10e Lotto Results

10e lotto (IT) je lotéria typu keno žrebovaná trikrát týždenne v Taliansku v utorok, štvrtok a sobotu. Hra má tri variácie a je dostupná pre väčšinu hráčov v Európe online aj offline, vrátane aplikácie My Lotteries.

V klasickej hre si hráči vyberajú medzi jedným a 10 číslami zo skupiny 90 a stojí od 1 € do 200 € podľa počtu vybraných čísel. 20 čísel žrebov sa vygeneruje z prvých dvoch vyžrebovaných čísel (20 z 90) v každej z 10 regionálnych lotérií.

Aby hráči vyhrali jackpot 1 milión €, musia zhodovať čísla 10/10. Jackpoty je možné zvýšiť až na 5 miliónov EUR pridaním Zlatého čísla alebo Dvojnásobného zlata. Výsledky nájdete online alebo v aplikácii ihneď po žrebovaní. Hráči majú 60 dní na uplatnenie akejkoľvek ceny.

V závislosti od toho, kde bol lístok zakúpený, je možné získať ceny priamo u predajcov, pobočky Banco Intesa Sanpaolo alebo ústredia Lottomatica.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková