Všetko o lotérii Bonus Draws v 2023

Bonusové žreby robia online lotériu príjemnejšou. S bonusovými žrebovaniami je možné vyhrať ešte viac prostredníctvom dvoch druhov tiketov: jackpot a stierací tiket. Existuje množstvo bonusových žrebovaní stieracích žrebov. Každý stierací žreb obsahuje tajné číslo, ktoré musí hráč vložiť na svoj online lotériový účet, aby sa mohol zapojiť do žrebovania.

Na niektorých lotto stránkach sú hráči povinní naskenovať QR kód lístka pomocou aplikácie. Stierací bonus dáva hráčom druhú šancu na výhru. Požiadavky každého bonusového žrebovania určujú, ktoré stieracie žreby sa môžu zúčastniť.

Všetko o lotérii Bonus Draws v 2023
Všetko, čo potrebujete vedieť o lotériových bonusových žreboch

Všetko, čo potrebujete vedieť o lotériových bonusových žreboch

Ak chcete použiť jackpotové tikety, tipujúci by si mali najprv otvoriť účet s najlepšími bonusovými žrebovacími lotériami. Účastníci zvyčajne vstupujú do žrebovania jackpotového bonusu prostredníctvom a mobilná aplikácia poskytuje lotéria. Legitímne lotériové aplikácie sú na stiahnutie v Google Play a App Store.

Zúčastniť sa môžu nevýherné a výherné tikety, ktoré spĺňajú podmienky žrebovania jackpotového bonusu. Pred odoslaním tiketu na overenie je dôležité zahrať si hru o jackpot. Noví hráči by mali vedieť, že ani mobilná aplikácia lotérie, ani web neurčujú výherný stav tiketu. Po žrebovaní by mali počkať na vyhlásenie víťazov.

Všetko, čo potrebujete vedieť o lotériových bonusových žreboch
Ako používať bonusové žrebovania: Ako sa získavajú výhercovia?

Ako používať bonusové žrebovania: Ako sa získavajú výhercovia?

Po zakúpení tiketov na lotérie s bonusovými žrebmi nie je krajší pocit, ako keď hráč zistí, či vyhral. Ale ako presne sa vyberajú víťazi? Je úžasné, koľko sa toho deje v zákulisí. Všetky tikety majú zvyčajne rovnakú šancu na výhru.

Ale lotériové bonusové žrebovania sa vykonávajú s cieľom vybrať výherné čísla určitej lotérie. Existujú rôzne úrovne cien na základe výherných čísel. Väčšina štátnych lotérií vysiela svoje žrebovanie naživo na miestnych televíznych staniciach alebo niekedy prostredníctvom svojej webovej stránky.

Ako používať bonusové žrebovania: Ako sa získavajú výhercovia?
Pochopenie žrebovacích automatov

Pochopenie žrebovacích automatov

Účastníci lotérií s bonusovými žrebovaniami majú len jednu úlohu: kúpiť si žreb a čakať na výsledky. Lotériové automaty sa riadia určitými bezpečnostnými protokolmi navrhnutými pre spravodlivosť a náhodnosť pri žrebovaní lotérie. Bez ohľadu na typ lotérie sa víťazi vyberajú náhodne v transparentnom procese, ktorý je zverejnený pre verejnosť.

Hráči môžu sledovať, ako losovacie stroje miešajú čísla a konečný výber. Existujú dva typy strojov na kreslenie online lotériové bonusy, a to gravitačný zber a vzduchový mix.

1. Stroj na vyberanie gravitácie

Ide o populárny lotériový žrebovací automat, ktorý je najlepšie známy pre špičkovú bezpečnosť a spravodlivosť. Prominentné lotérie ako Powerball, EuroMillions a Mega Millions používajú na kreslenie gravitačný výber. Stroj obsahuje rotujúce lopatky rotujúce v opačných smeroch. Jeho gumové guľôčky padajú z priehľadných trubíc a padajú do miešacej komory.

Úlohou lopatiek je miešať loptičky, keď požadované čísla prechádzajú cez spodnú časť. Optický senzor ich sleduje a vypúšťa správny počet loptičiek, keď sú diváci svedkami akcie.

2. Stroj na miešanie vzduchu

Stroj sa bežne používa v hrách SuperEnalotto, EuroJackpot, Pick 3 a Pick 4. Má komoru plnú pingpongových loptičiek, ktoré sú poháňané ventilátorom zabudovaným v spodnej časti. Tieto loptičky majú rovnakú veľkosť a hmotnosť. Víťazné loptičky opúšťajú komoru a tlačia sa do podnosu.

Žrebovanie v lotérii sa môže uskutočniť v priebehu niekoľkých minút. Aby bol výkres 100% spravodlivý, proces zahŕňa veľa prípravných prác. To znamená, že je potrebné urobiť niekoľko predbežných výkresov. Zodpovední úradníci sú zodpovední za zabezpečenie toho, aby každé číslo tiketu malo rovnakú šancu na výhru. To je dôležité najmä pre tých, ktorí si kupujú lístky online.

Našťastie niektoré online platformy fanúšikom lotérie uľahčili prácu. V mene zákazníkov nakupujú losy a skenujú ich prostredníctvom online účtov. Potom pošlú výsledky, oznámenia o víťazstve a vložia podrobnosti na hráčsky účet.

Aj keď neexistuje žiadny softvér na predpovedanie výherného čísla, hráči môžu zvýšiť svoje šance na výhru výberom neobvyklých čísel, nákupom viac lístkov a hraním správnych hier.

Pochopenie žrebovacích automatov
Pochopenie podmienok žrebovania bonusov

Pochopenie podmienok žrebovania bonusov

Lotérie s bonusovými žrebmi majú požiadavky na stávkovanie, aby sa zabránilo ich zneužitiu bonusové kódy hráčmi. Aby účastníci získali nárok na bonusové žrebovanie, musia po otvorení účtu využiť možnosť opt-in na stránke lotérie. Pri uplatnení bonusu sú voľné peniaze dostupné len pre stávky a nemožno ich okamžite premeniť na skutočnú hotovosť.

Tento bonus je zvyčajne uložený v samostatnej peňaženke s určitými stávkovými podmienkami, ktoré musia byť splnené. Mnoho nováčikov má problém pochopiť tieto pojmy. Zjednodušene povedané, stávková podmienka je čiastka, zvyčajne násobok bonusových výhier a vkladu, ktorú je potrebné staviť pred výberom.

Stávkovým požiadavkám sa nedá vyhnúť, pokiaľ sa hráč nechce vzdať bonusového žrebovania. Aj keď obmedzujú hráčovu možnosť výberu, potenciálny bonus môže ohromne zvýšiť bankroll. To znamená viac šancí na výhru a vyskúšanie nových lotto hier zadarmo.

Najlepšie bonusové žrebovacie lotérie sa vyberajú náhodne pomocou softvéru, ktorý je zvyčajne overený renomovaným orgánom pre hazardné hry. Takýto softvér využíva generátor náhodných čísel alebo RNG na výber výhernej kombinácie losov.

Pochopenie podmienok žrebovania bonusov
Aké lotérie ponúkajú bonusové žrebovanie?

Aké lotérie ponúkajú bonusové žrebovanie?

Desiatky lotériových bonusových žrebovaní vykonávajú externí rozhodcovia, zvyčajne dvakrát týždenne. Menšie žrebovania môžu byť vyhlásené denne. Každý výherný tiket má nárok na celú inzerovanú výhru. Nákup viacerých tiketov predstavuje vyššiu šancu na výhru ako jeden tiket. Tu je prehľad najväčších lotérií na svete a ich žrebovania.

Aké lotérie ponúkajú bonusové žrebovanie?
Mega milióny

Mega milióny

Mega milióny žrebovanie prebieha v utorok a piatok večer v štúdiu WSB-TV v Atlante. Hra zahŕňa výber 5 bielych loptičiek zo sady 70 a dodatočnú zlatú mega loptičku z ďalšej sady 25 kusov. Šesť zhodných čísel na tikete vyhráva jackpot.

Bezpečnosť je základom každého žrebovania, preto sú lotériové automaty zabezpečené na bezpečných miestach, ku ktorým majú prístup iba úradníci. Navyše sú stroje náhodne vybrané a certifikované koordinátormi Mega Millions za prítomnosti nezávislého audítora. To má zabezpečiť 100% náhodnosť a že každé číslo tiketu má rovnakú šancu na výhru.

Losovanie Mega Millions zahŕňa dva rôzne stroje s jedinečnými sadami loptičiek. Jeden automat vyberá biele výherné loptičky, zatiaľ čo druhý vyberá zlatú mega loptičku. Okrem toho je každé predlosovanie zaznamenané na video, čo trvá približne 3 hodiny.

Mega milióny
Powerball

Powerball

Powerball víťazi sú vyhlásení v stredu a v sobotu večer. Živé kresby, ktoré sa odohrávajú v Universal Studios v Orlande na Floride, sa vysielajú naživo v televízii a online a neskôr sa propagujú v novinách. Každé žrebovanie nezaručuje výhru jackpotu.

Ak nikto nevyberie všetkých šesť výherných čísel, dôjde k novému žrebovaniu, takže jackpot sa pretočí. Keď hodnoty jackpotov stúpajú, dochádza k väčšiemu počtu nákupov tiketov, takže sa predáva čoraz viac kombinácií čísel. Pravdepodobnosť, že žrebovanie neskončí výhercom, sa časom znižuje.

Jackpot Powerball zvyčajne začína na 40 miliónoch dolárov, pričom po každom nevýhernom žrebovaní narastá o 10 dolárov a viac. Cena by mohla dosiahnuť stovky miliónov ako historická lotéria Powerball z roku 2016, ktorá dosiahla viac ako 1,5 milióna dolárov. Okrem jackpotu sa udeľujú aj peňažné ceny v rozmedzí od 4 do 2 miliónov dolárov.

Hodnota ceny závisí od toho, koľko čísel hráč správne uhádne. V každom žrebovaní môže byť ocenený len určitý počet výhercov.

V hre Powerball musia hráči spojiť päť bielych loptičiek a jednu červenú loptičku s víťazným výberom. Preto sa pri každom žrebovaní používajú dva žrebovacie automaty. Ide o gravitačné stroje, ktoré po precíznej procedúre predkreslenia losujú šťastné čísla v priebehu niekoľkých minút.

Powerball
Žrebovanie britskej lotérie

Žrebovanie britskej lotérie

Britská národná lotéria, ktorú prevádzkuje Camelot Group, má licenciu od Národnej komisie pre lotérie. Rovnako ako na populárne lotérie v USA, aj na britské loto dohliada audítor tretej strany, aby overil spravodlivosť.

Jeden zo žrebovacích funkcionárov z Camelot Group nariadi začiatok nového žrebovania a dohliadne na to, aby všetko dobre dopadlo. Okrem toho počas stredajšieho, piatkového a sobotného žrebovania musí byť prítomný tím pre dodržiavanie národných lotérií.

Žrebovanie UK Lotto používa 13 strojov, ktoré sú náhodne vybrané v čase, keď sa má proces uskutočniť. Každý stroj je označený inak. Prvých šesť mien je odvodených z legendy o kráľovi Artušovi, tj Arthur, Galahad, Merlin, Guinevere, Vyvyan a Lancelot. Ostatné stroje nesú názvy drahokamov, pričom každý symbolizuje niečo jedinečné.

Ťahacie stroje a súpravy loptičiek sú po nákresoch zabezpečené a ďalší prístup je značne obmedzený. Pred žrebovaním však musia byť plomby skontrolované, či nedošlo k žiadnej manipulácii. Stroje pravidelne testuje Národný úrad pre meranie.

Žrebovanie britskej lotérie
Žrebovanie Cash4Life

Žrebovanie Cash4Life

Cash4Life je multištátna lotéria s potenciálnou výhrou 1 000 $ denne, na celý život (minimálne 20 rokov). V ďalšej alternatívnej cene víťaz dostáva 1 000 dolárov každý týždeň na celý život. Žrebovanie Cash4Life prebieha každý deň o 21:00 EST v New Jersey. Jeden lístok stojí 2 doláre a všetci zainteresovaní hráči si ho musia kúpiť do 20:45 EST.

Existujú dva spôsoby hry: hráči si môžu vybrať čísla sami na výplatnej páske alebo nechať počítač, aby si ich vybral. Výherná kombinácia musí mať 5 zhodných čísel od 1 do 60 plus číslo Cash Ball od 1 do 4.

Žrebovanie sa vykonáva pomocou certifikovaného softvéru na generovanie náhodných čísel. Výhercovia jackpotu Cash4Life sú informovaní e-mailom. Ceny pod 599,50 $ sa pripisujú na bankové účty hráčov. Akákoľvek cena nad rámec tohto limitu by sa mala uplatniť v štátnej lotérii v New Jersey.

Žrebovanie Cash4Life
žrebovania Eurojackpotu

žrebovania Eurojackpotu

Eurojackpot je európska lotéria s potenciálnou výhrou až 90 miliónov eur. Jeden tiket stojí 2 € a každá hra pozostáva z piatich čísel v rozmedzí 1-50. Na dokončenie výhernej kombinácie sú potrebné ďalšie dve euročísla od 1 do 10. Väčšina hráčov pristupuje k Eurojackpotu prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Žrebovanie Eurojackpotu prebieha v Helsinkách každý piatok o 20:00 a vo Fínsku o 21:00 talianskeho času. Hra sa začína o 6:00 a končí sa každý večer o 23:00. Hráči používajúci aplikáciu Eurojackpot môžu sledovať živé vysielanie žrebov. Udalosti sa zobrazujú aj v oficiálnych bulletinoch európskych a talianskych stávkových platforiem.

žrebovania Eurojackpotu
Zodpovedné hranie v lotériách

Zodpovedné hranie v lotériách

Pre gamblera je ťažké priznať, že má problém s hazardom. Spočiatku popierajú, kým sa neobjavia vážne následky. Niektorí stávkujúci sú dokonca podráždení, keď niekto spochybňuje ich hráčske návyky. Závislá osoba môže urobiť čokoľvek, aby skryla svoje problémy pred svojimi blízkymi. Dobrá vec je, že existuje veľa spôsobov, ako prekonať závislosť od hazardných hier.

Starostlivosť o seba je základným krokom k zodpovednému hraniu hazardných hier. Pre hráčov lotérie je dôležité, aby sa o seba starali, pretože duševné vyčerpanie je skutočné. Nastavenie prestávky môže pomôcť udržať kontrolu. Po dlhom hraní lotto hier online je dobré si oddýchnuť. Jogging, socializácia a chôdza môžu spôsobiť, že sa človek bude cítiť lepšie.

Hľadanie profesionálnej podpory je pravdepodobne ten najodvážnejší krok, aký môže hráč urobiť po tom, čo si uvedomí, že prekročil určité hranice. Viac by pomohlo porozprávať sa s niekým, kto hazardných hráčov nesúdi, ako je profesionálny poradca alebo finančný poradca. Rozprávanie o emocionálnej a finančnej záťaži je užitočné pri zmierňovaní stresu.

Pred zakúpením žrebu by mali tipujúci poznať svoje limity a byť ochotní akceptovať straty. Minimalizácia úrovne zapojenia je kľúčom k dodržaniu stanoveného rozpočtu. Definitívny rozpočet poskytuje jasný plán pre financie a percento príjmov, ktoré by mali ísť na losy. Rovné myslenie tiež pomáha riešiť problém s hazardom.

Človek by mal prevziať kontrolu nad svojimi myšlienkami, aby mohli zastaviť nutkanie, keď majú chuť staviť v nesprávny čas. Zodpovední hráči majú spoločné tieto názory:

  • Nie je možné predpovedať výsledok stávky v lotérii
  • Žiadny automat nie je splatný na výplaty
  • Šance nie sú v prospech nikoho
  • Dom bude mať vždy náskok pred hráčmi
  • Žiadna výhra nie je splatná
  • Žiadny konkrétny stroj nemôže zvýšiť svoje šance
  • Šťastný farebný džokej je mýtus
  • Nosenie určitého oblečenia alebo talizmanov nefunguje
Zodpovedné hranie v lotériách