Extra 5 Lottery Results

Grécka extra 5 lotéria sa hrá každý deň v týždni, dvakrát denne o 15:00 a 19:00 aténskeho času. Bola založená v roku 2002 a je to veľmi obľúbená hra v Grécku a na celom svete.

Je to jednoduchá hra, ktorá vyžaduje, aby si hráči vybrali päť čísel z jedného až po 35. Extra 5 lotéria stojí len 0,50 € za šancu vyhrať stanovený jackpot 50 000 € za zhodu všetkých piatich čísel. Túto hru môžu hrať hráči v Grécku aj mimo neho.

Predaj vstupeniek sa zastaví jeden a pol hodiny pred časom žrebovania a výsledky sú zverejnené jednu hodinu po každom žrebovaní. Výsledky si hráči môžu pozrieť na oficiálnej stránke OPAP alebo na stránke, kde sa hra hrala.

Výhry je potrebné uplatniť do troch mesiacov od žrebovania s predložením tiketu. Ceny si môžete vyzdvihnúť v predajniach OPAP alebo v autorizovaných bankách, ak ste v Grécku; v opačnom prípade budú na webovej stránke hráča uvedené podrobnosti o všetkých postupoch reklamácie.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková