UK Lotto Results

Hlavné žrebovanie lotérie Spojeného kráľovstva sa koná v stredu a v sobotu večer. Očíslované loptičky sa žrebujú zo stroja, aby sa z tohto žrebovania vytvorili výherné čísla. Žrebuje sa šesť hlavných čísel a jedno bonusové loptové číslo. Výhercovi hlavného jackpotu stačí mať šesť hlavných čísel. Ak majú päť, môžu vyhrať pomerne vysokú cenu, ak si namiesto jedného z čísel hlavného žrebovania vybrali číslo bonusovej loptičky.

Najlepšie miesto na kontrolu výherných čísel je na webovej stránke Národnej lotérie. Tým sa výsledky zverejnia do niekoľkých hodín od žrebovania. Žrebovanie sa v minulosti vysielalo na jednom z hlavných televíznych kanálov a hoci ho stále možno vidieť v televízii, teraz sa vysiela na vlastnom kanáli Národnej lotérie na YouTube. Hráči sa môžu prihlásiť na odber kanála a dostávať upozornenia na žrebovania.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková