Pick 3 Lottery Results

Pick 3 je populárna štátna lotéria hraná v Belgicku. Žrebuje sa každý deň v týždni o 20:00 UTC. Vstup stojí 1 € a hráči v Belgicku aj mimo neho ho môžu hrať na POS alebo online. Hráči si jednoducho vyberú tri zo skupiny nula až deviatich čísel a vyberú možnosť hry, ktorú chcú hrať. Jackpot vo výške 500 € sa vypláca za správnu zhodu všetkých troch číslic v poradí, v akom boli vyžrebované.

Žreb sa vysiela naživo v televízii alebo si hráči môžu výsledky pozrieť na online stránke. Hráči s tiketmi môžu naskenovať svoje tikety na POS, aby zistili, či vyhrali. Hráči sa musia podpísať na zadnú stranu svojich tiketov, aby sa vyhli tomu, že by ich podpísal niekto iný a nezískal tak cenu pre seba. Ceny je potrebné uplatniť do 20 týždňov od žrebovania. Ceny sa vyplácajú len ako jednorazové sumy a sú oslobodené od dane.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková