OZ Lotto Result

Oz Lotto je rozsiahla národná lotéria v Austrálii. Spravuje ho Lotterywest v západnej Austrálii a Tatts Group vo zvyšku krajiny. Táto populárna lotéria existuje už od roku 1994. Postupom času sa lotéria rozrástla do počtu hráčov aj do veľkosti jackpotov. Vstupenky sa predávajú za priateľských 1,10 USD plus provízia agenta.

Lotéria vyžaduje, aby hráči vyžrebovali deväť čísel z banku po 45. Jackpot (prvá divízia) sa vyhrá zhodou siedmich čísel zo žrebovania. Doplnkové ceny sa vyhrávajú, keď jeden má zhodné čísla, ktoré nestačia na výhru jackpotu, plus doplnkové čísla (zvyšné dve z deviatich tipov).

Oz Lotto sa žrebuje každý utorok presne o 20:30 AEST. Víťazi jackpotu sa delia o cenu, ktorá začína na 2 miliónoch dolárov a môže stúpnuť na viac ako 50 miliónov dolárov.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková