Keno Results

Keno je denná hra s dvoma žrebovaniami, ktoré sa konajú na poludnie a večer, každý deň v týždni. Hrať je možné iba vtedy, ak je hráč vo Francúzsku. Hráči si vyberajú medzi dvoma a 10 číslami od 70. Sumy stávok sa pohybujú od 1 do 10 eur a v prípade potreby je možné zvoliť násobiteľ. Hráči si môžu svoje tikety kúpiť u predajcov lotérie, na oficiálnej webovej stránke alebo cez mobilnú aplikáciu.

Zo 70 čísel sa v žrebovaní vyberie 20 loptičiek. Hoci hráči môžu staviť na ľubovoľné množstvo čísel od dvoch do 10, jackpoty vyhrá iba 10/10 alebo 9/9 správnych číslic. Tieto jackpoty možno vyplácať ako jednorazové sumy alebo ako anuity.

Ceny je potrebné uplatniť do 60 dní od žrebovania. Žreb je možné sledovať naživo na YouTube alebo si výsledky môžete pozrieť na oficiálnej stránke Francaise des Jeux.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková