Finland Lotto Results

Fínsko Lotto 7/40, tiež známe ako Veikkaus Lotto, je žrebovanie lotérie raz za týždeň, ktoré sa koná v sobotu v Helsinkách. Ide o najväčšiu lotériu, ktorú hrá približne 70 % fínskej populácie a ďalších hráčov na celom svete.

Hráči vo Fínsku si môžu kúpiť vstupenky na POS alebo na oficiálnej webovej stránke Veikkaus za 1 € za vstup. Hráči mimo Fínska môžu hrať na webových stránkach tretích strán. Má minimálny jackpot 700 000 EUR, ale často presahuje 1 milión EUR, pričom rekord je 14,1 milióna EUR.

Hráči si vyberú 7 čísel zo 40 a môžu sa rozhodnúť pre Plus číslo, ktoré vynásobí všetky výhry, ktoré nie sú jackpotové, 5 za ďalších 0,50 €.

Žreb je možné sledovať naživo na kanáli MTV3 alebo si výsledky overiť na webovej stránke Veikkaus alebo na stránke tretej strany pre nefínskych hráčov. Aby hráči vyhrali jackpot, musia trafiť všetkých 7 čísel. Ceny sa vyplácajú ako paušálne sumy oslobodené od dane a je potrebné ich uplatniť do 1 roka po žrebovaní.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková