Kompletný zoznam 10 PayPal lotériových stránok 2024

PayPal patrí medzi najbezpečnejšie a najrýchlejšie spôsoby platby online. Akceptuje ho niekoľko online lotériových stránok ako Megarush a Crazy Lottos. PayPal, založený pred pätnástimi rokmi, je jednou z najefektívnejších elektronických peňaženiek a má milióny registrovaných používateľov na celom svete. Hráči môžu používať PayPal na nákup losov, uzatváranie stávok, vklady a výbery. Je tiež celkom jednoduché otvoriť si PayPal účet.

Vyžaduje si to jednoduché osobné údaje a dá sa to urobiť online. Celý proces netrvá dlhšie ako niekoľko minút. Hoci je veľmi populárna, pred hraním je dôležité skontrolovať, či webová stránka lotérie akceptuje Paypal.

Kompletný zoznam 10 PayPal lotériových stránok 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

Ako vykonať vklad cez PayPal

Najlepšie lotériové stránky umožňujú hráčom uskutočňovať vklady pomocou systémov PayPal. Tento proces je rýchly, jednoduchý a bezpečný ako väčšina poskytovateľov elektronických peňaženiek. Po prvé, hráč musí mať aktívny PayPal účet s finančnými prostriedkami.

Ak chcete doplniť online lotériovú stránku, hráči by sa mali prihlásiť do svojho účtu a prejsť na možnosť pokladne z ponuky. Potom si vyberú možnosť PayPal z dostupné možnosti vkladu.
Ďalej nasleduje presmerovanie na zabezpečený systém PayPal, ktorý bude vyžadovať, aby sa prihlásili do svojho Paypal účtu.
Potom zadajú sumu vkladu a potvrdia dokončenie procesu vkladu.

Pripojenie PayPal k banke

  • Poskytovateľa je možné prepojiť s bankovým účtom. V hornej časti stránky vyberte peňaženku. Potom vyberte možnosť Prepojiť bankový účet a vyberte svoju registrovanú banku.
  • Hráči si môžu vybrať „Nevidíš svoju banku?“ v spodnej časti, ak nie je v zozname k dispozícii. Prepojenie s bankou je možné vykonať okamžite online alebo manuálne v bankovej hale.
  • Hráči môžu uskutočniť priamy vklad u poskytovateľa kliknutím na záložku peňaženky a výberom možnosti „Previesť peniaze“. Potom si vyberú možnosť „pridať peniaze k vášmu zostatku“.
  • Ďalej by si mali vybrať svoju banku a pridať sumu, ktorú chcú previesť. Nakoniec kliknú na „Pridať“ a počkajú 3 až 5 dní na prostriedky.
  • Poskytovateľom schválený denný limit vkladu je 5 000 USD.

Vklady je možné uskutočniť aj prostredníctvom aplikácií pre mobilné telefóny alebo prehliadačov. Toto je dnes najpopulárnejšia metóda, ktorú používajú používatelia PayPal, a to ako pri online nákupoch lotériových tiketov, tak aj pri bežných transakciách.

Ako vykonať výber cez PayPal

Je ľahké prijímať výplaty z lotérie na účet PayPal. To je možné po prijatí výhry na lotériový účet. Na karte „pokladník“ si víťaz lotérie vyberie možnosť „PayPal“.

Potom zadajú sumu, ktorú chcú vybrať, a potom e-mailovú adresu pripojenú k ich účtu PayPal. Transakcia je úspešná po potvrdení transakcie. Môžete tiež požiadať a pripojiť debetnú alebo kreditnú kartu PayPal k svojim lotériovým stránkam.

Po prihlásení do účtu poskytovateľa prejdú na možnosť peňaženky a vyberú „Previesť peniaze“. Potom si vyberú možnosť „prevod do vašej banky“. Potom si vyberú svoju banku, na ktorú vloží vybraté prostriedky, a kliknú na pokračovať. Zadajte minimálnu sumu, kliknite na tlačidlo Ďalej, skontrolujte požiadavku na prevod a vyberte možnosť Previesť teraz

Limit výberu

Denný limit výberu u poskytovateľa je 5 000 USD. Spracovanie prostriedkov od poskytovateľa na váš bankový účet trvá 3 až 5 pracovných dní.

Ak sa však vaše prostriedky prejavia na vašom bankovom účte dlhšie, môžete sa obrátiť na oddelenie starostlivosti o zákazníkov PayPal a informovať sa o príčinách spôsobených nepríjemností.
Jednou z najlepších vecí je, že je pohodlné a jednoduché vyberať prostriedky na svojom mobile.

Najprv si môžete stiahnuť mobilnú aplikáciu poskytovateľa, ktorá je k dispozícii pre používateľov iOS a Android. Potom spustíte jeden zo spôsobov platby a vyberiete sumu, ktorá nepresahuje denný limit.

Môžete sa tiež prihlásiť do účtu svojho poskytovateľa pomocou mobilných webových prehliadačov, ako sú Google Chrome a Firefox, a spustiť proces odstúpenia od zmluvy.

Je to také jednoduché a efektívne!

Bezpečnosť a bezpečnosť v PayPal

PayPal, renomovaná online platobná platforma, je známa svojimi príkladnými bezpečnostnými a bezpečnostnými funkciami. Kým legálne online lotérie podniknete ďalšie kroky na zvýšenie ochrany finančných údajov hráčov, PayPal poskytuje ďalšie úrovne ochrany. Spoločnosť nepretržite monitoruje každú transakciu.

To chráni hráčov pred online podvodmi, krádežou identity a e-mailovým phishingom.

PayPal funguje prostredníctvom e-mailových potvrdení a bezpečnostných kľúčov. Používatelia dostanú e-mail po každej bankovej transakcii. Ak transakciu neiniciovali, môžu upozorniť PayPal na okamžitú akciu.

Viacúrovňové overenie a šifrovanie

Bezpečnostný kľúč PayPal vyžaduje pri prihlasovaní do účtu používateľa dvojfaktorové overenie. Používateľ okrem hesla dostane na svoj telefón prostredníctvom SMS dočasný bezpečnostný kód na overenie.

Takéto funkcie chránia používateľa pred oklamaním hackermi a online podvodníkmi. Funkcia end-to-end šifrovania zabraňuje uchovávaniu údajov používateľa a transakcií fondov pred podvodníkmi.

PayPal to dosahuje tým, že akceptuje iba zabezpečené pripojenia a implementuje pripnutie kľúča v aplikáciách pre iOS a Android po tom, čo používateľ pristúpi k účtu.

Prvým opatrením pri používaní služby PayPal je zabezpečenie bezpečného internetového pripojenia. Ďalšia vec je riadok URL s adresou „HTTPS“ pred názvom domény, čo je záruka, že ide o zabezpečenú stránku!

Možnosti zákazníckej podpory PayPal

Možnosti zákazníckej podpory dostupné v PayPal zahŕňajú telefónne hovory, centrá správ a centrá riešenia problémov. Telefonická podpora je poskytovaná v rôznych jazykoch, aby vyhovovala rôznym krajinám/regiónom, ktorým spoločnosť poskytuje služby. Používatelia však musia volať podľa poskytnutých časových plánov.

Používatelia môžu tiež získať pomoc od tímu podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni zdvihnutím lístka so svojou e-mailovou adresou. V porovnaní s telefonovaním to však trvá dlhšie.

Centrá riešenia problémov umožňujú zákazníkom nahlásiť problém alebo nadviazať na nevybavený problém.
Tím podpory PayPal je dostupný prostredníctvom nasledujúcich telefónnych čísel:

  • (402) 935-7733 pre neoprávnené chyby
  • 888-221-1161

Je potrebné kontaktovať tím podpory PayPal, pretože je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vážia si svojich zákazníkov a poskytujú im potrebnú podporu. Napríklad po kontaktovaní im pridelia číslo lístka a pridelia člena, ktorý pomôže vyriešiť problém.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková