Všeobecné zásady

David O'Reilly
PublisherDavid O'ReillyPublisher
WriterMartina NovákováWriter

Zásady ochrany osobných údajov

My v LottoRanker vieme, že zhromažďovanie osobných údajov našich používateľov môže byť dôležité, ale rovnako dôležité je chrániť informácie našich používateľov a zabezpečiť, aby boli ich súkromné informácie v bezpečí. Informácie používame iba na povinné účely.

Každý, kto navštívi webovú stránku LottoRanker, súhlasí so súhlasom s našimi zmluvnými podmienkami, zásadami ochrany osobných údajov a súborov cookie. Tu nájdete, z akých dôvodov používame informácie o našich návštevníkoch.

Používateľ má právo prestať používať túto webovú stránku, ak nesúhlasí s niektorou z našich zásad uvedených v našich zásadách ochrany osobných údajov. Vyhradzujeme si právo v prípade potreby zmeniť naše zásady. Nie sme povinní informovať návštevníkov našej webovej stránky o zmenách našich zásad, ale oni automaticky akceptujú zmeny používaním našej webovej stránky.

Iné zásady

Vždy pamätajte na zdieľanie osobných údajov na tejto alebo iných webových stránkach. Akékoľvek údaje poskytnuté používateľmi v online ére sa stávajú verejnými informáciami. Uistite sa, že osobné informácie poskytujete iba na dôveryhodných webových stránkach a ľuďom, ktorých poznáte.

Údaje o vašom účte by mali byť vždy v bezpečí – vaša e-mailová adresa, heslo a ďalšie prihlasovacie údaje. Nikdy nedávajte svoje prihlasovacie údaje nikomu, koho nepoznáte alebo komu nedôverujete.

LottoRanker vám môže z času na čas posielať informácie alebo upozornenia, ktoré môžu naši používatelia vypnúť. Upozornenia posielame len preto, aby sme našich návštevníkov informovali o novinkách, nových bonusoch, nových poskytovateľoch lotérií, zmenách na našej webovej stránke alebo o našich zásadách ochrany osobných údajov.

About the author
David O'Reilly
David O'Reilly
About

David "LuckyLotto" O'Reilly z austrálskych slnkom pobozkaných pobreží je strojcom LottoRank. S analytickou mysľou a hráčskym srdcom zmenil spôsob, akým nadšenci lotérií pristupujú k svojej vášni, a ponúka tak postrehy a stratégie ako nikto iný.

Send email
More posts by David O'Reilly