Super Lotto Results

Super Lotto je najobľúbenejšia hra hraná na Ukrajine a je otvorená pre hráčov z celého sveta. Hráči na Ukrajine si môžu kúpiť vstupenky na POS termináloch, na oficiálnej webovej stránke UNL, cez aplikáciu alebo cez SMS. Hráči mimo Ukrajiny si túto lotériu môžu užiť online prostredníctvom agentov tretích strán.

Žrebuje sa dvakrát týždenne a stojí len 15 UAH (0,50 €) za vstup. Jackpot je minimálne 3 milióny UAH, ale kvôli neobmedzenému prevráteniu môže dosiahnuť až 33 miliónov UAH.

Hráči si vyberú 6 čísel zo skupiny 1-52, pričom sa zhodujú so všetkými 6 číslami, aby vyhrali jackpot. Super Lotto sa žrebuje naživo v Kyjevskej televízii, pričom online hráči sú automaticky informovaní o každej výhre. Hráči majú 6 mesiacov na uplatnenie nároku a budú musieť ísť do ústredia UNL pre výhry nad 25 000 UAH.

Dokonca aj hráči zo zahraničia budú musieť cestovať, aby si vyzdvihli túto paušálnu platbu. Výhry sú zdanené 19,5% s možnosťou ďalšieho zdanenia pre zámorských hráčov.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková