Kompletný zoznam 10 Sofort lotériových stránok 2024

Sofort doslova znamená 'zaplať teraz' alebo 'okamžite'. Akceptuje ho viac ako 35 000 online obchodníkov a každý mesiac prebehne viac ako 3 milióny transakcií. Firmy a jednotlivci majú výrazne nízke transakčné poplatky a špičkovú online bezpečnosť. Vďaka svojmu širokému použitiu je Sofort jednou z najlepších platobných metód pre online lotérie.

Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Ako urobiť vklad so Sofort

Online lotériové stránky, ktoré chcú rozšíriť svoju zákaznícku základňu v Európe, to môžu urobiť cieleným poskytovaním spôsoby vkladu ako Sofort. Ide o jedno z najbezpečnejších internetových platobných riešení, ktoré využíva najnovšie postupy bánk, s ktorými spolupracuje. Hráči môžu rýchlo zaplatiť za vstupenky prostredníctvom smartfónov na lotériovej stránke online pomocou svojich online bankových poverení.

Na rozdiel od populárnych elektronických peňaženiek so Sofortom nie sú používatelia povinní registrovať alebo financovať virtuálny účet. Jednoducho použijú peniaze zo svojich tradičných bankových účtov. Nevyžaduje sa žiadna kreditná ani debetná karta. Proces ukladania možno zhrnúť takto:

 1. Prihláste sa do online lotériovej platformy
 2. Kliknite na tlačidlo 'Hrať Lotto' alebo 'Kúpiť lístok do lotérie'
 3. Vyberte si Sofort spomedzi dostupných spôsobov vkladu
 4. Zadajte svoju krajinu, poskytovateľa banky
 5. Prihláste sa pomocou online bankových údajov na novej stránke
 6. Pridajte sumu na financovanie lotérie
 7. Zadajte TAN a OTP na autorizáciu prevodu
 8. Prostriedky sa odpisujú z bankového účtu v reálnom čase

Poskytovateľ lotérie dostane potvrdenie v reálnom čase a ihneď odošle číslo tiketu alebo otvorí hru lotto na stávkovanie. Sofort si neúčtuje nič za vklady online lotérie. Tipujúci môžu poslať minimálne 1 € a až 25 000 € za deň. Jednotlivé banky a lotériové stránky môžu mať svoje vlastné transakčné limity.

Ktokoľvek z týchto 14 krajín môže hrať lotto so Sofortom: Spojené kráľovstvo, Nemecko, Dánsko, Švajčiarsko, Belgicko, Poľsko, Nórsko, Taliansko, Fínsko, Rakúsko, Slovensko, Španielsko, Švédsko a Holandsko. Sofort umožňuje hráčom lotérie používať euro, libru šterlingov a poľský zlotý.

Ako vykonať výber pomocou Sofort

Hráči by mali venovať veľkú pozornosť názvom spôsobov platby, ktoré sú k dispozícii pre výplaty v lotérii. Na bankovej stránke je Sofort tiež identifikovateľný s Pay Now alebo Klarna. Ak by sa ako spôsob vkladu použil Sofort, stránka lotérie by si vybavila podrobnosti, takže ich nie je potrebné znova uvádzať. Tu je návod, ako vyplatiť výhry v lotérii so Sofortom.

 1. Prihláste sa na stránku lotérie a požiadajte o výplatu
 2. Na výber vyberte Sofort
 3. Zadajte krajinu bydliska a banku
 4. Stránka vás presmeruje na platformu online bankovníctva
 5. Zadajte sumu, ktorú chcete vybrať
 6. Podľa potreby uveďte podrobnosti o autorizácii

Pretože mnohé internetové lotérie sú optimalizované pre mobilné zariadenia, je možné vyššie uvedený postup absolvovať aj na mobilnom zariadení. Pri vyberaní peňazí z lotérie online nemusí byť Sofort taký okamžitý ako vklad. Lehota na výber môže trvať až 3 dni. V prípade neobvyklého meškania je najlepšie kontaktovať autorizačné oddelenie banky.

To sa môže líšiť v závislosti od banky. Za zmienku stojí aj limit výberu pre výplaty v lotérii. Koľko si uplatniť závisí od výhry. Na väčšine lotériových webových stránok sa nemusia dať vybrať zanedbateľné sumy, takže by bolo rozumné počkať, kým sa výhry nahromadia na značnú úroveň.

Odporúča sa mať v pohotovostnom režime zákonný preukaz totožnosti, pretože prevádzkovateľ lotérie môže pred schválením výberu požiadať o overenie totožnosti. Deje sa tak s cieľom chrániť hráčov pred praním špinavých peňazí online.

Bezpečnosť a ochrana v Sofort

Absencia online účtu v Sofort je prvou líniou obrany na ochranu zákazníkov pred online podvodmi. Používatelia sa tak zbavia bremena zapamätania si hesiel alebo kompromitovania ich online bankových údajov na stránkach tretích strán. Navyše, bankové karty, ktoré sú náchylné na kybernetické útoky, sú pri platbách Sofort minulosťou.

Finančné prostriedky sú chránené dvojvrstvovými autentifikačnými systémami, ktoré sú bezpečnejšie ako elektronické peňaženky. Banka vyžaduje TAN kód pre každú transakciu pred uvoľnením peňazí. Toto číslo nemôže ukradnúť žiadna tretia strana, pretože ide na mobilné číslo zákazníka. Zásady ochrany osobných údajov spoločnosti sľubujú, že nebudú uchovávať citlivé informácie. To znamená, že hráči môžu hrať anonymne bez rizika.

Kyberzločinci sa potulujú po lotériových stránkach a dúfajú, že prelomia alebo prelomia slabé odkazy. V dnešnom čoraz viac prepojenom svete Sofort zaisťuje svojim používateľom bezpečnosť údajov pomocou pokročilých systémov šifrovania. Vďaka robustným šifrovacím protokolom Sofort zaisťuje, že finančné údaje zákazníkov zostanú na stránke lotérie skryté. Všetky prenosy údajov sa uskutočňujú výlučne prostredníctvom 256-bitových pripojení AES.

Šifrovanie vezme obyčajný text a prevedie ho na šifrovaný text, kombináciu náhodných znakov. Bez špeciálneho kľúča nikto nemôže dešifrovať šifrovaný text. Národná bezpečnostná agentúra schválila AES na uchovávanie prísne tajných informácií, takže to stačí na ochranu hráčov lotérie.

Možnosti zákazníckej podpory Sofort

Zákaznícka podpora Sofort je ponúkaná v nemčine a angličtine prostredníctvom:

 • Telefón
 • Email
 • Online formulár
 • Online chat

Zákazníci môžu volať na oddelenie starostlivosti o zákazníkov od pondelka do piatku od 9. do 18. hodiny. Služba je dostupná aj v sobotu a nedeľu od 10. do 17. hodiny. Telefónne čísla pre rôzne krajiny sú uvedené na webovej stránke Klarna. Pre podrobné otázky je najlepšie použiť kontaktný formulár zákazníckeho servisu.

Tu je možné pripojiť súbory na ďalšie objasnenie problému. Keď sa otázka dostane do systému podpory, odpovie sa na ňu e-mailom. Preto je dôležité pridať e-mailovú adresu.

Funkcia online chatu je určená výhradne pre existujúcich používateľov systému Sofort a funguje nepretržite. Iná forma pomoci je dostupná v centre zdrojov. Zákazníci môžu v tejto sekcii nájsť užitočné články, či už ide o problémy s platbami, odklad, kontroly kreditu alebo odmietnuté nákupy.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková