Najlepšia TattsLotto Lottery v 2023

TattsLotto je hlavná austrálska týždenná lotériová hra, no v rôznych častiach krajiny je označovaná rôznymi názvami. V Novom Južnom Walese, Južnej Austrálii a Západnej Austrálii sa nazýva Saturday Lotto. V Queenslande je známy ako zlaté loto. Je to prvá lotéria v Austrálii, ktorá používa európsky štýl lotériových hier. Žrebovania sa konajú každú sobotu a vysielajú sa na rôznych televíznych staniciach po celej krajine, aj keď sa presunuli od hlavných vysielateľov k menším miestnym staniciam.

Tí, ktorí si chcú kúpiť vstupenky na TattsLotto osobne, môžu ísť k niektorému z autorizovaných predajcov. Tie je možné zakúpiť v hotovosti, debetnou kartou, kreditnou kartou alebo jednou z nových mobilných platobných aplikácií v závislosti od typu spôsobu platby, ktorý bude predajca akceptovať. Alternatívou je prihlásiť sa na webovú stránku TattsLotto a zakúpiť si vstupenky online.

Najlepšia TattsLotto Lottery v 2023
Kde kúpiť vstupenky na TattsLotto
Kde kúpiť vstupenky na TattsLotto

Kde kúpiť vstupenky na TattsLotto

Nákup lístkov do lotérie online dáva kupujúcemu viac možností, ako zaplatiť. Hráči môžu vkladať prostriedky na svoj online účet bankovým prevodom, debetnou alebo kreditnou kartou. Hráči môžu využiť aj systém BPAY alebo PayPal. Tí, ktorí majú bydlisko mimo Austrálie, si musia byť vedomí toho, že niektoré spôsoby platby sú k dispozícii iba tým, ktorí žijú v Austrália, hoci niektoré môžu využiť obyvatelia Nového Zélandu na nákup lístkov na TattsLotto.

Kde kúpiť vstupenky na TattsLotto
História TattsLotto

História TattsLotto

TattsLotto nie je nedávna lotéria, pretože začala žiť v roku 1972, keď bolo v televízii odvysielané prvé žrebovanie. Vlastní ju Tatts Group a v roku 2016 prešla pod značku 'The Lott'. Pôvodne ho vytvorila vláda v štáte Viktória s cieľom získať dodatočné finančné prostriedky na zdravotnícke služby. Najvyššia cena, ktorá bola ponúknutá v tomto prvom žrebovaní, bola 50 000 AUD. V priebehu rokov sa ceny rozrástli.

V priebehu nasledujúcich rokov rástla popularita lotérie a rozšírila sa do ďalších štátov a území, aj keď s variáciami mien, ktoré sme už spomenuli. Prirodzene, verzia online lotérie nevznikla až niekoľko desaťročí.

História TattsLotto
Je TattsLotto legálne?

Je TattsLotto legálne?

V Austrálii je legálne hrať lotériu. Existujú predpisy, ktoré upravujú online aj offline lotérie. Všetci operátori musia mať licenciu vydanú prostredníctvom štátu alebo územia, na ktorom chcú pôsobiť. To operátorovi umožňuje predávať lístky online aj prostredníctvom maloobchodníkov. TattsLotto je k dispozícii pre hráčov po celej krajine, ale existujú aj iní operátori, ktorí ponúkajú lotériové služby. Existujú národné aj štátne zákony, ktoré regulujú aktivity v oblasti hazardných hier a tie pokrývajú aj lotériové služby.

Dokonca aj súkromné lotérie musia získať správne licencie od štátov, v ktorých chcú pôsobiť, aby mohli predávať lístky verejnosti. Každý štát bude mať inú legislatívu a kritériá, ktoré musia spoločnosti pred udelením licencie uplatniť.

Je TattsLotto legálne?
Ako hrať TattsLotto

Ako hrať TattsLotto

Hra sa skladá zo suda, ktorý má v sebe 45 čísel. Žreb vytiahne šesť hlavných čísel a dve ďalšie doplnkové čísla. Hráč musí vybrať šesť čísel medzi 1 a 45, ale má možnosť zvoliť si vlastné čísla alebo nechať lotériový počítač náhodne vygenerovať šesť čísel. Toto sa nazýva položka Rýchly výber. Hráči majú tiež možnosť hrať TattsLotto v blokoch po 12, 18, 24, 36 hier atď.

V TattsLotto existuje šesť „divízií“ pre výhry. Divízia 1 je miesto, kde hráč správne predpovedal šesť správnych čísel. To môže vyplatiť čokoľvek medzi 1 a 20 miliónmi austrálskych dolárov. Niektoré „megažrebovania“ však ponúkli jackpot vo výške 30 miliónov austrálskych dolárov alebo dokonca viac.

Ako hrať TattsLotto
Aké sú šance na výhru TattsLotto?

Aké sú šance na výhru TattsLotto?

Šanca na výhru ceny v TattsLotto sa veľmi líši. Pravdepodobnosť prvej divízie na správnych všetkých šesť hlavných čísel je 8 145 060:1. V druhej divízii bude hráč musieť správne získať päť čísel hlavného žrebovania plus jedno alebo dve doplnkové čísla. Pravdepodobnosť výhry na tejto úrovni je 678 755:1. Tretia divízia vyžaduje správne uhádnuť päť čísel z hlavného žrebovania. Pravdepodobnosť, že to bude správne, je 36 689:1.

Cena štvrtej divízie, kde hráč musí správne uhádnuť štyri čísla, ktoré sa objavia v hlavnom žrebovaní, má kurz 733:1. Cena piatej divízie pozostávajúca z troch správnych čísel z hlavných čísel plus jedného alebo dvoch doplnkových čísel má kurz 297:1. Cena šiestej divízie sa ponúka za 3 čísla z hlavného žrebovania a má kurz 45:1.

Aké sú šance na výhru TattsLotto?
Možnosti výplaty, ak vyhráte TattsLotto

Možnosti výplaty, ak vyhráte TattsLotto

Tým, ktorí si zakúpia vstupenku online, budú ceny vyplatené na ich online účet. Pri hlavných cenách môže trvať dva týždne, kým budú vyplatené na účet. Všetky menšie výhry sú vyplatené na účet nasledujúci deň po žrebovaní. Hráč si potom môže peniaze vybrať na svoj bankový účet.

Ak si hráč zakúpil vstupenku osobne v predajni, môže si niektoré z cien prevziať priamo v predajni. To sa bude líšiť v závislosti od územia, na ktorom sa hráč nachádza. V niektorých štátoch môže predajca vyplatiť cenu až 5 000 USD. V prípade väčších cien si výherca bude musieť výhru vyzdvihnúť poštou alebo osobne prísť do jednej z kancelárií operátora. Predajca môže hráčovi poskytnúť reklamačný formulár, ktorý si môže vziať so sebou. Tu je zoznam najobľúbenejšie platobné možnosti pri hraní TattsLotto.

Prevzatie ceny prostredníctvom centrály

Hráči by si mali byť vedomí toho, že kancelárie sú vo všeobecnosti otvorené od 8:30 do 16:30 počas pracovných dní, len ak tam idú osobne. Pri reklamácii poštou bude potrebné vyplniť formulár a poslať ho spolu s originálnym výherným tiketom. The prevádzkovatelia online lotérií odporúčame, aby ste to poslali doporučene, aby sa to dalo sledovať.

Možnosti výplaty, ak vyhráte TattsLotto
Tipy a triky ako hrať TattsLotto

Tipy a triky ako hrať TattsLotto

Ako pri všetkých lotériách tohto charakteru ide o hazardnú hru. Šanca na vyžrebovanie akejkoľvek kombinácie šiestich čísel je rovnaká ako pri akejkoľvek inej kombinácii. To znamená, že v skutočnosti nezáleží na tom, ktorú kombináciu si hráč vyberie, šanca na získanie ceny v ktorejkoľvek konkrétnej divízii zostáva rovnaká. Niektorí stratégovia odporúčajú sledovať čísla, ktoré sú vylosované, aby ste si mohli vybrať čísla, ktoré sa nejaký čas neobjavili. Je to však stále čisté šťastie, ak ste vybrať správne čísla.

Niektorí hráči sa budú držať rovnakých čísel pri každom ťahaní, zatiaľ čo iní si vyberú zakaždým iné čísla. Obe tieto stratégie ponúkajú rovnaké šance na výhru, ale existuje niekoľko vecí, ktoré môže hráč urobiť, ak si chce zabezpečiť dobrý výber čísel.

Prvá vec je vyhnúť sa akýmkoľvek vzorcom čísel. Snažte sa vyhnúť výberu všetkých nepárnych alebo všetkých párnych. Vyhnite sa číslam, ktoré sú len z nízkych alebo vysokých častí. V náhodnom žrebovaní budú čísla, ktoré vyjdú, presne také – náhodné.

Tipy a triky ako hrať TattsLotto