Najlepšie online lotérie prijímajúce Bitcoin 2023

Bitcoin je kryptomena, ktorá existuje už desaťročie a je čoraz populárnejšia. Jeho hodnota mala v roku 2010 hodnotu iba 0,05 USD, ale teraz dosiahla hodnotu viac ako 58 000 USD za jeden bitcoin. Po svojom vytvorení v roku 2009 sa rýchlo rozšírila a stala sa jednou z najväčších virtuálnych mien na svete. Bitcoin nie je kontrolovaný žiadnou jednotlivou organizáciou, ale je spravovaný kolektívne ľuďmi, ktorí ho používajú. V súčasnosti je v obehu viac ako 18 miliónov meny, pričom väčšinu z nich vlastnia investori.

Budúcnosť bitcoinu je ťažké predpovedať s náhlym nárastom hodnoty, ako aj niekoľkými poklesmi, ale určite bude naďalej rásť, keď sa ľudia viac zoznámia s virtuálnou menou a ako ju začne viac podnikov akceptovať ako možnosť platby.

Najlepšie online lotérie prijímajúce Bitcoin 2023
Ako používať bitcoiny ako spôsob vkladu
Ako používať bitcoiny ako spôsob vkladu

Ako používať bitcoiny ako spôsob vkladu

S nárastom kryptomien a blockchainu môžu hráči teraz používať bitcoiny ako jeden zo spôsobov vkladu. Môžu vložiť svoje peniaze na digitálny účet, aby si mohli kúpiť lístky na online lotérie pomocou bitcoínov.

Peňaženky

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je založiť si peňaženku. Ak chcete vložiť bitcoiny, prejdite na stránku lotérie online a použite možnosť „vklad pomocou bitcoínov“. Vklad môžete uskutočniť zadaním sumy a pokračovaním na stránku potvrdenia platby. Potom zadajte požadované údaje a potvrďte platbu.

Neexistuje žiadny priamy spôsob, ako spojiť svoje bitcoiny s bankovým účtom ani s peňaženkou. Existujú však služby, ktoré prepoja váš účet s peňaženkou s bankomatovou kartou. Komu sa nechce čakať na bankomatovú kartu, môže sa tiež prihlásiť do účtu poskytovateľa služby z ľubovoľného počítača a vložiť peniaze s možnosťou bankového prevodu.

Bankomaty, zmenárne a P2P

Bitcoiny je možné vkladať pomocou bankomatov, búrz a peer-to-peer transakcií. Najpopulárnejšia forma vkladu je prostredníctvom bitcoinových búrz. Keď vkladáte bitcoiny na lotériovú stránku online prostredníctvom burzy, budete ich musieť poslať z peňaženky na burzu a potom ich previesť na USD alebo eurá.

Na svoj účet musíte vložiť bitcoiny, ktoré sa potom použijú na nákup vstupeniek.

Používanie mobilných telefónov

Ak chcete uskutočniť vklad pomocou mobilného telefónu, môžete použiť aplikáciu na nastavenie účtu. Po registrácii a overení účtu budete musieť prepojiť svoj bankový účet alebo kreditnú kartu s informáciami na nákup bitcoinov. Potom môžete použiť svoj účet aplikácie na vklad bitcoínov.

Ako používať bitcoiny ako spôsob vkladu
Ako vybrať bitcoiny

Ako vybrať bitcoiny

Ak by ste chceli vyberať pomocou možnosti kryptomeny, Bitcoin je tiež jednou z platobných metód. Pre výplaty z lotériových stránok sa budete musieť oboznámiť s používaním bitcoinovej peňaženky.

Najprv sa prihláste do svojho účtu a kliknite na možnosť výberu.

Tým sa dostanete na stránku s dvomi možnosťami – jednou na výber bitcoinov a druhou na výber všetkých ostatných možností. Ak chcete vybrať iba bitcoiny, vyberte možnosť „Vybrať bitcoiny“. Ak chcete zrušiť všetky svoje možnosti, vyberte možnosť „Vybrať všetko“.

Na výber pomocou možnosti Bitcoin budete potrebovať peňaženku. Aby ste mohli vybrať bitcoiny z webovej stránky, budete musieť nájsť burzu, ktorá prijíma prostriedky z internetová stránka lotérie.

Čas spracovania výberov sa líši v závislosti od lokality. Niektoré stránky spracujú výbery do 48 hodín, zatiaľ čo iné môžu trvať až dva týždne. Väčšina stránok je však schopná spracovať výbery do týždňa.

Výbery môžete uskutočniť aj mobilom tak, že vo svojom telefóne prejdete na webovú stránku a nájdete sekciu „Výber peňazí“.

Ako vybrať bitcoiny
Je používanie Bitcoinu bezpečné?

Je používanie Bitcoinu bezpečné?

Bezpečnosť bitcoinovej burzy do značnej miery závisí od krajiny, v ktorej pôsobí. V krajinách so silným právnym systémom a kde kryptomeny nie sú regulované, majú burzy vo všeobecnosti väčšiu šancu byť v bezpečí. Avšak v krajinách, kde existuje neistota týkajúca sa zákonnosti digitálnych mien, je pravdepodobné, že výmeny budú menej bezpečné.

Vo všeobecnosti je najlepšie držať sa spoľahlivých búrz s dobrou povesťou a uchovávať svoju kryptomenu offline.

Bitcoin je jednou z najbezpečnejších platforiem na svete. Bitcoin blockchain je verejná účtovná kniha, ktorá zaznamenáva každú transakciu, ktorá sa kedy vyskytla v jej sieti. Je prakticky nemožné, aby sa doň niekto nabúral a zmenil akékoľvek informácie kvôli spôsobu, akým bol navrhnutý.

Bitcoinové transakcie sú nezvratné, čo znamená, že používatelia sa nemôžu nechať oklamať falošnými phishingovými stránkami alebo im môžu byť hacknuté účty a ukradnuté prostriedky. Pri bitcoine nie sú žiadne poplatky za nastavenie, mesačné poplatky ani požiadavky na minimálny zostatok.

Ide o kryptomenu so softvérom s otvoreným zdrojovým kódom – to znamená, že neexistuje žiadna centrálna banka ani orgán, ktorý by ju kontroloval. Blockchain udržiavajú baníci, čo sú ľudia, ktorí používajú svoje počítače na riešenie matematických problémov na overenie transakcií a vytváranie nových blokov, ktoré sa potom pridávajú do blockchainu.

Je používanie Bitcoinu bezpečné?
Zákaznícka podpora pre bitcoiny

Zákaznícka podpora pre bitcoiny

Bitcoinové platby sú jednou z najpopulárnejších metód na uskutočňovanie nákupov. Tieto digitálne, decentralizované meny nekontroluje žiadna vláda ani banka. Transakcie sa uskutočňujú medzi dvoma ľuďmi v prostredí peer-to-peer bez účasti tretej strany.

Bitcoinové platby sú nielen lacné, ale umožňujú aj rýchle transakcie, ktoré sú spracované bez overovacieho procesu alebo poplatkov.

Existuje pre to nejaká podpora?

Keďže ide o decentralizovanú digitálnu menu, ktorá nie je regulovaná žiadnou krajinou ani bankovou inštitúciou, verejná účtovná kniha nazývaná blockchain uchováva všetky bitcoinové transakcie. Najbežnejší spôsob nákupu bitcoinov je prostredníctvom burzy, a preto v prípade akejkoľvek podpory budete musieť burzu kontaktovať pomocou kontaktných údajov uvedených na jej webovej stránke.

Formálna zákaznícka podpora

Bitcoin má svoju vlastnú zákaznícku podporu, aj keď nie je vždy dostupná 24 hodín denne. Ich zákaznícku podporu možno kontaktovať na adrese bitcoin@kontaktujte-nás.bitcoin. Bitcoin Foundation je nezisková organizácia, ktorá propaguje a chráni používanie mince. Na svojej webovej stránke majú aj kontaktný formulár pre všeobecné otázky, nemajú však telefónne číslo.

Neformálne spôsoby podpory

Môžete tiež získať pomoc a podporu na fórach o kryptomenách od členov, na sociálnych sieťach a IRC kanáloch na Freenode. Bitcoin.org je oficiálna stránka siete.

Zákaznícka podpora pre bitcoiny