On Numara Results

On Numara je jednou z najpopulárnejších lotérií v Turecku a hráči si môžu kúpiť lístky na žrebovania, ktoré sa konajú každý pondelok a piatok. Žrebovanie sa uskutoční o 20:00 a je možné ho sledovať online. Výsledky sú však takmer okamžite zverejnené na niekoľkých rôznych webových stránkach.

Žrebovanie zahŕňa čísla od 1 do 80 a hráč bude musieť vybrať 22 z týchto čísel. Aby hráč vyhral jackpot, bude musieť zhodovať všetky čísla. Pravdepodobnosť výhry hlavného jackpotu je neuveriteľne vysoká, najmä v porovnaní s lotériami v iných krajinách.

Tí, ktorí veria, že vyhrali cenu, si ju budú musieť uplatniť buď u predajcu, ak ide o menšiu cenu, alebo prostredníctvom operátora, ak vyhrali hlavnú jackpotovú cenu. Väčšie ceny môžu chvíľu trvať, kým budú vyplatené.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková