Austria Lotto Results

Rakúska lotéria, známa aj ako 6/45, je preferovanou lotériou pre Rakúšanov a ďalších hráčov na celom svete. Ide o dvojtýždňové loto v hodnote 1,20 EUR, kde si hráči musia vybrať šesť zo 45 čísel, aby mali šancu vyhrať minimálny jackpot vo výške 1,5 milióna EUR. Vstupenky je možné zakúpiť u autorizovaných predajcov, ak sa fyzicky nachádzajú v Rakúsku. Lístky je možné zakúpiť aj online v Rakúsku aj mimo neho.

Žrebuje sa dvakrát týždenne v stredu a nedeľu. Hráči si môžu overiť, či sú víťazmi, sledovaním rakúskeho televízneho kanála ORF 2 počas žrebovania. Výsledky nájdete aj v rakúskych novinách a na stránke win2day.at.

Hráči mimo Rakúska sa môžu prihlásiť na webovú stránku, kde si zakúpili vstupenky, a vidieť zobrazené výsledky. Hráči majú neuveriteľné tri roky na to, aby si vyžiadali cenu, ktorá bude vyplatená iba ako paušálna suma bez možnosti ročnej platby.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková