Ekstra Pensja Results

V Poľsku je jednou z najobľúbenejších lotérií Ekstra Pensja. Táto lotéria sa žrebuje každý deň v týždni o 21:00. Žrebovanie zahŕňa čísla od 1 do 35 a hráči si na svoj tiket vyberú päť čísel z tohto rozsahu. Potom si vyberú bonusové číslo, ktoré je medzi jedna a štyri.

Aby hráč vyhral, musí správne vybrať všetky svoje možnosti. Existuje niekoľko stránok, ktoré zverejňujú výherné čísla hneď po žrebovaní, no možno ich vidieť aj naživo v televízii.

Malé ceny je možné prevziať osobne u predajcov, no pri vstupenkách zakúpených online sa výhra automaticky pripíše na účet. V prípade väčších výhier je potrebné uplatniť reklamáciu u prevádzkovateľa lotérie.

Lotéria je otvorená len pre tých, ktorí sú rezidentmi Poľska, a existuje množstvo rôznych možností na hranie hry, vrátane nákupu tiketov vopred a využitia multiplikátora.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková