Kompletný zoznam 10 Neteller lotériových stránok 2024

Väčšina online tipujúcich má Neteller na svojom zozname preferovaných spôsobov platby. Tento platobný prostriedok je príťažlivý pre jeho jednoduché použitie. Neteller vlastní a prevádzkuje britská spoločnosť Paysafe Group. Vznikla už v roku 1999. Až do roku 2000 však začala spracovávať platby za online hazardné hry vrátane lotérií.

Keď sa spoločnosť dostala do platieb za online hazardné hry, až 95 % jej príjmov pochádzalo z tohto toku príjmov. Niektoré výnimočné funkcie, vďaka ktorým je Neteller taký populárny, zahŕňajú nízke poplatky, užívateľskú prívetivosť a bezpečnosť. Ponúka tiež prémiové členstvo pre zákazníkov s vysokým obratom známych ako Neteller VIP.

Kompletný zoznam 10 Neteller lotériových stránok 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Ako vykonať vklad cez Neteller

Aby hráči mohli hrať akúkoľvek online lotériu, musia vložiť peniaze na svoju webovú stránku online lotérie. Cena lístka sa líši medzi rôznymi online lotériové stránky. Výška vkladu je zvyčajne informovaná zmluvnými podmienkami stránky spolu s počtom lístkov do lotérie, ktoré si chce hráč kúpiť.

Hráči, ktorí vkladajú pomocou Neteller, by mali postupovať podľa nasledujúcich krokov:
Na začiatok sa hráči musia prihlásiť do svojho online lotériového účtu, odkiaľ si zakúpia lístky do lotérie. Hráč bude musieť navštíviť oficiálnu webovú stránku lotérie. Pred pokračovaním môžu skontrolovať, či webová stránka alebo kasíno ponúka Neteller ako možnosť platby. Hráč tiež potrebuje mať účty Neteller s dostatkom finančných prostriedkov, aby mohol uskutočniť úspešný vklad.

Pokiaľ má hráč účet v Neteller, musí kliknúť na možnosť platby Neteller na stránke online kasína alebo online lotérie, aby mohol začať proces platby. Potom budú presmerovaní na stránku spracovania platieb, na ktorej musia zadať príslušné podrobnosti.

Začiatočníci budú musieť zadať e-mailovú adresu Neteller, na ktorú sa vkladajú peniaze, spolu s ďalšími informáciami, ako je používateľské meno a suma. Po potvrdení podrobností sa hráči dostanú do vyskakovacieho okna Neteller, kde musia zadať heslo a potvrdiť transakciu.

Čas spracovania vkladu

Ako väčšina online metódy vkladu do lotérie, Neteller ponúka okamžité vklady. Môže však trvať niekoľko minút, kým sa vklad objaví na zostatku kasínového účtu na niektorých lotto stránkach, zvyčajne kvôli problémom s návštevnosťou a backendom. Celý proces vkladu je možné vykonať prostredníctvom smartfónu.

Ako vykonať výber s Neteller

Hráči si môžu ľahko vybrať výplaty z lotérie. Na spustenie procesu sa používatelia musia prihlásiť do svojich online herných účtov a potvrdiť, či majú dostatok prostriedkov na čerpanie požadovanej sumy. Hráči by si pred výberom mali dať pozor na dane a spracovateľské poplatky.

Od hráčov lotérie sa vyžaduje, aby prešli na bankovú stránku lotérie a vybrali si Neteller ako preferovaný spôsob výberu. Ďalším krokom je vyplnenie údajov o výbere, ako je názov účtu Neteller a suma výberu. Online lotéria spracuje žiadosť o výber a odošle prostriedky na účet Neteller používateľa.

Transakčné limity

Neteller vyniká svojimi transakčnými limitmi. Minimálne limity výberu sa líšia v závislosti od krajiny používateľa, čo je v priemere 40 na transakciu.

Maximálne limity výberu sa líšia v závislosti od stavu účtu používateľa. Napríklad hráč online lotérie s VIP účtom bude mať oveľa vyšší limit transakcií ako používateľ so štandardným účtom.

Navyše väčšina online lotérií má zvyčajne nastavené limity výberu bez ohľadu na použitú možnosť platby.

Časy spracovania

Výbery Neteller zvyčajne trvajú oveľa dlhšie ako vklady. Čas strávený na rôznych webových stránkach online lotto sa však líši. Väčšina výberov trvá tri dni. Akonáhle lotéria uvoľní vybraté prostriedky na hráčov Neteller účet, prostriedky by mali byť používateľovi okamžite k dispozícii.

Výber prostriedkov cez mobilný telefón

Stávkujúci, ktorí radi hrajú hazardné hry na cestách, môžu vyberať peniaze cez Neteller zo svojich mobilných telefónov. Proces je podobný ako pri výbere z počítača, len rozhranie je mierne odlišné, pretože je optimalizované pre mobilné telefóny.

Bezpečnosť a ochrana v spoločnosti Neteller

Neteller je a bezpečný a bezpečný spôsob platby, súdiac podľa mnohých recenzií od používateľov v priebehu rokov. To je jeden z dôvodov, prečo jeho popularita v hazardnom priemysle neustále stúpa do nových výšin. Na začiatok, Neteller nikdy nezdieľa žiadne osobné a bankové informácie používateľa so žiadnymi tretími stranami, aby zaistil maximálne súkromie a bezpečnosť.

Ako funguje bankovníctvo s Netellerom

Neteller používa technológiu elektronického softvéru na prepojenie lotériových účtov používateľov s ich bankovým účtom, čím uľahčuje transakcie. Používatelia môžu načítať svoje účty Neteller pomocou mnohých dostupných možností vrátane priamych bankových prevodov.

Bezpečnostné funkcie Neteller

  • Šifrovanie: Neteller využíva najmodernejšie šifrovacie nástroje pre všetky transakcie. To pomáha zaistiť, že všetky transakcie zostanú bezpečné, aj keď sú prerušené.
  • Overenie: Všetky transakcie Neteller musia byť overené a schválené majiteľmi účtu, aby mohli byť spracované. Štandardný spôsob, ako to urobiť, vyžaduje, aby používatelia zadali svoje používateľské meno a heslo. Používatelia však môžu zapnúť funkciu dvojfaktorovej autentifikácie a pridať tak ďalšiu vrstvu zabezpečenia.

Používatelia Neteller by si mali dávať pozor na akékoľvek podozrivé aktivity vo svojich účtoch. Mali by okamžite nahlásiť nerozpoznané aktivity účtu. Používatelia by tiež mali vykonať náležitú starostlivosť, aby zabezpečili, že online lotéria je legitímna.

Možnosti zákazníckej podpory spoločnosti Neteller

Zákaznícky servis Neteller je hodnotený vyššie ako väčšina jeho konkurentov. Spoločnosť investovala pomerne veľa do zákazníckych služieb vrátane nových technológií, aby zabezpečila, že všetci používatelia budú mať prístup k pomoci, kedykoľvek ju budú potrebovať. Zástupcovia zákazníckeho servisu vždy reagujú profesionálne, ale s priateľským tónom. V závislosti od použitého komunikačného kanála to však zvyčajne trvá dlhšie, než by väčšina používateľov preferovala, kým dostane odpoveď. Je to hlavne kvôli vysokému počtu používateľov Neteller.

Dostupné možnosti podpory

  • Živý chat: Používatelia Neteller majú prístup k živému chatu z oficiálnej webovej stránky. Treba poznamenať, že odpovede na živý chat od spoločnosti Neteller pochádzajú od robota AI a nie od skutočnej osoby. Používatelia však zvyčajne získajú užitočné informácie a odpovede na svoje obavy zo živého chatu.
  • Sociálne médiá: Používatelia môžu tiež získať pomoc, ktorú potrebujú, z účtov sociálnych médií Neteller. Účty sú zvyčajne aktívne po celú dobu.
  • Neteller fórum: Používatelia môžu tiež získať prístup k informáciám alebo k pomoci, ktorú potrebujú od ostatných používateľov Neteller, ak sa pridajú na fórum Neteller. Fórum je veľmi užitočné pre používateľov s naliehavými problémami.

Bohužiaľ, Neteller neponúka zákaznícke služby prostredníctvom telefónu alebo e-mailu. Teda s výnimkou majiteľov VIP účtov. Kontaktné informácie sú obmedzené na VIP členov.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková