Najnovšie Lotéria Výsledky za 2024

Výsledky lotérie sú súčasťou hry v lotérii. Aj keď to nie je koniec cesty, je to určite tá najvzrušujúcejšia časť procesu. Výsledky loto zobrazujú posledné čísla, ktoré boli vyžrebované pre konkrétne loto. Ak ste hrali lotto a vyžrebované čísla sa zhodujú s vašimi vybranými číslami, vyhrávate! Preto je pri lotériových hrách kľúčové poznať čerstvé výsledky lotérie. Tu vám poskytujeme najnovšie údaje o najnovších výkresoch.

Pozrite si všetky výsledky online lotérií ako: Cash for Life, El Gordo, EuroJackpot, EuroMillions, Lotto 6/49, MegaMillions, Mega-Sena, OZ Lotto, Powerball, SuperEnalotto
Veľa šťastia a dúfam, že je to váš šťastný deň!

Mega Millions je jednou z najväčších a najobľúbenejších lotérií v Amerike. Ponúka sa v 45 štátoch USA a tiež na Amerických Panenských ostrovoch a v District of Columbia. Lotéria, ktorú spravuje konzorcium s 12 lotériami, inzeruje minimálny jackpot vo výške 40 miliónov dolárov, ktorý sa vypláca v 30 ročných nástrojoch, ktoré každoročne rastú o 5 %. Toto neplatí, ak si výherca vyberie možnosť v hotovosti.

Zobraziť viac

Toto je jedna z najobľúbenejších amerických lotérií dostupných v 45 štátoch. Hrá sa aj v District of Columbia, na Amerických Panenských ostrovoch a v Portoriku. Prevádzkuje ho nezisková organizácia Multi-State Lottery Association. Lotéria sa začala v roku 1992. Vtedy sa žrebovanie konalo dvakrát týždenne.

Zobraziť viac

Toto nemusí byť prvé meno, ktoré človek spomenie pri otázke o veľkých lotériách, ale bude to prvé, na ktoré v Španielsku niekto pomyslí. Ide o najväčšiu lotériu na svete, pokiaľ ide o celkové vyplatené peňažné výhry. El Gordo znamená „ten tučný“. Začalo to ako prezývka pre prvú (najväčšiu) cenu, ale neskôr sa to stalo odkazom pre celú lotériu.

Zobraziť viac

EuroMillions je nadnárodná lotéria, ktorá spája hráčov z desiatich európskych krajín. Bol spustený 7. februára 2004. Francúzsko, Španielsko a Spojené kráľovstvo sa prvého žrebovania zúčastnili o šesť dní neskôr. Ostatní členovia sa zapojili do žrebovania, ktoré sa uskutočnilo v októbri toho istého roku.

Zobraziť viac

Ide o jackpot skupiny 18 krajín, ktorý sa hrá naprieč hranicami všetkých týchto krajín. Bol predstavený v roku 2012 a naďalej priťahuje záujem čoraz väčšieho počtu krajín v Európe. Aby hráči vyhrali túto lotériu, mali by si vybrať päť správnych možností z banku po 50 a dve doplnkové čísla z iného banku.

Zobraziť viac

SuperEnaLotto, bežne známa ako talianske loto, je jednou z najväčších lotérií na svete. Má masívne jackpoty a patrí medzi lotérie s najnižším kurzom. Od decembra 1997 sa v Taliansku žrebuje každý utorok, štvrtok a sobotu o 20:00.

Zobraziť viac

Megasena je brazílske lotto, ktoré umožňuje hráčom výber zo 60 čísel. Víťazi so všetkými šiestimi číslami získajú jackpot. Okrem toho, päťciferná výhra sa nazýva „Quina“ a štvorčíslová výhra je „Quadra“. Megasena sa žrebuje dvakrát týždenne v stredu a sobotu. Ide o populárnu lotériu, ktorá je známa vyššími kurzami a lacnými tiketmi.

Zobraziť viac

Lotto 6/49 je kanadská popredná moderná lotéria. Zaviedla ho v roku 1982 Interprovincial Lottery Corporation, orgán, ktorý ho dodnes spravuje. Bola to prvá kanadská lotéria, ktorá umožnila lovcom šťastia vyberať si čísla pre seba. Tento model neskôr prevzali všetky ostatné národné lotérie.

Zobraziť viac

10e Lotto Results

Rôzne spôsoby kontroly výsledkov lotérie

Rôzne spôsoby kontroly výsledkov lotérie

Netrpezlivo čakáte na kontrolu, či ste trafili jackpot v lotérii? Zaujíma vás, ako zistiť, či sa vaše šťastné čísla zhodujú s výhernou kombináciou? Nehľadaj ďalej! V tomto článku preskúmame rôzne spôsoby kontroly výsledkov lotérie, aby ste ušetrili čas a rýchlo zistili, či ste víťaz.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková