Mark Six Lottery Results

Mark Six Lottery je najobľúbenejšia lotériová hra v Hong Kongu. Žrebovanie prebieha 3-krát týždenne v utorok, štvrtok a sobotu a stojí 10 HKD za vstup. Hráči v Hong Kongu môžu hrať v oficiálnej stávkovej pobočke Hong Kong Jockey Club (HKJC), online alebo telefonicky.

Hráči inde vo svete môžu hrať online. Minimálny jackpot je 8 miliónov HKD, ale môže dosiahnuť až 100 miliónov HKD kvôli neobmedzenému prevráteniu.

Hráči si vyberú 6 čísel zo skupiny 49 a musia trafiť všetkých 6 čísel, aby vyhrali jackpot. Žrebovanie sa vysiela naživo na kanáli ATV o 21:30 miestneho času. Výsledky je možné zobraziť aj v mobilnej aplikácii alebo na webových stránkach. Výhry je potrebné uplatniť 60 dní po žrebovaní a vyplácajú sa ako paušálne sumy oslobodené od dane.

Ceny je možné vyzdvihnúť v pobočkách HKJC, v centrále HKJC alebo online v závislosti od toho, kde bol lístok zakúpený.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková