6D Lotto Results

6D Lotto prevádzkuje filipínsky charitatívny lotériový úrad. Žrebovanie prebieha každý utorok, štvrtok a sobotu o 21:00. Je považovaná za jednu z najjednoduchších lotériových hier. Hráč vyberie šesť číslic medzi nulou a deviatkou.

Hlavná cena je rozdelená medzi celkový počet výhercov, takže čím menej výhercov bude, tým vyššia bude cena na osobu. Ceny nie sú v tejto lotérii prehnane vysoké, ale dostatočne veľké na to, aby zmenili víťaza.

Žrebovanie lotérie sa vysiela naživo v televízii a naživo sa vysiela na stránkach sociálnych médií. Príležitostne sa deň žrebovania môže zmeniť, ak je významný štátny sviatok. Výsledky prinesie aj niekoľko webových stránok. Ak si chcete uplatniť nárok na jednu z väčších cien, budete musieť uviesť svoje meno a podpis na zadnú stranu tiketu a mať dve formy preukazu totožnosti.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková