Lotto 1 Results

Lotto 1 je lotéria vo Švédsku a hrá sa na národnej úrovni. Žrebovanie lotérie sa koná dvakrát týždenne. Prvá lotéria sa koná každú stredu o 18:20 a druhá každú sobotu o 20:00. Každá lotéria má dve žrebovania: Loto 1 a Loto 2. Hráči si môžu vybrať, či vstúpia len do Lota 1, alebo za malý príplatok môžu vstúpiť do Lota 2.

Hráči si vyberú sedem čísel od 1 do 35, ale môžu si vybrať až 12, aby zvýšili šance na výhru. Výhry v lotérii nepodliehajú vo Švédsku zdaneniu, ale tí, ktorí sú rezidentmi v iných krajinách, môžu hrať a možno budú musieť zaplatiť daň vo svojej domovskej krajine.

Podrobnosti o žrebovaní je možné vidieť v televízii a sú zverejnené online po žrebovaní. Malé ceny je možné uplatniť buď online alebo prostredníctvom predajcu, zatiaľ čo väčšie ceny je potrebné uplatniť u operátora.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková