Lotto 6/45 Results

Croatia Loto 6/45 je momentálne k dispozícii iba v Chorvátsku. Ide o žrebovanie každé dva týždne o 20:00 miestneho času vo štvrtok a v nedeľu. Dá sa hrať online na oficiálnej stránke Hrvatska Lutrija alebo u ktoréhokoľvek z autorizovaných predajcov lotérií v Chorvátsku.

Za cenu 2 HRK (0,26 USD) si hráči vyberú 6 čísel od 1 do 45, aby mali šancu vyhrať na 5 úrovniach cien. Neexistuje žiadny minimálny jackpot, ktorý závisí od počtu predajov tiketov a môže sa prevracať neobmedzene veľakrát.

V žrebovaní sa vyberie 6 loptičiek, po ktorých nasleduje 1 bonusová loptička. Jackpot sa vyhráva, keď sa zhoduje všetkých 6 bežných čísel. Výhercovia majú 60 dní na uplatnenie nároku buď na POS alebo v hlavnej pobočke Hrvatska Lutrija v Záhrebe. Žrebovanie je možné sledovať naživo na chorvátskom televíznom kanáli HTV 1 alebo na ich kanáli YouTube. Hráči si môžu výsledky žrebovania skontrolovať aj na oficiálnej webovej stránke alebo u predajcu lotérie.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková