Kompletný zoznam 10 Skrill lotériových stránok 2024

Ako populárna online elektronická peňaženka Skrill naďalej priťahuje spotrebiteľov, ktorí hľadajú lacný spôsob prevodu peňazí na internete. Len niekoľkými kliknutiami môže kupujúci vložiť a rozptýliť finančné prostriedky prostredníctvom poskytovateľa platieb, ktorý je teraz jednou z popredných platobných služieb na celom svete.

Pre peer-to-peer, elektronické prenosy, webová lokalita a aplikácia poskytujú rozsiahle funkcie. Skrill, ktorý je plne licencovaný v oblastiach prevádzky, využíva silu online prístupu na vytvorenie ľahko použiteľnej a intuitívnej elektronickej peňaženky pre každodenných používateľov internetu.

Kompletný zoznam 10 Skrill lotériových stránok 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
Fact CheckerSamuel OseiFact Checker

V roku 2001 bol Skrill uvedený na trh v Spojenom kráľovstve ako Moneybookers. Od tej doby sa vlastníctvo niekoľkokrát zmenilo. V roku 2007 spoločnosť Investcorp získala spoločnosť ewallet. Do roku 2015 zaplatil Optimal payments za firmu 1,1 miliardy EUR. Optimal Payments zmenila svoj názov na Paysafe Group a zmenila aj názov Moneybookers na Skrill.

Pre používateľov Skrill, je ľahké vkladať prostriedky na účet. Služby platformy sú dostupné prostredníctvom oficiálnej webovej stránky alebo mobilnej aplikácie. Mobilná aplikácia, ktorá je k dispozícii pre Android aj iOS, vyžaduje, aby si používateľ stiahol aplikáciu do smartfónu. Pred odoslaním peňazí sa spotrebitelia musia zaregistrovať, aby si založili účet.

Registrovať

Skrill ako skúsený poskytovateľ online finančných služieb umožňuje registrovaným používateľom prevádzať peniaze globálne. Používateľský účet je digitálna peňaženka, kde vkladá peniaze pomocou bankových prevodov, kreditných/debetných kariet alebo iných účtov elektronickej peňaženky. Registrácia je bezplatná. Stačí prejsť na oficiálnu webovú stránku Skrill, nájsť a kliknúť na tlačidlo 'Registrácia'.

Po potvrdení svojej e-mailovej adresy musí používateľ poskytnúť ďalšie informácie vrátane mena, telefónneho čísla a krajiny pobytu. Po výbere meny registrujúci potvrdia, že e-mailová adresa funguje. Skrill pošle e-mailom odkaz na overenie e-mailovej adresy.

Výber silného hesla pomáha udržiavať účet Skrill používateľa v bezpečí. Webová stránka vyžaduje aspoň osem znakov vrátane aspoň jedného čísla, jednej veľkej abecedy a jedného jedinečného znaku, aby sa zabezpečilo, že heslo spĺňa bezpečnostné parametre webovej stránky.

Po prečítaní zmluvných podmienok používateľ jednoducho klikne na tlačidlo „Registrovať“ a prejde na ďalší krok, ktorý zahŕňa vyplnenie formulára, ktorý vyžaduje, aby registrujúci zadali adresu bydliska, dátum narodenia a ďalšie osobné údaje.

Ako vykonať vklad

Skrill ponúka rôzne spôsoby vkladania prostriedkov. Majte na pamäti, že platforma má minimálny vklad 50 $ a maximálny vklad 20 000 $ mesačne.

Prevod so Skrill

Používatelia môžu prevádzať peniaze z bankového účtu. K dispozícii je tiež možnosť rýchleho prevodu, ktorá umožňuje zákazníkovi zadať podrobnosti o bankovom účte do elektronickej peňaženky a získať tak okamžitý prístup k finančným prostriedkom. V opačnom prípade môže prevod prostriedkov z banky trvať niekoľko dní. Poskytovatelia prevodu, ako sú WebPay a UPI, tiež ponúkajú používateľom bezproblémový spôsob financovania účtu Skrill.

Elektronická peňaženka

Paysafecards a Neteller sú možnosti elektronickej peňaženky ponúkané používateľom na okamžité prevody peňazí na platforme Skrill. Zákazníci môžu tiež previesť prostriedky z iného účtu Skrill na vloženie peňazí.

Poskytovatelia hotovosti

V závislosti od oblasti bydliska ponúkajú miestne spôsoby platby, ako napríklad Pago Efectivo, Banorte, ServiPage a Boleto, možnosti hotovostného vkladu na účet Skrill.

kryptomena

Od roku 2018 Skrill umožňuje zákazníkom previesť kryptomenu na financovanie účtu, vrátane bitcoínov a bitcoinov hotovosti. Aplikácia Bitcoin uľahčuje prevody digitálnej meny do Skrill.

Prevod prostriedkov

Po registrácii účtu a vklade prostriedkov je prevod peňazí pomocou Skrill jednoduchý proces. Spotrebiteľ sa môže prihlásiť do účtu na oficiálnej webovej stránke alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie zadaním podrobností o účte.

Ak chcete spustiť prevod prostriedkov, prejdite do ponuky a kliknite na tlačidlo „Poslať peniaze“. Elektronická peňaženka vyzve používateľov, aby zadali informácie o príjemcovi, vrátane adresy a e-mailovej adresy.

Keď odosielateľ vyberie platobnú menu a sumu, môže potvrdiť podrobnosti transakcie, prijať podmienky služby a dokončiť prevod peňazí. Pre používateľov lotérie si Skrill vybudoval solídnu online reputáciu pre bezproblémové prevody peňazí, vďaka čomu je nákup tiketov rýchly a jednoduchý.

Vyzdvihnúť peniaze

Po vyžiadaní finančných prostriedkov stiahnutie, proces môže trvať až 5 pracovných dní, kým peniaze prídu na bankový účet. Vstupom do ponuky Skrill „Vybrať“ používateľ klikne na tlačidlo „Vybrať teraz“ pod možnosťou „Bankový účet“ webovej stránky.

Keď spotrebiteľ zadá požadovanú sumu, musí kliknúť na tlačidlo „Ďalej“, aby sa zobrazila minimálna a maximálna suma výberu povolená pre účet. Limity výberu sa môžu líšiť od účtu k účtu v závislosti od množstva peňazí dostupných na účte, od toho, či má majiteľ účtu VIP status, alebo od iných určujúcich faktorov.

Keď sa zobrazí stránka s informáciami o výbere, majiteľ účtu dokončí výber kliknutím na „Potvrdiť“. Náklady na poplatky za výber si môžu majitelia účtu pozrieť na stránke Poplatky Skrill a v časti „Výber“ účtu.

Výber prostriedkov prostredníctvom mobilnej aplikácie je podobný, čo umožňuje používateľom požiadať o prostriedky iba niekoľkými kliknutiami na potvrdenie sumy, typu meny a bankového účtu.

Bezpečnosť

Skrill je oprávnená pôsobiť v rôznych krajinách po celom svete. Platforma je regulovaná FinCEN v Spojených štátoch a FCA v Spojenom kráľovstve a dodržiava prísne finančné regulačné požiadavky vrátane poskytovania robustného zabezpečenia na ochranu klientskych účtov.

Používatelia by mali potvrdiť, že webová stránka, na ktorú pristupujú, je v skutočnosti oficiálnou stránkou Skrill a nie klonovanou stránkou. Skontrolujte URL adresu v hornej časti stránky a potvrďte, že visiaci zámok DigiCert Inc. je viditeľný, aby ste zaistili bezpečnú finančnú transakciu. Spoločnosť funguje od roku 2001 a vybudovala si solídnu online reputáciu v oblasti zabezpečenia a bezpečnosti.

Zákaznícka podpora

Skrill ponúka množstvo možností zákazníckej podpory. Používatelia môžu kontaktovať Skrill telefonicky. Pohodlní zástupcovia zákazníckej podpory sú k dispozícii, aby odpovedali na otázky a ponúkli rady týkajúce sa používania platformy.

Zákazníci môžu tiež poslať správu Skrill kliknutím na tlačidlo „Odoslať správu“ na webovej stránke, čím dostanú písomnú odpoveď. Prístup k podpore je tiež ľahko dostupný prostredníctvom možnosti chatu na webe.

  • Telefonická podpora – 855-719-2087

Za viac ako desať rokov sa Skrill rozrástol na giganta finančných služieb. Poskytnutím prístupu k vysoko intuitívnej platforme prevodu peňazí online si spoločnosť vybudovala silnú reputáciu.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková