Kompletný zoznam 10 Jeton lotériových stránok 2024

Jeton je legitímna fintech značka napriek tomu, že bola uvedená len nedávno. Jedným z hlavných cieľov platformy je ponúkať bezpečné transakcie v digitálnom priestore, ktorý je synonymom podvodu. Ako už bolo spomenuté, tento fintech je regulovaný Financial Conduct Authority (FCA), nezávislým orgánom, ktorý reguluje viac ako 51 000 značiek finančných služieb. To znamená, že Jeton dodržiava všetky pravidlá FCA. Koná čestne, otvorene a vykonáva náležitú starostlivosť. Čo je viac? Snaží sa správať k zákazníkom férovo a dodržiava trhové štandardy.

Kompletný zoznam 10 Jeton lotériových stránok 2024
Martina Nováková
WriterMartina NovákováWriter
ResearcherAishwarya NairResearcher

Ako urobiť vklad s Jetonom

Jednou z výhod Jeton Wallet je jej jednoduchá použiteľnosť. Registrácia účtu a vykonávanie vkladov je celkom jednoduché.

Ako si zaregistrovať účet Jeton Wallet

 1. Kliknite na možnosť PRIHLÁSIŤ SA.
 2. Vyplňte osobné údaje a nastavte heslo.
 3. Kliknite na tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA a overte e-mailovú adresu alebo telefónne číslo.
 4. Začnite proces overenia nahraním požadovaných dokumentov (ID a účet za energie alebo výpis z účtu).

Ako vykonať vklad pomocou Jeton Wallet

Ak chcete vykonať vklad na lotériovej stránke online pomocou Jeton Wallet, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je načítať eWallet. Tu sú dve možnosti; prostredníctvom Instant Banking alebo kreditnej/debetnej karty. Po dokončení postupujte podľa nižšie uvedených krokov na financovanie účtu pomocou tohto spôsobu vkladu.

 • Krok 1: Prihláste sa do lotto účtu.
 • Krok 2: Prejdite do časti BANKOVNÍCTVO / POKLADŇA a vyberte VKLAD.
 • Krok 3: Vyberte Jeton ako preferovaný spôsob vkladu.
 • Krok 4: Zadajte sumu a prejdite na účet Jeton na dokončenie transakcie.

Prostriedky by sa mali okamžite prejaviť v online lotérii.

Ako vykonať vklad pomocou karty Jeton Card

 • Prejdite do časti VKLAD/POKLADŇA a ako spôsob vkladu vyberte Jeton Card
 • Zadajte čiastku a kliknite na POKRAČOVAŤ
 • Zadajte číslo voucheru, bezpečnostný kód a dátum vypršania platnosti karty
 • Pre dokončenie transakcie kliknite na tlačidlo DOKONČIŤ.

Prostriedky by mali byť na účte lotto o niekoľko minút.

Jeton Wallet podporuje viac ako 70 platobných metód a viac ako 50 mien. Minimálny vkladový limit je 10 USD a maximálny vkladový limit je 10 000 USD. Limity sa však môžu v jednotlivých lotériách líšiť. Vklady je možné uskutočniť prostredníctvom webovej aplikácie alebo natívnej mobilnej aplikácie dostupnej pre iOS a Android.

Ako vykonať výber pomocou Jeton Wallet

Okrem rýchlych vkladov ponúka aj Jeton Wallet rýchle výbery. Ale potom sa obrat líši od jednej lokality k druhej na základe overenia lokality lotto a procesov KYC, a čo je dôležité, od obdobia čakania.

Ako sa stiahnuť do Jetonu

Výplaty v lotérii je možné spracovať zo stránky lotérie na účet Jeton. To platí, pokiaľ je Jeton akceptovaný ako možnosť výberu a finančné prostriedky sú smerované na účet použitý na uskutočnenie vkladu.

Proces stiahnutia

 1. Prihláste sa do účtu stránky a kliknite na možnosť ODSTÚPIŤ. Zobrazí sa zoznam dostupných možností výberu.
 2. Vyberte Jeton ako preferovanú možnosť výberu.
 3. V ďalšom kroku zadajte sumu na výber a preferovanú menu.
 4. Dokončite transakciu.

Prostriedky by mali doraziť do 12 – 24 hodín na väčšinu lotto stránok, pokiaľ sú dokončené overovacie a KYC procesy.

Výbery, rovnako ako vklady, majú limity. Prevádzkovateľom je stanovený minimálny odber a maximálny odber. Líšia sa od jedného lotto webu k druhému. Pokiaľ ide o Jeton, minimálny limit výberu je 250 USD, zatiaľ čo maximálny limit výberu je 15 000 USD pre overené účty.

Jednou skvelou vlastnosťou Jetonu sú mobilné výbery. Hráči si môžu vyberať peniaze aj na mobile, a to nielen cez mobilný prehliadač, ale aj mobilné aplikácie pre Android aj iOS zariadenia.

Bezpečnosť a ochrana v Jetone

Pokiaľ ide o bezpečnosť, všetky platformy Jeton sú vysoko zabezpečené pomocou najnovšieho šifrovania na vojenskej úrovni. Systém využíva tokenizáciu, ktorá nahrádza všetky dôležité údaje o kartách tokenizovanými číslami, čím sa neprezrádzajú žiadne kľúčové informácie používateľov.

Okrem šifrovania má Jeton dvojfaktorovú autentifikáciu (2FA), ktorá pridáva ďalšiu vrstvu zabezpečenia. Jeton je tiež kompatibilný s odvetvím platobných kariet (PCI).

Pokiaľ ide o súkromie, Jeton Wallet má otvorené zásady ochrany osobných údajov, ktoré stanovujú údaje, ktoré spoločnosť zhromažďuje, ako sa uchovávajú a čo je dôležité, ako sa používajú.

Možnosti zákazníckej podpory Jeton

Jeton chápe, že zákazník je kráľ, a preto sú jeho platformy užívateľsky prívetivé. Proces registrácie je pomerne jednoduchý, rovnako ako navigácia. K dispozícii je tiež podrobná sekcia FAQ s najobľúbenejšími otázkami a odpoveďami.

Zistite, na čo sa zákazníci Jetonu pýtajú a aké sú odpovede. Okrem použiteľnosti Jetonu ponúka spoločnosť zákaznícku podporu cez niekoľko kanálov.

Prvým je živý chat, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ide o skvelú funkciu, ktorá používateľom ponúka pomoc dvoma spôsobmi. Po prvé, existuje AI, ktorá používateľom poskytuje návrhy na základe toho, čo chcú. Ak žiadna z možností nestačí, existujú agenti živého chatu, ktorí sú vždy pripravení pomôcť používateľom. Ak chcú používatelia získať pomoc od agenta živého chatu, musia byť prihlásení.

Ďalšou užitočnou možnosťou je e-mail. Používatelia môžu kontaktovať tím Jeton Wallet prostredníctvom e-mailu. Jediným problémom je, že spätná väzba nie je okamžitá. Získanie odpovede trvá niekoľko hodín.

Okrem vyššie uvedených kanálov zákazníckej podpory môžu používatelia Jeton zostať v kontakte so značkou prostredníctvom kanálov sociálnych médií a oficiálneho blogu Jeton.

Zabaľovanie

Jeton je skutočne jedným z najlepšie spôsoby vkladu na lotériových stránkach. Poskytovateľ online platieb ponúka rýchle a bezpečné prevody peňazí, či už hráči vkladajú alebo vyberajú na lotto stránkach.

About the author
Martina Nováková
Martina Nováková
About

Martina Nováková, pravý skvost z srdca Slovenska, je známa svojou odbornosťou v lokalizácii online kasínových sprievodcov. S viac ako dvoma desaťročiami skúseností dokonale prispôsobuje obsah slovenskému publiku, zabezpečujúc relevanciu a rezonanciu.

Send email
More posts by Martina Nováková