On Numara Results

On Numara je jednou z najpopulárnejších lotérií v Turecku a hráči si môžu kúpiť lístky na žrebovania, ktoré sa konajú každý pondelok a piatok. Žrebovanie sa uskutoční o 20:00 a je možné ho sledovať online. Výsledky sú však takmer okamžite zverejnené na niekoľkých rôznych webových stránkach.

Žrebovanie zahŕňa čísla od 1 do 80 a hráč bude musieť vybrať 22 z týchto čísel. Aby hráč vyhral jackpot, bude musieť zhodovať všetky čísla. Pravdepodobnosť výhry hlavného jackpotu je neuveriteľne vysoká, najmä v porovnaní s lotériami v iných krajinách.

Tí, ktorí veria, že vyhrali cenu, si ju budú musieť uplatniť buď u predajcu, ak ide o menšiu cenu, alebo prostredníctvom operátora, ak vyhrali hlavnú jackpotovú cenu. Väčšie ceny môžu chvíľu trvať, kým budú vyplatené.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková