Mega Millions Results

Mega Millions je jednou z najväčších a najobľúbenejších lotérií v Amerike. Ponúka sa v 45 štátoch USA a tiež na Amerických Panenských ostrovoch a v District of Columbia. Lotéria, ktorú spravuje konzorcium s 12 lotériami, inzeruje minimálny jackpot vo výške 40 miliónov dolárov, ktorý sa vypláca v 30 ročných nástrojoch, ktoré každoročne rastú o 5 %. Toto neplatí, ak si výherca vyberie možnosť v hotovosti.

Žrebovanie lotérie prebieha každý utorok a piatok o 23:00 východného času, a to aj počas sviatkov. Toto sa deje v štúdiách WSB-TV v Atlante v štáte Georgia. Víťazné čísla vyhlasujú hostitelia Carol Blackmon, John Crow a Sabrina Cupit. Milióny lotériových hráčov a fanúšikov sledujú vyhlásenie najnovšieho amerického milionára. Jackpot sa zvyšuje pri každom žrebovaní, keď sa nevyhrá.

Mega Millions bola predtým známa ako The Big Game. V roku 1996 bola premenovaná na The Big Game Mega Millions predtým, ako bola vypustená prvá časť pre jej súčasný názov.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
O

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková