Najlepšia Vikinglotto Lottery v 2023

Online lotériové hry sa hrajú po celom svete. Vikinglotto sa však odlišuje svojou povahou spolupráce. Ide o kooperatívny zážitok z hazardných hier medzi množstvom rôznych severských národov. Okrem toho, zatiaľ čo iné vysokoprofilové lotérie sa zvyčajne zameriavajú na víkendových tipujúcich, táto sa koná v stredu. V minulosti mala táto hra niekoľko rôznych mien v závislosti od národa. Bežné príklady zahŕňajú Onsdags Lotto, Víkingalottó a Vikingų Loto.

Aby sa predišlo nejasnostiam, teraz sa jednotne nazýva Vikinglotto bez ohľadu na to, kde hráč býva. V bazéne sú čísla od 1 do 48. Hráči si musia vybrať šesť z nich, ako aj „Vikingské číslo“, ktoré sa žrebuje samostatne. Vikingské číslo je podobné ako bonusové loptičky v britských národných lotériových hrách.

Najlepšia Vikinglotto Lottery v 2023
Kde kúpiť lístky na Vikinglotto
Kde kúpiť lístky na Vikinglotto

Kde kúpiť lístky na Vikinglotto

Sú dve možnosti, ako sa zúčastniť tejto hry. Hráč tak môže urobiť staromódnym spôsobom zakúpením tiketov od kamenného predajcu. Existuje množstvo obchodov, ktoré sú oprávnené ich dodávať. Mnoho ľudí sa rozhodne podpísať na zadnú stranu tiketu, pretože je to ich jediný dôkaz o výhre. Čitateľov zaujíma, ako si kúpiť Vikinglotto lotériový lístok online bude potešený, že proces je rýchly a jednoduchý.

Odmeny sú automaticky vyplatené na ich účet. Keď k tomu dôjde, odosielajú sa upozornenia. Je tiež možné využiť lotériovú službu concierge. V mene zákazníka získajú lístok na Vikinglotto.

Kde kúpiť lístky na Vikinglotto
História Vikinglotta

História Vikinglotta

Ľudia, ktorí dnes hrajú Vikinglotto online, môžu byť prekvapení, ako dlho už existuje. Prvýkrát bola predstavená v roku 1993 ako vôbec prvá lotéria s viacerými rôznymi krajinami. Známe, ako napr Euromilióny prišiel neskôr. V priebehu rokov sa jeho popularita aj celkový jackpot zvýšili. Pôvodne sa zúčastnilo päť krajín. Toto sa teraz zdvojnásobilo.

Počas prvých rokov bola podpísaná dohoda medzi rôznymi lotériovými spoločnosťami, v ktorej sa uvádzalo, že Vikinglotto sa bude konať každú stredu. V priebehu 90-tych a 2000-tych rokov boli zavedené nové herné vzorce s cieľom vzbudiť väčší záujem po poklese ročného predaja vstupeniek. V roku 2005 dosiahol hráč v tom čase najväčšiu výhru vo Vikinglotto s celkovou výhrou 48 miliónov kr. Tento rekord sa v nasledujúcich rokoch naďalej lámal.

História Vikinglotta
Je Vikinglotto legálne?

Je Vikinglotto legálne?

Táto hazardná činnosť sa považuje za legitímnu. Hrajte Vikinglotto online iba vtedy, ak máte zákonný nárok, inak by sa tiket mohol stať neplatným a prípadné výhry sa už nebudú počítať. V súčasnosti si túto hru môžu vychutnať ľudia z 11 rôznych národov. The krajín medzi ktoré patria: Island, Nórsko, Litva, Dánsko, Švédsko, Lotyšsko, Fínsko, Slovinsko, Belgicku a Estónsku. Ak sa hráč zdržiava na jednom z týchto miest, môže sa legálne zúčastniť Vikinglotto.

Musia však mať aj dostatočný vek. Minimálny vek sa bude líšiť v závislosti od krajiny. Litovčania a Estónci môžu mať už 16 rokov a stále si môžu legálne kúpiť lístok na Vikinglotto. Ostatné zúčastnené krajiny stanovili túto hranicu na 18. Zahraniční hráči sa môžu zúčastniť aj s využitím služby concierge.

Je Vikinglotto legálne?
Ako hrať Vikinglotto

Ako hrať Vikinglotto

Ľudia, ktorí chcú vedieť, ako hrať Vikinglotto online, zistia, že je to pohodlnejšie, bezpečnejšie a jednoduchšie v porovnaní s nákupom lístkov od tradičného predajcu. Bez ohľadu na spôsob hrania sú pravidlá rovnaké. Hráč si vyberie šesť čísel, ako aj vikingské číslo.

Ceny sa vyhrávajú porovnaním s tými, ktoré sú oficiálne vyžrebované. Všetkých sedem musí byť zhodných, aby ste dosiahli jackpot. Dve najväčšie ceny sa nakoniec rozdelia medzi víťazov v každej zo zúčastnených krajín.

Predaj vstupeniek sa končí o 18:00 SEČ v rovnaký deň ako žrebovanie. Niektoré krajiny však môžu skončiť o niečo skôr. Ak hrá prvýkrát, potom má hráč možnosť zaregistrovať sa na svoju vlastnú loto kartu. Vo Švédsku a Nórsku je to povinné. Každá krajina vyžaduje, aby osoba predložila dôkaz o svojej totožnosti a bankové údaje.

Obdobie nároku na výhru sa môže líšiť. V niektorých prípadoch to bude len jeden mesiac. Z tohto dôvodu je dôležité uplatniť reklamáciu čo najskôr. Našťastie hráči, ktorí si užívajú Vikinglotto online, majú tendenciu posielať svoje prostriedky na svoje účty bez toho, aby o to museli manuálne žiadať.

Ako hrať Vikinglotto
Pravdepodobnosť výhry Vikinglotto

Pravdepodobnosť výhry Vikinglotto

Hráči si môžu pravidelne kupovať lístky na Vikinglotto online a nikdy nevyhrajú jackpot. Šance ešte viac bráni fakt, že sa zúčastňuje viacero národov. To vedie k zvýšeniu počtu zúčastnených ľudí. Pravdepodobnosť výhry najvyššej ceny je približne 1 ku 98 000 000.

Šance na dosiahnutie druhej najvyššej úrovne sú však oveľa lepšie, s pravdepodobnosťou 1 ku 14 000 000. Medzitým zhoda dvoch hlavných čísel a Vikinga môže mať kurz až 1 ku 58. Na druhej strane bude výplata oveľa nižšia.

V poslednom desaťročí vyhralo hlavný jackpot viac ako tucet hráčov. Keď hráči vezmú do úvahy, koľko ľudí sa zúčastní každú stredu, nelichotivé šance na Vikinglotto sa stanú zreteľnejšími. Napriek tomu je jednoduchšie vyhrať túto lotériu ako lotériu EuroJackpot alebo Euromilióny.

Pravdepodobnosť výhry Vikinglotto
Možnosti výplaty

Možnosti výplaty

Množstvo vyhraných peňazí ovplyvní spôsob výplaty. Ak je to an online lotéria tiket, potom sa prostriedky zvyčajne odošlú automaticky. Hráči však budú musieť podať žiadosť osobne, ak bol lístok zakúpený u predajcu. Menšie ceny je možné v tomto scenári zbierať v hotovosti. Ak predajca nemá k dispozícii dostatok peňazí, hráč bude odkázaný na banku alebo makléra.

Každá iná krajina bude mať svoje vlastné predpisy týkajúce sa platieb Vikinglotto. Vo väčšine krajín musí hráč zbierať jackpoty vyššej úrovne priamo zo svojho sídla lotérie. Výnimkou je Dánsko, kde môžu byť prostriedky zaslané na bankové účty po overení predajcom. Keďže ide o severskú lotériu, výhry môžu byť vyplatené vo forme eur alebo korún.

Možnosti výplaty
Tipy a triky na hranie Vikinglotto

Tipy a triky na hranie Vikinglotto

Aj keď to môže znieť časovo náročné, je dôležité, aby ste sa pred zakúpením lístka naučili všetky pravidlá Vikinglotto. Zúčastňuje sa viacero organizácií. V dôsledku toho sa zmluvné podmienky môžu líšiť v závislosti od toho, kde hráč žije.

Počet lístkov, ktoré si môže kúpiť jedna osoba, zvyčajne nie je obmedzený. Ak chcú zvýšiť svoje šance, môžu zvážiť kúpu viacerých na jedno žrebovanie. Ak je to však ich plán, mali by hazardovať iba s peniazmi, ktoré im nevadí stratiť.

Pri získavaní tiketu online veľa ľudí rád hrá so svojimi šťastnými číslami. Neposkytne im to žiadne skutočné taktické výhody. Vikinglotto je hazardná hra. Kurz nebude ovplyvnený výberom konkrétnych čísel alebo šťastným poklesom.

Na druhej strane, jedna životaschopná stratégia je zapojiť sa do lotérie. Hazardný hráč si mohol zahrať Vikinglotto so svojimi priateľmi, rodinou alebo kolegami. Ak jeden z nich vyhrá, cena sa rozdelí medzi všetkých v skupine. Táto prax začína naberať na popularite. Pomáha zvyšovať šance bez toho, aby jednotlivci museli míňať viac peňazí na lístky do lotérie.

Tipy a triky na hranie Vikinglotto