Kompletný zoznam 10 PaysafeCard lotériových stránok 2024

Paysafecard, predplatená online transakčná metóda, sa datuje do roku 2000, keď ju založila skupina podnikateľov z rakúskej Viedne. Od svojho uvedenia na trh uľahčuje online platby rovnako ako používanie hotovosti. Postupom času ju získali rôzne spoločnosti, ako napríklad Skrill v roku 2013. O dva roky neskôr spoločnosť Optimal Payments Group prevzala Skrill a zmenila značku na Paysafe Group. Firma má licenciu od Financial Conduct Authority of the UK (FCA) a spolupracuje so svetovo uznávanou kartou Mastercard.

V roku 2020 spoločnosť Paysafecard Group oznámila svoju integráciu so službami Google Pay a Apple Pay. Teraz je k dispozícii vo viac ako 49 krajinách po celom svete. S takouto nevyvrátiteľnou povesťou by sa dalo s istotou povedať, že Paysafecard je jednou z najbezpečnejších metód vkladu na hranie online lotérie.

Kompletný zoznam 10 PaysafeCard lotériových stránok 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Ako vykonať vklad s Paysafecard

Tu stávkujúci nájdu najlepšie online lotériové stránky, ktoré to akceptujú spôsob platby. Dokonca aj novozaložené lotto stránky sa oplatí pozrieť.

Paysafecard funguje ako predplatená poukážka. Zákazníci kupujú kódy Paysafecard online a v obchode v hodnotách od 10 do 100 USD. Distribútori týchto kódov sú uvedení na oficiálnych stránkach. Hráči Lotto si môžu jednoducho zakúpiť poukážku online po prihlásení sa do svojich účtov v online obchode s PIN kódmi Paysafecard.

Používatelia Android a Apple považujú aplikáciu Paysafecard za neuveriteľne užitočnú pri správe predplatených kódov. Aplikácia funguje ako úložisko pre všetky zakúpené PIN kódy. V prípade potreby používateľ odtiaľto skontroluje zostatok alebo použije QR kódy na uskutočnenie online transakcií.

Pre vklady na lotériovej stránke online je Paysafecard skvelou voľbou pre hráčov, ktorí nemajú bankové účty alebo sa obávajú online bezpečnosti. Poukaz je na jednorazové použitie, a preto udržuje hráča v anonymite, bez ohľadu na to, koľkokrát hrá lotto online. Niektorí tipujúci nevedia, ako uskutočniť vklady pomocou predplatených online kariet v online lotérii. Našťastie je tento proces jednoduchý a každý môže hrať s Paysafecard, ak bude postupovať podľa nižšie uvedených krokov.

 1. Zaregistrujte sa pomocou Paysafecard
 2. Zakúpte si predplatené kódy PIN od autorizovaného miestneho predajcu alebo online obchodníka
 3. Nájdite si online lotériovú stránku Paysafecard a vytvorte si účet
 4. Z ich spôsobov platby vyberte Paysafecard
 5. Zadajte 16-miestny kód na poukážke Paysafecard

Časový rámec transakcie a poplatky

Transakcia bude spracovaná okamžite a peniaze by sa mali okamžite prejaviť na účte lotto. Vklady sa neúčtujú, ale môže sa účtovať poplatok za konverziu meny (2%), ak sa mena požadovaná na stránke lotérie líši od meny na poukážke Paysafecard.

Špičkové lotériové stránky takmer neúčtujú poplatky za vklady. Hráči Lotto s najväčšou pravdepodobnosťou vkladajú v násobkoch 10 USD, takže jednoducho kombinujú PIN kódy, aby vyhovovali svojim potrebám. S predplatenými poukážkami je možné použiť percento zostatku z jedného kódu a zvyšok si ponechať pre budúce platby.

Ako vykonať výber s Paysafecard

Výplaty v lotérii sa zvyčajne uskutočňujú prostredníctvom bankového prevodu, ale najnovšie lotérie podporujú výbery pomocou My Paysafecard. Tu je návod, ako na to.

 • Otvorte si účet My Paysafecard online s rovnakými prihlasovacími údajmi na stránke lotérie
 • Otvorte odkaz na výplatu/výplatu v lotérii
 • Ako možnosť výberu vyberte Paysafecard
 • Uveďte registrovanú e-mailovú adresu
 • Zadajte sumu, ktorú chcete vybrať

Hráči Lotto si môžu na My Paysafecard vybrať akúkoľvek sumu od 20 do 1 000 $. Výšku môžu ovplyvniť aj limity stanovené lotériou. Spracovateľské poplatky za konverziu meny zvyčajne hradí prevádzkovateľ lotérie. Celý proces môže trvať približne 24 hodín, kým sa prostriedky dostanú na účet My Paysafecard.

Používateľ môže uskutočniť ďalší vklad do lotérie online alebo vybrať zostatok v bankomate s Paysafecard Mastercard. Gambleri, ktorí preferujú mobil, sa nemajú čoho obávať, pretože Paysafecard funguje na všetkých mobilných platformách.

Bezpečnosť a ochrana na Paysafecard

Jednou z najväčších výziev, ktorým čelia online loto hráči, je nájsť bezpečné spôsoby platby. Poznanie funkcií, ktoré zaisťujú bezpečnosť transakcií, je prvoradé. Je známe, že predplatené poukážky používajú neplnoletí a používatelia bez bankového účtu.

Sú to však niektoré z najbezpečnejších spôsobov transakcií s a lotériová stránka online. Používatelia si vyberú z preddefinovaných hodnôt a použijú údaje o karte na zaplatenie losov. Vo svete hazardných hier je používanie rozšírenejšie, pretože stávkujúci si cenia svoje súkromie viac ako ktorékoľvek iné publikum.

Úroveň bezpečnosti používania Paysafecard pre vklady a výbery do lotérií je bezkonkurenčná. Zákazníci nemusia pri kúpe predplateného PIN kódu v miestnych obchodoch zverejňovať svoje bankové údaje alebo údaje o karte. Keďže ide o poukážku, uchováva dôverné údaje v bezpečí a udržuje hráča lotérie v anonymite.

Vzhľadom na to, že najvyššie poukážky stoja 100 dolárov, suma, ktorú možno stratiť v nepravdepodobnom prípade podvodu, nie je príliš veľká. Prostredníctvom Paysafecard môžu používatelia potvrdiť svoju finančnú históriu a vykonávať anonymné platby pomocou QR kódov.

Možnosti zákazníckej podpory Paysafecard

Platobné riešenie môže byť fantastické, ale ak je zákaznícka podpora ťažko dostupná, mnohí sa tejto službe budú vyhýbať. Paysafecard pristupuje k svojim zákazníkom s maximálnou úctou, pretože obchodný úspech závisí od klientely.

Vynikajúci zákaznícky servis je o ocenení času klienta, príjemnom prístupe a ponuke užitočných zdrojov. Cieľom Paysafe Group nie je len splniť očakávania, ale posunúť veci na vyššiu úroveň tým, že zabezpečí, aby užívatelia mali skvelý zážitok. Ako také otvorili tieto komunikačné kanály:

 • Živý chat: Ide o automatizovaný systém zasielania správ, kde zákazníci posielajú svoje otázky a získavajú odpovede od Lary, virtuálnej asistentky (bota). Lara ponúka okamžitú podporu kedykoľvek a každý deň.
 • Centrum pomoci: Množstvo informácií o Paysafecard nájdete v tejto časti. K dispozícii je tiež vyhľadávač na zadávanie konkrétnych otázok.
 • Servisná horúca linka: Pre každý región/krajinu existuje telefónne číslo pre naliehavé otázky. Môžu sa účtovať poplatky podľa miestnych sadzieb.
 • Online kontaktný formulár: Tu zákazník odošle svoje otázky týkajúce sa služby a krok za krokom vyplní informácie. Žiadosti sú vybavené do 24 hodín.

Keďže Paysafecard je nadnárodná spoločnosť, zákaznícka podpora je dostupná v 29 jazykoch vrátane angličtiny, španielčiny, ruštiny, arabčiny, dánčiny, gréčtiny, nemčiny a portugalčiny.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková