EuroJackpot Result

Ide o jackpot skupiny 18 krajín, ktorý sa hrá naprieč hranicami všetkých týchto krajín. Bol predstavený v roku 2012 a naďalej priťahuje záujem čoraz väčšieho počtu krajín v Európe. Aby hráči vyhrali túto lotériu, mali by si vybrať päť správnych možností z banku po 50 a dve doplnkové čísla z iného banku.

Výherné čísla sa určujú v Nemecku a Dánsku. Vyhlasujú sa v žrebovaní, ktoré sa uskutoční v Helsinkách vo Fínsku každý piatok o 21:00.

Okrem jackpotu existuje 12 ďalších úrovní, v ktorých môžu hráči vyhrať ceny. Vďaka tomu je jackpot veľmi populárny, aj keď nedosahuje úrovne jackpotov Euromilióny a Megamilióny. Lotéria má tiež lepšie šance na výhru ako iné bežné jackpoty. Je nastavený tak, že sa vyhráva častejšie, než aby sa jeden jackpot zvýšil na astronomické čísla s roll-overmi.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková