Lotto India Results

Lotto India je exkluzívna online lotéria, ktorá je k dispozícii hráčom v Indii a na celom svete. Dá sa hrať cez oficiálnu webovú stránku, lotto-india.com, mobilnú aplikáciu alebo lotériových agentov tretích strán. Žrebovanie prebieha dvakrát týždenne v utorok a piatok a stojí 40 ₹ za vstup.

Existuje 12 výherných úrovní s jackpotom pevne stanoveným na 40 miliónov ₹ (približne 500 000 USD) bez prevrátenia. Príležitostne sa koná žrebovanie nárazníkov, kde jackpot dosiahne 400 miliónov ₹ (približne 5 miliónov USD).

Pre hru si hráči vyberú šesť čísel od 1 do 50 a jednu žolíkovú loptičku od 1 do 5, pričom všetkých sedem čísel sa zhoduje, aby vyhrali jackpot. Keďže ide o online hru, všetkým výhercom budú automaticky pripísané všetky výhry. Hráči si však môžu skontrolovať svoje čísla na lotto-india.com, aby zistili, či vyhrali.

Hráči na oficiálnej stránke budú v prípade výhry jackpotu informovaní telefonicky. Výhry jackpotov sa vyplácajú ako jednorazové sumy priamo na bankový účet hráča do štyroch týždňov od overenia.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková