Powerball Result

Toto je jedna z najobľúbenejších amerických lotérií dostupných v 45 štátoch. Hrá sa aj v District of Columbia, na Amerických Panenských ostrovoch a v Portoriku. Prevádzkuje ho nezisková organizácia Multi-State Lottery Association. Lotéria sa začala v roku 1992. Vtedy sa žrebovanie konalo dvakrát týždenne.

V auguste 2021 bol pridaný tretí deň, aby sa žrebovacie dni presunuli na pondelok, stredu a sobotu, a to všetko o 23:00 východného času. Dejú sa v Universal Studios v Orlande, kde hosťujú Michelle Liles, Laura Johnson a Sam Arlen. Carol and Company auditujú žrebovania.

Hráči vyhrávajú tak, že získajú päť správnych tipov z banku so 69 bielymi loptičkami plus jednu „Powerball“ z vrecka 26. Minimálna výhra inzerovaná pre Powerball je 20 miliónov dolárov, ktoré sa vyplácajú v 30 splátkach. Hráč sa však môže rozhodnúť pre paušálnu platbu. Jackpot Powerball 1,586 miliardy dolárov v roku 2016 bol najväčší v histórii lotérie. Bolo rozdelené medzi tri lístky.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková