Najlepšie online lotérie prijímajúce EcoPayz 2023

EcoPayz, ktorý patrí medzi najuznávanejšie spôsoby platby elektronickou peňaženkou, môžu hráči lotérií využiť na financovanie svojich účtov. Ide o flexibilný spôsob platby, ktorý podporuje 54 mien a je dostupný vo viac ako 200 krajinách sveta. EcoPayz podporuje nákupy losov v krajinách, kde sú online hazardné hry povolené.

Je to registrovaná ochranná známka spoločnosti PSI-Pay Ltd a má dlhú históriu v odvetví online platieb od roku 2000. Spoločnosť Ecopayz predtým vydávala kartu s názvom ecoCard, ktorú nedávno nahradila karta ecoPayz Mastercard. Hoci sa karta stále používa, noví používatelia ecoPayz už nepotrebujú kartu EcoCard na nákup lotériových lístkov online.

Najlepšie online lotérie prijímajúce EcoPayz 2023
Ako urobiť vklad s EcoPayz v online lotériách
Ako urobiť vklad s EcoPayz v online lotériách

Ako urobiť vklad s EcoPayz v online lotériách

Tým, že ju riadi britský Úrad pre finančné správanie a je partnerom spoločnosti Mastercard, si vybudovala silnú povesť zodpovednosti. Spôsob platby ecoVirtualcard užívateľovi umožňuje posielať platby do celého sveta bez obáv z toho, že ich budú sledovať úrady.

Zákazníci môžu mať prístup k svojim účtom aj prostredníctvom aplikácie ecoPayz, ktorá im umožňuje ovládať svoje mobilné digitálne peňaženky. Od vkladov po prevody peňazí má mobilná aplikácia ecoPayz všetky funkcie verzie pre stolné počítače. Väčšina online lotériových stránok akceptuje priame platby ecoPayz, niektoré však môžu tiež potrebovať, aby zákazník prepojil svoju ekologickú kartu s kreditnou kartou.

EcoPayz je perfektná platobná možnosť na zvýšenie zostatku na účte online lotériová stránka kde je táto forma hazardu legálna. Financovanie účtu by malo byť rýchlym a zjednodušeným postupom.

Ak chcete vložiť peniaze na lotto účet prostredníctvom ecoPayz, existuje séria krokov, ktoré hráči dodržiavajú. V prvom rade sa musí zákazník prihlásiť do akejkoľvek lotériovej platformy ecoPayz. Potom môžu pristupovať k svojmu účtu tak, že sa prihlásia a potom prejdú do oblasti „pokladňa“. Medzi prezentovanými spôsobmi vkladu by si mal používateľ vybrať ecoPayz ako preferovanú možnosť platby.

Po nastavení možnosti platby by mal hráč vyplniť požadovanú sumu vkladu a podrobnosti o ecoPayz. Niektoré z požadovaných osobných údajov zahŕňajú telefónne číslo, adresu a krajinu bydliska. Po overení môže používateľ kliknúť na tlačidlo „Potvrdiť“ a poslať peniaze. Zostatok na ich lotériovom účte sa aktualizuje okamžite po dokončení transakcie.

Ako funguje EcoPayz

ecoPayz MasterCard sa pripája priamo k príslušnému ekoúčtu. Používateľ tak bude mať k dispozícii prostriedky na hranie online lotérie. Aj keď digitálna peňaženka ecoCard môže byť financovaná bankovým prevodom, nie je potrebné ju prepojiť s bankovým účtom.

Denný limit vkladu závisí od úrovne zákazníka. Noví používatelia, ktorí si práve otvorili účet ecoPayz, sú umiestnení na klasickú úroveň a pomaly prechádzajú na striebornú úroveň. Maximálny denný limit vkladu na účet ecoPayz je 200 EUR na klasickej úrovni a 3 000 EUR na úrovni Silver.

Môže používateľ vkladať peniaze cez mobilný telefón?

Áno. Je možné vkladať cez aplikáciu ecoPayz, ktorá má rovnaké možnosti ako desktopová verzia. Aplikácia je podporovaná verziami pre Android aj iOS. Okrem toho môže používateľ navštíviť webovú stránku aj prostredníctvom mobilného telefónu, kedykoľvek potrebuje vykonať vklad.

Ako urobiť vklad s EcoPayz v online lotériách
Ako vykonať výber s EcoPayz

Ako vykonať výber s EcoPayz

Fanúšikovia lotérie si po úspešnej stávke užívajú výber svojich lotériových výplat. Peniaze si môžu vybrať zo svojho účtu pomocou ecoPayz hneď, ako splnia požiadavky na výber. Mali by si však uvedomiť, že v závislosti od poskytovateľa online lotérie sa proces výberu môže líšiť. Niektoré stránky vyplácajú prostriedky na hlavný ekoÚčet, zatiaľ čo iné na ecoPayz Mastercard.

Za týmto účelom sa hráč najprv prihlási do svojho lotériového účtu. Z rozbaľovacej ponuky vyberú ako spôsob platby ecoPayz. Nakoniec musia zadať požadovanú sumu a potom pokračovať v potvrdení. S výplatami ecoPayz je spojený malý poplatok, ktorý je však zanedbateľný a môže sa líšiť od jednej lotérie k druhej.

Aký je denný limit výberu?

Maximálny denný výber na striebornej úrovni je 750 EUR, pričom najvyššia suma, ktorú je možné vybrať v rámci jednej transakcie, je 250 EUR. Pre zlatú, platinovú a VIP úroveň je denný limit výberu až 1 500 EUR a jedna transakcia môže dosiahnuť až 500 EUR. Najvyšší počet výberov z bankomatu, ktorý môže klient denne uskutočniť, je 10-krát pre všetky stavy účtu.

Aké sú doby spracovania?

Proces výberu je zvyčajne rýchly, pričom niektoré lotériové stránky trvajú menej ako jeden deň, zatiaľ čo iné môžu trvať až 3 dni.

Dá sa vybrať cez mobilný telefón?

Áno. Vďaka pohodliu aplikácie ecoPayz je možné vyberať peniaze pomocou mobilného telefónu. Klienti môžu tiež navštíviť webovú stránku ecoPayz a previesť svoje prostriedky na iné bankové účty.

Ako vykonať výber s EcoPayz
Bezpečnosť a ochrana v EcoPayz

Bezpečnosť a ochrana v EcoPayz

Dnešní hráči lotérie sú vystavení škodlivým činom podvodníkov alebo podvodníkov, ktorí pôsobia na webe. Bezpečnostný faktor musí vstúpiť do hry najmä pri online lotériových transakciách. Aby sa milovníci lotérie nedostali do pascí, musia si overiť, či je ich preferovaný spôsob platby schválený Úradom pre finančné správanie Spojeného kráľovstva.

Prevody peňazí pomocou ecoPayz sú veľmi bezpečné a pokrývajú všetky bezpečnostné medzery, ktoré môžu podvodníci ohroziť. Spoločnosť sa zameriava na zabezpečenie dôvernosti a bezpečnosti citlivých informácií svojich klientov. Ich servery vykonávajú každú transakciu v súlade s dohodami s úradom pre finančné správanie, aby zabránili podvodom a praniu špinavých peňazí.

EcoPayz využíva 3D Secure (3DS) v ekologických kartách, čo umožňuje transparentnosť a bezpečnosť pri presúvaní peňazí medzi online obchodníkmi a inými účtami. Dodatočnú ochranu poskytuje verifikácia v dvoch krokoch, aby sa zabezpečilo, že k účtu bude mať prístup iba oprávnený vlastník.

Pri dvojstupňovom overení zákazník dostane SMS alebo kód na svoje telefónne číslo a zadá heslo na overenie svojej identity. Takýto postup je nutnosťou zakaždým, keď používatelia pristupujú k svojim účtom. Klient buď dostane unikátny kód z Google Authenticator, alebo mu bude zaslaný priamo na telefón.

Bezpečnosť a ochrana v EcoPayz
Možnosti zákazníckej podpory EcoPayz pre lotérie

Možnosti zákazníckej podpory EcoPayz pre lotérie

Zákazníci majú niekoľko spôsobov, ako sa rýchlo spojiť s podporou ecoPayz, keď čelia ťažkostiam. Domovská stránka ecoPayz má kontaktný formulár, funkciu živého rozhovoru a e-mailovú adresu. Klientom sa odporúča, aby poskytli svoje ID účtu, ak chcú byť obsluhovaní prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára.

Pri použití týchto dvoch kanálov sa odpoveď očakáva do 1-2 dní. Funkcia živého chatu ecoPayz je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako sa dostať do kontaktu s online agentmi. Zástupca podpory je zvyčajne dosiahnuteľný prostredníctvom živého chatu v priebehu niekoľkých minút a je dostupný 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Stránka FAQ je k dispozícii pre pomoc používateľom, ktorí sú uviaznutí a chcú získať rýchle odpovede na všeobecné otázky. Zákazníkom sa odporúča použiť funkciu živého chatu alebo e-mailu, ak sa vyskytnú problémy s prihlásením do svojich účtov alebo obavy o bezpečnosť účtu.

V prípade straty alebo odcudzenia karty ecoPayz MasterCard sa odporúča riešiť problém prostredníctvom virtuálneho účtu ecoPayz. Urobíte to výberom „ecoCard“ z ponuky vľavo a kliknutím na „Zrušiť kartu“. Kontaktné informácie ecoPayz sú nasledovné:

Možnosti zákazníckej podpory EcoPayz pre lotérie