tipujúci použiť na výber šťastných čísel. Väčšina stratégií je navrhnutá tak, aby rozložila čísla tak, aby stávkujúci mali najvyššie šance na zhodu s vyžrebovanými číslami. Stratégie sú efektívnejšie pre tipujúcich, ktorí si na žrebovanie kúpia viacero vstupeniek na SuperStar online.

Tipy a triky, ako hrať lotériu SuperStar